beni tehdit eden kıskanç arkadaşım

önce oy kıyamam filan dedim arkadaşına çok duygusal çok şirin gelmişti de
ne demek ailene söylerim iftira atıyor dersin söylerse öyle bişey

sana takmış kafayı sanki onu terk ettin de başka sevgili buldun

kız arkadaş değil takıntılı aşık triplerinde
evet ya ben sevgilimle bile her dakka konuşamıyorumki doğama aykırı zaten ama o her dk konuşmak istiyor yani konuşcak bişey bulamıyorum artık. zaten bizim arkadaşımla da sık görüşmemizin sebebi aynı sınıfta olmamız başka türlü nasıl bu kadar sık görüşücez yani

söylemeyedebilir ya aslında çok iyi kız ama bu yaptıklarına sinir oluyorum yani ne kadar katlanabilirimki sonuçta bu saçmalıklara. beni seviyorsa böyle kabul edecek benim bi hayatım var. evet sizin açtığınız konuyu hatırladım neden böyle tuhaf şeyler yapıyor insanlar aklım almıyor ben isterimki arkadaşım düzgün biriyle mutlu olsun

insanlara çok bağlanan birisi ve kolay kolay bağlanmıyor biz bunu daha önce konuşmuştuk sevgilim yokkende ilgiliydi ama aynı sınıftayız ve hergün ders var hergün görüşüyoruz yani güzel bi arkadaşlığımız vardı sevgili yüzünden bana tavır almasaydı. özledim mesajını bağlılığından ve samimiyetimizden dolayı atıyor olabilir ama tercihleri farklıysa bilemem

bide ayrılınca falan mutlu oluyorlar ya insanalr ilginç o yüzden mutluluğunu paylaşmayacaksın herkesle .

Bu kız seni çok seviyor
erkek arkadaş edinmene üzülmüş aslında iyi kız , ama seni kayıp ettiğinide farkında , bence idare et
hayat tek erkek ardaşla geçmez
arada başka arkadaşlarda olacak ayrıca ben bu durumdada tehdit görmedim seni seven bir kız arkadaş gördüm ,

Ailene soylese dahi direk inkar edersin sizin hassasiyetinizi biliyordu bu konuda kiskandigi icin iftira atiyor dersiniz.sizin onaylamayacaginiz bir arkadasdi o yuzden devam ettirmedim dersiniz. Korktum ben arkadasinizdan bitirin arkadasliginizi.

Ben arkadasinizin saplantili oldugunu dusunuyorum. Ama yalnizliktan ama psikoloji durumunun farkli olmasindan. Iyi kiz hos kiz diyosunuzda sizi madem bu kadar cok seviyo nicin tehdit ediyor? Sizi tehdit etmesi sizin icin normal mi? Siz olsaniz tehdit edermiydiniz? Ben kesinlikle uzak durmanizi oneririm. Mazallah bugun tehditlr baslar yarin yapmadigin biseyi iftira atar ugrasirsin. Bir film vardi izlmenizi oneririm filmin adi roommate. Iki oda arkadasinin guzel baslayan arkadasligi ama sonrasinda gelisen olaylar. Bence bir izleyin sizin durumunuzu o filme benzettim ben.

Ya bu ne hay allahım arkadaşını kıskanmak nedir ya ayrıldım seni de istemiyorum zorla mı görüşceksin de ya da elinde ailene gösterebilceği bişey yoksa direk kes arkadaşlığını ayrıldım filan da deme ben sinirlendim valla böyle dost varken düşmana ne gerek var kii

ben olsam annemim yanına gider anne sınıfta bi kız bana sevgili olmayı teklif etti bide seni özlüyorum mesajları atıyor derdim , ondan sonra gelsin desin erkek arkadaşı var diye kapıdan kovulurdu

Tehdit etmek dışında diğerleri normal geldi bana.
Öncesinde cok şey paylaştığıniz biri sonuçta sevgiliniz ve tatil araya girince soğukluk olunca ozlemesi normal ama tehdit etmesi biraz Türk filmi tadında

İnsanları neden yük edersiniz ki kendinize ? Atın gitsin ne yapacaksa yapsın

Çok tuhaf önce vatsapp son rörüdü cevrimici durumunu gizle göremesin.. ikincisi sevglnden alrldığını söyle üç ailenin nosu varsa bi sekilde sil.üçüncüsü birini ayarla ona.. bişeyi bahane et mesela yeni bi ark. Bul ondan uzaklaşş.. lez oolablr

arkadaşın lezbiyen falan değil, sadece kıskanç ve çok ciddi sorunlu biri. samimi olduğun diğer okul arkadaşlarına durumdan bahset, o insanı hayatından çıkar. bazen kötü olman gerekir. öyle sorunlu biri benim de işyerimde vardı ve son zamanlarımızda resmen benim onun korkusuna arkadaşlığımı devam ettirmiştim. benim şansıma gitti ve bana zarar verecek konumda değildi. o halde bile yıllar sonra denk gelip karşılaştığı aynı işyerinde samimiyetim olmayan bi kıza hakkımda atıp tutmuş, oysa bağı kestikten sonra çok zaman geçmişti. sorunlu insanlar kimilerini kafaya takıp dert edinebiliyor böyle. sen başından kurtul. devam ettirdikçe sana daha çok zararı dokunacak. kes kurtul çok ciddi söylüyorum. bugün üzülürsün, yarın bu kararına şükredersin.

ayrıca eşcinsel insanlar her dakka her saniye birilerinin üstüne atlayan manyaklar değillerdir. aağğ kesin lez diyenlere o yüzden de katılmıyorum.

Böyle bi olay daha duymuştum. Sanırım etrafında başka yakın arkadaşı yok ve senide kimseyle paylaşmak istemiyor ama hastalık derecesinde tabi. Ailenizin telefonu vs onda yoksa korkmayın bide ayrı şehirlerdesiniz nasıl ulaşabilirki.Kaçıncı sınıftasın yani kaç sene daha çekmen gerekiyo o insanı ?

Evet arkadasin sorunlu bu bariz belli.ama bence o kiza resti cek.ve sen simdiden o kizi ailene anlat yani bu kizla anlasaniyorum iyi biri degil ailevi sorunlari var.beni etkilio ben onunla gorusmek istemiorum iste cok yalan soyluo cok yalanini yakaladim gibisinden arada ailene citlat.sonrada bu kizla arkadssligini bitir.eger ailene gelio bisi dersede ya ben size anlatiodum iste arkadsligimi bitirdim buda simdi ben arkadsligimi bitiedim die boyle yapio de.inanmayin de.ailen sana inanacaktir.ve birdahada kimseye kizda olsa erkek de olsa ailem cok muhafazae gibi seyler anlatma kimseye koz verme.cunki insanlar cok kotuu oldu zamanimizda.guvenilecek cok az insan var canim

Bence ailenizle konuşun.universite cidden değişik bir ortam ilk zamanlar iyi olduğum kkız arkadaşlarımın bazıları çok değişti deyin.hele bir tanesi sürekli yalan söylüyor yakaladm arkadasligimi bitirmek istedim bırakmıyor peşimde gibisinden. hani demez de bir sorun çıkarsa size inanırlar. aileniz ile ilgili bilgileri de vermeyin.heryerden silip engelleyn ailenize de ulaşamasın faceden falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…