Bendede durum ayni...: Isteksiz koca....

Çok uzun zaman olmuş ama merak ettim son durum nedir eşiniz düzeldi mi?
Bende aynı sorunu yaşıyorum 3 yıldır evliğiz ve evlendiğimizden beri bu durum aynı hatta aşılamayla benek sahibi olduk. Önceleri kafam çok karışık psikolojim el vermiyor konsantre olamıyorum derdi anlayışlı olmaya çalıştım hep bu psikoloji hiç düzelmedi hep aynı sürekli bi bahane. Yok geceleri enerjisi kalmıyormuş sabah tercih ediyormuş. Sabah çocuklar kalkıyor zaten fırsat olmuyor. Sürekli bunu dile getirmekten kadınınlık gururum incildi. En son dün güya bana sokulmak istedi yatağa geldi ama bende tık yok artık ben o kadar soğumuşum cinselikten yarıda buraktım ve istemediğimi söyledim. Bi insan karısını arzulamaz mı istemez mi? 39 yaşındayım gayet bakımlı ve iş kadınıyım. Gururum kırıldı artık kendimden şüphe etmeye başladım. Ben çirkin miyim, beni neden arzulamıyor. 3 yılda sayılı kez ilişkiye girdik. Ki isteyerek evlendik gayet mutlu bir evliliğimiz var, seviyorumda çok şyi niyetlidir, ama tek sorun bu! Sonunda cinsellikten soğudum. Ha birde yurtdışına çıkıyoruz iş için bşrde o zaman azıyor sanki o adam bu adam değil. Ben yoruldum artık benimde ihtiyaçlarım var kadın olduğumu hissetmek mutlu olmak istiyorum. Sadece çikolta buna yetmiyor .

Konu açtığımı bile unutmuşum
Ama durum pek değişmedi ne yazık ki. Genel olarak aynı diyebiliriz. Ben ipleri elime alınca bi dönem iyi gidiyo. Ama sonra gururum incindiği için tekrar bırakıyorum. Dönem dönem değişiyo. Bazen çok dert etsemde çoğunlukla umursamamaya çalışıyorum.
Libidosu düşük bi adam, benimse ona göre libidom yüksek. Bunu kabullendim artık.
Bunun dışında bi sorunumuz olmadığı için boşanmayıda göze alamadım. Kendi başımın çaresine bakıyorum işte

Arada bi aklına gelirde olursada şükrediyorum

Arada birden kastiniz nedir peki hic mi duzelmedi ne bileyim haftada bire felan yukseldi mi mesela ? O hazzi aldikca istemesi gerekmez mi erkegin, bir de esinizde sertlesme problemi var miydi ? Yani bu sekilde az iliskiyle çocuk olmasi da sıkntiya ugramaz mi bir de.

Aynı durumu yaşayan biri olarak bir nebze

Aynı durumu yaşayan bir kadın olarak bir nebze faydam olsun isterim çok talihsiz bir durum öncelikle anladığım şeylerden biri zaten libidosu düşük olan erkeğin karşısında tam tersi istekli ilgili bir kadın görmesi negatif etki yaratıyor. Sanırım yetersizlikleri onları daha da korkutuyor. Öncelikle siz ondan daha isteksiz ve bu konuyu unutmuş olup bakımınıza giyiminize ev içinde özel önem göstereceksiniz ve asla eşinizi hiç bir konuda eleştiren bir kadın olmamak gerekiyor sakin ses tonunda ve anlayışlı olup bu şekilde gerekirse aylarca uzak durmayı göze alıp dikkatinizi başka şeylere verin ama ev işlerine değil kitap okumak kişisel herhangi gelişim sosyal olmak hatta o size yaklaştığı zaman ondan daha önemli uğraşılarınızın olduğunu hissettirin onun sizi zorlayıp kazanmasına izin verin ama yine de istekli oluşunuzu hiç bir anda belli etmemeye çalışın bütün bunları yapabilirseniz ve hiç gelişme yaşamazsanız eşinizin bu konuda tedavi terapi her neyse bunlar için çaba göstermesi gerekir yoksa siz çok daha fazla yıpranacaksınız bu durum düzelmezse evliliğinizde yaşadığınız diğer olumlu şeyler evliliği kurtarmaya yetmez malesef

Bisey sormak istiyorum , siz böyle yaptınız da işe yaradı mı? Çünkü çözüm dediğiniz şey biraz görmezden gelmek . Yetersizlik olarak görmüyorum ben bunu , direk sizinle cinsel ilişkiye girmek istemeyen ve bu durumu normallestirmek için eşini manupile etmeye çalışan bir adam var. Kendinde bir sorun görmüyor ki düzelsin. Kadını aşırı istekli olduğu için suçluyor kadının kocasına cinsel istek duyması sanki kötü birdavranışmıs gibi konuşuyor adam.
Ben sizin yönteminizin ise yarayacağını düşünmüyorum.

Yaa cok zor bi durum mutlaka doktora gitmelisiniz bence hic normal degil evet hersey Sex degil ama o olmadanda olmazki anlayamadim cok zor bi durum. Madem iyi bir es iyi bir baba mutlaka tedavi olsun hadi kotu biri olsa bosan gitsin derdim.

Evet ben bunların hepsini denedim eskisine göre çok farketti bu yüzden yazdım zaten fakat ben asıl sorunun kocamın kafasının eski sevgilisine takık olduğunu öğrendim kendi gözlerimle gördüm şimdi boşanıyorum

Haftada bir benim için büyük lüks desem? Ayda bir gibi. Bazen daha uzunda olabiliyor. Dediğim gibi bazı dönemler ipleri elime alıyorum, kendim için, gururumu bir kenara bırakıp. Ozaman haftada 3 Kez olduğu oluyor, ama sözünü de esirgemiyor ‘yine mi’ gibi ufacık bir söz söylese gururum inciniyor ve yine kendimi geri çekiyorum o kendi gelene kadar. Bu döngü herzaman böyle devam ediyor.
Sertleşme problemi olmadı hiç bir zaman. 3 çocuğumuz var, bir büyük birde ikiz. İki hamileliğimde korunmayı bırakınca tek seferde oldu diyebilirim. Öyle olmasaydı bu kadar az ilişkiyle nasıl çocuk sahibi olurduk bilemiyorum.

Çok teşekkür ederim mesajınız için. Giyimime bakımıma her daim özen gösteririm açıkçası. 3 çocuklu ve kendi iş yerine sahip biri olarakta herzaman bakımlı olmamla ilgili başkalarından çok fazla iltifat duyarım.
İstekli olduğumu belli etmemeyi başaramıyorum ne yazik ki, yada denememişte olabilirim, belkide denemem lazım bilmiyorum.
Daha öncede yazdığım gibi ne denediysem istekli olması için fayda etmedi, düşük libido gerçeği beni ne kadar deli etsede kabullenmekten başka çarem olmadığını düşünüyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…