Benim adım "Evdeki"

Bosanmis ve cocuksuz bir kadin olarak
Sizi cok iyi anliyorum
Erkek ve kadin bir degil dedi kayinvalidem. Cesmeyi acti elini suyun altina tuttu, erkektir yapar elinin kiri dedi.
Kapiyi oyle bir carpmisim ki mutfagin cami catlamis
Arkamdan kufur etti
Saygisiz gelinmisim
Bosandik
Sanki ben yaşamış gibi hissediyorum duygularınızı. Benim K.v çok şükür öyle birşey demedi demezde. Ama mutfağı indirirdim herhalde.

Mümkün değil, bu adam değişecek gibi görünmüyor.
Kesinlikle geri adım atmayın asla! Bir süre zor olacak ama sonra düzelecek. Affet diyenlere inanamıyorum cidden. Bunlar sizin bildikleriniz ayrıca. Bilmediğiniz neler vardır? Bu işlerde ikisinin ortası olmaz. Bir süre sonra yine koynunuza girecek, siz de karşı koyamazsını. Peki sonrası? Ya hep ya hiç.

Haklisiniz da kendi evliyken baskasina yanasan erkek de cok pis ve bazi kizlara evliligini saklayip da yanasanlar da var cok bencilce ve kustahca..

Bu kizlar da ilerde evlenmeyecekler mi nasil bir kafayi ve ahlaki yasiyorlar anlamiyorum.
Emin olun o 3. Kadınlar çook ballı evlilikler yapıyorlar. Kafa sürekli para ve zevk odaklı çalıştığı için enini enceğini irdeleyip evleniyorlar. O zamana kadar da böyle devam.

Emin olun o 3. Kadınlar çook ballı evlilikler yapıyorlar. Kafa sürekli para ve zevk odaklı çalıştığı için enini enceğini irdeleyip evleniyorlar. O zamana kadar da böyle devam.

Uzgunum dogru evli adamla iliski yasayip evlenen cocuk sahibi olanlar var bekarim ve o kadar kotu oldugum zamanlar yasadim ve yasiyorum ki bunlari gormek cok uzuyor.

Çocuklarının hakkınız yemezde yedirmezde.
Ztn cocuklar küçük sürekli iletişim halinde olacağız.

Sadece nikah olmayacak anne - babayiz artık.
Lütfen bu kadar emin olmayın. İlerde evlenip yeni bir düzen kurduğu zaman herşey daha farklı olabilir. Çocuklarınızın ve kendi hakkınızı alın lütfen. Ortada çocuk olmasa gurur yapın ama verilmiş bir 10 yıl ve çocuklar var

Uzgunum dogru evli adamla iliski yasayip evlenen cocuk sahibi olanlar var bekarim ve o kadar kotu oldugum zamanlar yasadim ve yasiyorum ki bunlari gormek cok uzuyor.
Ahlaksızlığının bini bir para olup, yuvalar yıkıp ocaklar söndüren ama şirket sahibi, kendisine tapan adamlarla evlenip çocuk yapıp “evinin kadını” mertebesine yükselen tanıdıklarım oldu. Bekar kadın erkek her deneyimi yaşasın umrumda olmaz, ama evli bir erkeğe selam verirken tebessümün dozunu kaçırsam kendimi günlerce kötü hissederim aklına başka bir şey gelmiştir korkusuyla. En tiksindiğim şey başkasına ait olana göz konması. Tüylerim dikiliyor yazarken bile.

Bosanmis ve cocuksuz bir kadin olarak
Sizi cok iyi anliyorum
Erkek ve kadin bir degil dedi kayinvalidem. Cesmeyi acti elini suyun altina tuttu, erkektir yapar elinin kiri dedi.
Kapiyi oyle bir carpmisim ki mutfagin cami catlamis
Arkamdan kufur etti
Saygisiz gelinmisim
Bosandik
İyi ki böyle cahil ve terbiyesiz bir aileye torun vermediniz. Bu kafada kadınlar olduğu sürece daha çok çekeriz erkek milletinden. Çok şanslısınız böyle insanlardan kurtulduğunuz için.

