Bendede durum ayni...: Isteksiz koca....

ben buna katılmıyorum. illa ki vardır bi çaresi çözümü. ama kocanızı buna ikna etmeniz gerekiyor konu sahibi.
buraya o kadar vajinusmus hakkında konu açılıyor. kocam beni boşamak istiyor diye yazan olsa direk kocalar merhametsiz faln filan bi bunun için mi evlenmiş diyoruz.
cinselliğin ne kadar önemli olduğunu tabi ki biliyprum ama boşanmak son çare olsun. ki bu konu yüzünden boşanılmasından yana değilim.
bi şekilde beraber doktora gitmeye ikna edin..

ama burda vajinismusu çözmek için uğraşanlar başka, 3 yıldır isteksiz olup da çözmek için tek adım atmayan koca başka…

hastalıktır, rahatsızlıktır, başa gelir. tabi ki boşanılmaz, çözmek için uğraşılır. ama adam 3 yıldır bu durumu takmıyor. uğraşmıyor, keyfini bozmuyor. çook ayrı bu.

3 4 ayda bir aklına geliyosa bi de çocuğunuz var 1,5 yaşında. siz heralde totalde bi 20 kere filan yaptınız. oha ben şok. başka bi problem yoksa doktor şart yani. siz istemeseniz o sizin canınıza okurdu bence. geri adım atmayın.

keyfini bozuyor ya da bozmuyor bilemeyiz ki. belki bozuyor ve 'suçunu' bastırmak için geri kalan herşeyde çok iyi davranıyo konu sahibine. olabilir de.

Allah sabır versin vallahi. devir ne devri bilmiyorum ama herşey tersine dönmüş gibi.

Kilo problemi var mı?.. Aklıma ilk bu geldi..
Bunun benzerlerine farklı farklı rast gelmişliğim var.. işin tuhafı, bu tarz erkeklerde cinsel anlamda aldatmada yok, bazıları flört ihtiyacı içerisinde olabiliyor yalnızca.. Derin konu bu.. Çoğunluğunda bir tür bağlanma problemi olduğu söylenmişti.. Hatta kimisinde anne ile ilgili sorunlar vardı.. kimi eşine bir anne gibi bağlıydı.. Kiminde ten uyumu yoktu.. Kimi adamda da kilodan ötürü hormon problemi vardı.. Ama inanın böyle evlilikler çok.. en azından benim çevremde..

Siz bu cevabı hiç duymak istemiyorsunuz anladığım kadarıyla ama (sırf sizin eşiniz için değil) bazı eşcinseller bu durumu kendilerine dahi itiraf edemediği için veya dışardan anlaşılmasın diye diğer uca yönelebiliyor yani eşcinselliğe aşırı karşı olmak,eşcinsellerden nefret etmek,çok maço olmak gibi.
Umuyorum sadece hormonal bir sorundur ve bir tedaviyle çözülür.İkna edeceğinize inanıyorum çünkü evliliğinizin başından beri böyleymiş. "Ben her zaman hayır desem veya nazlanarak zar zor evet desem sen bana bu kadar anlayışlı olur muydun?Bir ömür benim ayda yılda bir gelen keyfimi bekler miydin?Yoksa sabredemeyip aldatmakla veya boşamakla mı tehdit ederdin?" derdim heralde ben olsam.

Hakkaten ne çok konu açılıyor böyle. Bence de bir doktora gitmelisiniz yoksa ilerde boşanmaya kadar gider bu konu.Hemde cinsellik hariç başka bir sıkıntınız olmadığı halde.Çözülmeyecek bişey değil bence ama üstüne düşün ikna edin tedavi olsun.Gerekirse tehdit edin bak ilerde boşanmaya kadar gider diye...

Valla çıldırıcam şimdi ya. Hadi hafta içi çalışıyo yorgun morgundur zor geliyodur hadi hepsine tamam. Haftasonu bari bişey olsun ya.

