Bendede durum ayni...: Isteksiz koca....

Kesinlikle ikna et kocan gitsin doktora...
Bak evlilikte cinsellik olmayınca araya soğukluk giriyor kesin ve net.
Allah muhafaza hepimiz etten kemikten yaratılmışız..

Hikayenin başı farklı ama şu anki kısmı okadar benziyor ki.. benimki de yazdım ya hani 2 ayda bi bazen 3-4 ayda bi. Bunlar sırf hiç yapmıyoruz diyemeyim diye ve gerçekten benim bi lafımdan sonra 'mecburiyetten' oluyo.
Ve eğer ben 'hiç öpmüyosun okşamıyosun böyle mi yapılır hiç kadın ruhundan anlmıyosun, zaten kırk yılda bir oluyor ondada bencillik yapıyosun' demesem benimkide direk olaya girecek önsevişmesiz bişeysiz.... ki oda zorla olduğu için hiç hazda vermiyor. Kusura bakmayın böyle açık saçık yazıyorum ama yani neredeyse hiç yapmadığımız için kendini geliştiremedi ve gerçekten çok kalitesiz cinsel ilişki yaşıyoruz oluyosada... bu yüzden aynı sendeki gibi bende bu konuda kendime gerçekten acıyorum...

Tövbe yarabbim Allah korkusu olmayan birisi olsak gidip aldatsak kadın aldattı olur. Kocadan kocalık görmek bizimde hakkımız değil mi

Cidden şaşırıyorum bu konulara.
Bu adamların hepsi böylr mi?
Ben benimkini öpüp başıma koyayım,böyle kıyaslanınca asıl ben doyumsuz konumuna düşmüş olurum

Doktora gitsin tedavi olsun ikna et.Adam bir kaç ay yaklaşmasa da tepkinizden de mi çekinmiyor anlamadım ki? Tükettikleri mi etkiliyor acaba

Kocanızın doktora gittiğinden eminmisiniz ,hangi doktor bazen olur bazen olmaz der ve yollar ,kendi uzmanlığıyla alakalı bir durum değilse başka bir bölüme yönlendirir tahlil yaptırır ,hiç birini demezse stres beslenme uykusuzluk v s dikkat et der mutlaka çözüme yönelik bir şey söyler,bence dr a gitmemiş ve gitmeyide istemiyor çünkü bunun eksikliği onu mutsuz etmiyor ama karısı mutsuz.

Doktor şart gibi görünüyor. Evet ona yetiyor olabilir sorun seni kötü hissettirmesi. Ama erkekler böyle durumlarda doktor u öcü biliyor malesef.

Valla bnimde boyle bir konum var.. Bugunlerde de ayni mevzuda kac post acildi yanliz olmadigima sevineyim mi uzuleyimmi bilemedim Ama rekor bende kizlar 9 aydir kankayiz...
Gerçekten kadinlik gururum oyle ayaklar altinda hissediyorum öyle doluyum anlatamam.. Bu bir ihtiyac ve karsilanmiyor hadi onu gectim (ki ne kadar sinirden kirginliktan bende artik istemesem de baskasini aklimdan dahi gecirmesem de ruyalarima giriyor bazen esim bazen baska erkekler cok utaniyorum ve agliyorum) esi tarafindan arzulanmamak bir kadinin onurunu nasil zedeler nasil icini acitir çok ama çok iyi bilirim. Suan yanimda uyuyor yemin ederim yastigi suratina basasim var Ama su da bir gercek ki soğuyorum ondan uzaklasiyorum git gide..

Aynen bende şok oluyorum böyle konuları görünce
Ilk başlarda fake hesaplar falan heralde bu kadar olmaz dedim ama değil galiba
Çok şükür halimize valla ya

Noluyo bu erkeklere ay ne bu ısteksızlık bekarken hepsınn agznın suyu akıyo ama evlennce noluyokı

Kekin merhemi olsa başına sürermiş bacım bende de durum seninkinden hallice
Kizlar eskiden erkekler kadınlar dan cok sikayetciydi simdi biz kadinlar :) arkadaslar sigara iciyorsa esler ki cogu içiyor sonra böyle sorunlar olabiliyor

Çok doğruuuu

Bizde de durum farklı değil 10 ayda 2 defa onda da benim zorumla
valla bizimkine yanaşınca sürekli yorgunum başım ağrıyor diyor diyorum onu benim demem lazım.
İçime dert etmemeye çalışıyorum, çok yoğun çalışıyor kafası dolu ondandır diyorum evlenmeden önce bu kadar isteksiz olduğunu fark etmemiştim hoş farketsem ne değişecek seviyorum vazgeçmezdim yine.
Yine de vazgeçmem benim için de öyle sürekli olsun isteyenlerden değilim ben de çok istekli değilim ama en azından bari ayda bir olsun
Geçenlerde yıldız haritasına baktırdım bakan kadın dediki bunun haritasında yok
bakalım bekliyorum kendi isteğiyle gelmesini

Bosan

Canim çok zor gerçekten bende evlendikten sonra 3 ay bu şekilde senin gibi bekliyordum bekliyodum tık yoktu. Herşey düzgün gidiyordu sadece cinsel anlamda hiç bir isteği yoktu. Defalarca konuşmuştum, psikolojik olarak istemiyorum dedi hep. Kafama taktığım sorunlardan dolayı olmuyor dedi inandım, aptal kafam. Bekledim hep.

Ama aylar sonra birde baktım dikkat ettimki çamaşırları ayırırken aslında iş öyle değil. Adam kendi kendine yapıyor ve elimde delilde vardı. Yine aynı konuşurken aynı yalanlarını sıralarken önüne fırlattım doğruyu bildiğimi söyledim. Ve ayrılma noktasına geldik gözünğ korkuttum fln. sonra düzelmişti hatta benim adam neymiş böylede pislik beni oyalamış demiştim. Ama olaylar sonrasında bende onu istemedim uzun bir süre.

Demem o ki dikkat et canım sende illaki bir şekilde yapıyordur, yoksa beden olarak dayanamaz diye düşünüyorum. Kontrol et herşeyini çaktırmadan.

Valla erkeklere bir haller oluyor demek ki. Benim eşim ilk evlendiğimizde iyiydi gün aşırı falan olurdu hatta afedersiniz gece uyandırdığı bile olurdu sonra azaldı falan. Aynı bahaneler yani uykum var yorgunum şu bu. Artık benimde zoruma gidiyordu hep söylemek olsa da dediğiniz gibi hemen icraata geçme oluyordu. ama öpme sarılma falan var normal zamanda evde otururken falan. Artık çok bunalmıştım ve yaş olgunluğumu desem ne desem en baştaki zamanlarımızdan daha çok istiyor durumdaydım. Şimdi son 2-3 aydır baya düzelme var kendisi istiyor falan. Ama yine de istediğim gibi değil genelde hafta sonuna bırakıyor onda da yine sonuca bağlamak istiyor dayanamıyormuş. Değişmez işte böyle. Yani birinin iyi bir eş anlayışlı evine bakan biri mi olması daha önemli yoksa bunu her yönüyle yaşatabilecek biri mi bilmiyorum. Herhalde ikisi bir aradası yok bunun.

Al işte bir vaka daha.
Korkarım bu gidişle üreyemeceğiz ve neslimiz tükenecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…