beni tehdit eden kıskanç arkadaşım

sizi tehdit eden birinden hala çok iyi kız diye mi bahsediyorsunuz?

yapılacak şey belli.önce ailenize gidin. kızın hareketlerinden şüphelendiğinizi, lezbiyen olabileceğini, o yüzden de mesafe koymaya çalıştığınızı söyleyin. daha sonra da kızla arkadaşlığınızı bitirin. ailenize sevgili olayından bahsederse bile (ki havlayan it ısırmaz derler, büyük ihtimalle söylemez) aileniz size inanır.

ne demek yahu tehdit etmek? siz bunun ciddiyetinin farkında değil misiniz? beni tehdit eden insan öz kardeşim olsa yüzüne bakmam. değil ki elin kızı. arkadaş mı yok size?

Canim bahsettigin kisi saplantili tavranislar sergiliyor,o kadar ki artik olayi tehdit boyutuna getirmis.Bu kisiyi idare etmek diye birsey soz konusu olamaz cunku olaylar dahada sarpa sarar.Yapman gereken sey sakince panik yapmadan bu kisiyi hayatindan cikartmak.Evet cok yakin arkadassinizdir,suan bir erkek arkadasin oldugu icin onu ihmal ettigini dusunebilir fakat surekli arayip msj atmasi ve durumun artik taciz boyutuna gelmis olmasi birde uzerine tehdit etmesi cok ciddi bir durum.Ayrica bu tehditinide gerceklestirebilecegini dusunmuyorum sadece suan ona olan ilgisizliginden dolayi seni korkutup tekrar arkadas kalmaya calisiyor ama dedigim gibi bu arkadasin ciddi psikolojik problemleri var ve seni saplanti haline getirmis,simdiden onlemini alki ileride daha zor durumlara girme canim

Ailenle ilgili kullandigin muhafazakar kelimesine karşıyım. Ailen cahil.
Ayrica arkadaşının seni bunaltmasi ile ilgili ailene şimdiden ufak ufak duyurmalar yap.
"Ayy ne sirnasik kiz, off sabahtan aksama kadar seninle mi mesajlasacagim..." falan falan. Oldu ki kız aileni ararsa iftira atıyor dersin.
Yada aynisini sen ona yap. 10 gun gece gunduz araa sirnas,kuss benimle ilgilen , konus bilmem nee. Baya bunalt kacsin.

Madur edebiyatı yapıp üste çıkacaksın canım bu kadar basit. Seninle küsken çok mutsuz hissediyordum ama sense kendi çıkarın için herşeyi yaparmışssın. bundan sonra senin gibi bir arkadaşım yok! Bana nasıl böyle bir tehditle gelirsin diyeceksin..
İkincisi, ailene söyleme olasılığı varsa sadece annene off ya bu kız da ne kadar sorunlu diceksin. Telefonda her yazdığında hemen cevap veremiyorum diye yok sevgili mi yaptın, yok beni artık sevmiyomusun falan diyor diye çıtlatacaksın. bu konuda hassas olduğumuz biliyor inadına böyle diyor diceksin Altyapı önemli
Üçüncüsü de sevgilinin hiç mi arkadaşı yok allasen? Bul bitane sevgili aradan çekilsin yaaa

Ben de sesli düşündüm okumaya başlayınca kız lez heralde falan dedim ama ciddi anlamda sana karşı birşeyler mi hissediyo özledim hasret giderelim ne demek yahuu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…