Tüm gün gezdik geldik bebeğimi yatırdım film izleyelim dedi tamam dedim. Film izlerken yanına sokuldum hep çaktırmadan o bişeyler almaya gittikçe yada bakmıyoken falan dekoltemi her defasında azar azar daha fazla açtım.
Ne bileyim belki gözü kayar eder diye tahrik etmeye çalıştım. Ama bana mısın demedi ya.
2. Filmi açtı şu an cips eşliğinde film izliyo ve ben sinirden patlıyorum yaktım bi sigara buraya yazıyorum. Ve eminim 2.filmden sonra vurucak kafayı uyicak aptal şey!! Nefret ettim ya bu kadarda olmaz.!!

Hayır kilosu normal off valla bilmiyorum napıcam

Evliliğimizin balayı kısmını saymazsak evet 20 kere makul bir sayı balayınıda sayarsak belki 30 olabilir. Cidden şok olunacak bi sayı 3 sene için...

Hiç ihtimal veremiyorum yazdığınıza ama ne bileyim belki haklıda olabilirsiniz.. Bende hormonal olduğunu umuyorum..
yazdığınız cümleleri aynen olduğu gibi söylicem ilk fırsatta bkalım cevabı ne olacak..

Kizlar eskiden erkekler kadınlar dan cok sikayetciydi simdi biz kadinlar :) arkadaslar sigara iciyorsa esler ki cogu içiyor sonra böyle sorunlar olabiliyor

Benim eşim sigara kullanıyor.
Sigara cinselliği etkiliyordur muhakkak
Lakin istisnalar oluyor....

Kalk git koku falan sür giy en iştahli iç çamaşırıni otur yanına filmi biz çevirelim de....

Dene yani nolacak bak

Benimki sigara kullanmıyor ben kullanıyorum ama bizdede durumlar ters işte
Öyle olacağına eminimde ben artık o şekide kadınlık gururumu ayaklar altına almaktan bıktım normal bi cinsel yaşamımız olsa o dediğini seve seve yapardım ama bu durumda inan içimden bile gelmiyor

Kadınlık gururu olarak bakma bunu isteğin olarak gör iki dakikalığına...
İsteyeceğin kişi yabancı mi ? Değil...
Kocan değil mi ?
Mutlu olmaya odaklan...
Sen mutlu ol...
Onu mutlu etme...
Anladın inşallah

Kadınlık gururu olarak bakma bunu isteğin olarak gör iki dakikalığına...
İsteyeceğin kişi yabancı mi ? Değil...
Kocan değil mi ?
Mutlu olmaya odaklan...
Sen mutlu ol...
Onu mutlu etme...
Anladın inşallah
Anladım anladım
Güzel bi strateji. Bencillik yapıcam belki kendi yaptığı bencilliğin farkına varır

Benim kocamı anlatmışsınız ben de onun pasif duruşu yüzünden üstüne düşerdim.her zaman başka erkeklerin ilgisini üstüne toplayan güzel sayılırdım ama eşimin yanında resmen bir hiçtim asla adım atmazdı ben atmadan ve yıllarca ne kadar duygusal şiddete uğradığımı anladım sonuçta benim adımlarınm onu daha da uzaklaştırıyordu
Ayni bizdeki durum iste yasi daha okadar da degil, henuz 30 yasinda bu yasta da böyle isteksizlik mi olur ya bütün cesaretimi toplayıp artık ürolog mu olur piskolog mu ne olursa gitmeyi ikna edicem. Böyle devam etmez ki...
Madem cinsellik yaşamayacaksın sevemeyeceksin ne diye evleniyorlar yaşlı dedeye bakmak için mi evlendim ben. Yaprak dökümü bile bizden daha az trajik..hala onlar kırılır mı üzülür mü diye düşünüyoruz asıl bizim yaşadığımız facia biraz da onlar dert etsin hee etmiyorlar mı beni türlü şüphelerde bırakmasın bilmem nereye kadar yolu var ben avukata verdim bile..

cinsel terapi ve tedavi alsın bence beraber gidin bi psikoloğa bu durumu açın

Walla böyle bir evliliğim vardı sorun olmasi önemli değil ama soruna çözüm aramamak işte tüm mesele bu psikolojik fizyolojik sevgi mi bitmiş nedir ne değildir çözümü için ne yapılır çaba sarfetmiyorsa iyi düşün derim benim evliligim bitti iyikide bitti umarım sizin düzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…