Okurken çok üzüldüm evde gül gibi karısını aldatıyor. Allah yardımcınız olsun hakkınızda hayırlısı olsun

Böyle erkekleri anlamıyorum. Sizi seven bir eşiniz güzel çocuklarıniz var derdiniz ne yani ? Allah size sabir versin çok zor olacak eminim . Size boşanın demeyeceğim sizin kararınız o ama hiçbir şey eskisi gibi olmayacak muhtemelen

Okurken inanılmaz üzüldüm ne iğrenç erkekler var midemi bulandırdi. Bosanirken her şeyi almak için elinizden geleni yapın yillarinizi verip bi de üstüne çocuk vermişsin kiymetini bilmeyene gurur yapıp hakkini birakma. Geçmiş olsun umarım yeniden ayağa bir an önce kalkarsin iyi bir iş bulursun

Ya senden "malesef" diye bahsediyor neden ayrılmamak için yalvarıyor bunlar ne salak yaratıklar hem sana 2 çocuk vermiş ömrünü sizin geçirmiş bi kadına bu nasıl yapılır vicdanı yok insanlığı rafa kaldırıp öyle yapıyorlar yoksa yapılcek iş degil o aldattıkları kadınlar da pis çirkin pasaklı dışarda gösterişli evde beceriksiz olur bizim aptallada budala olur böylesine bi düşün ya evli çocuklu adama bakan yuva yıkan vicdansız sana neler yapmaz. Tutar senide aldatır. Ne bekar erkek var bi eşim olsa başımın üstünde taşırım diyen bu nankörler buluyo bide sıkıldım bunaldım aynı kadın aynı ev tripleeine giriyorlar biz napalm akşama kadar ev çocuk okul yemek çamaşır kendimize zaman ayırmıyoruz be belkide bu yüzden aldatıyolar bu kadar fedakar ve iyi olmak yaramıyor ne demişler deveye diken

Ya senden "malesef" diye bahsediyor neden ayrılmamak için yalvarıyor bunlar ne salak yaratıklar hem sana 2 çocuk vermiş ömrünü sizin geçirmiş bi kadına bu nasıl yapılır vicdanı yok insanlığı rafa kaldırıp öyle yapıyorlar yoksa yapılcek iş degil o aldattıkları kadınlar da pis çirkin pasaklı dışarda gösterişli evde beceriksiz olur bizim aptallada budala olur böylesine bi düşün ya evli çocuklu adama bakan yuva yıkan vicdansız sana neler yapmaz. Tutar senide aldatır. Ne bekar erkek var bi eşim olsa başımın üstünde taşırım diyen bu nankörler buluyo bide sıkıldım bunaldım aynı kadın aynı ev tripleeine giriyorlar biz napalm akşama kadar ev çocuk okul yemek çamaşır kendimize zaman ayırmıyoruz be belkide bu yüzden aldatıyolar bu kadar fedakar ve iyi olmak yaramıyor ne demişler deveye diken
Sonuna bayıldım :)

Sakın affetme sakın kurtuldum diye adak dagıt çocugu da istersen annen baksın istersen kayınnan baksın öylede böylede 2 gün sende 5 gün onda yada 5 gün sende 2 gün onda hiç çocugu dertlenme sende suç yokki aldatan babası büyüdümü de anlat valla neden ayrıldıgınızı anlacek yaştaysa şimdi anlat. Çocuk için ömrünü çürütme ama mutlaka çalış çalışan kadın kadar güzeli varmı. Ben senin gibi delil görsem mesaj yakalasam 5 dk dinlemem yüzüne bakmam o saatten sonra avukatla muhatap olur yüzünü bile görmek istemem valla bu konulara çok sinir oluyorum kızıyorum şu ana kadar başıma gelmedi ama bu kadar kızdıgıma göre başıma gelcek herhalde Allah korusun yinede yapıp yapıp boşanmak istememek nedir ya mecbur muyuz sizin pisliklerinizle yaşayıp kafayı yemeye.

Sonuna bayıldım :)
Teşekkür ederim ama dogru acıma acıncek hale düşersin demişler bu nankörlere devamlı bakımlı seksi makyajlı agdalı topuklu ayakkabılı manikürlü güler yüzlü yuvarlak popolu düz karınlı koca gögüs lü olcen yoksa aldatıyolar.o zaman servet harcamamız lazım aylık ama oda yok zügürtlerde. Ha tabi bide çocuk istiyorlar çocuk olmayınca strese giriyorlar e napalm biz siz yetersizsiniz biz degil al sana bi aldatma sebebi daha yetersizliklerini kapatmaya çalışıyorlar. Hayır sanki kendileri kıvanç tatlıtug ya. :kızgın::sinirli:

Canımdan bezdim ne yapacagimi şaşırdım. Asla yakamı bırakmıyor kovuyorum gitmiyor, çocukların önünde yüz göz olmak istemiyorum.
Oda çocukları kullanıyor.. o kız beni aramış 9 kere hiç fark etmedim watsaptan da yazmış silmiş mesajları daha yeni teli elime alabildim .

X