Ben Evliylen eşimle birliktelik yaşayan kızın yaptıkları

Etrafımda illa ki boşananlar, ihanete uğrayanlar oldu. Hepsi de eski eşlerinin üzerini çizdi geçti gitti. Elbette ettiğini bulsun isteyeceksin bu çok doğal ve hakkın. Ancak sen bu isteğin dışında adam sana dönsün, peşinde koşsun, şimdiki kadını senin için bıraksın istiyorsun. Bizlerden de bunları duymak için zırt pırt konu açıyorsun. İstiyorsun ki adam demek ki seni düşünüyor, kadın da kıskanıyor, bence eski eşin sana dönmek istiyor falan diyelim.

hayır kendimde bir sorun görmüyorum duygularım gayet normal bir insanın tepki vereceği gibi. bu kadar cool olabilecek bir kadın sanmıyorum olsun. elbette mutsuz olduğunu huzursuz olduğunu görmek beni tatmin ediyor.
Bunun cool olmakla alakası yok, ÖZSAYGI ile alakası var.

eski eşim bana dönsün filan istemiyorum hayatım döndü zaten defalarca. ben konumda öyle birşey yazmadım adam bana defalarca döndü hiçbir zaman fırsat vermedim bunu dile getirmediğim için benim böyle bir isteğim var sanıyorsun ama en son isteyeceğim şey onunla barışmak olur. hayır adam bana dönsün istemiyorum benim adamdan tek beklentim çocuğuna baksın o kadar başka bir beklentim yok.

pedagoga götürücem konunun çocuğumla ne ilgisi var?

Eski kocanla götürecektin ama adam sana cevap vermiyordu. Amaç çocuk olsa geciktirmez götürürdün kendine dürüst ol biz anonimiz.

Hala unutamıyorsun umarım unutursun yoksa çok zor çocuğuna da yazık bu kadar takıntı

evet her kadını kendi gibi kalitesiz zannediyor. yani sinirimi bozmuyor aslında daha çok hoşuma gidiyor böyle huzursuz olduğunu belli ediyor.
Yuva yıkanın yuvası olmaz derler.
İstediği kadar foto paylaşsın birde iç dünyalarını bilmek gerek.
Sen kafana takma ne mok yiyorlarsa yesinler.
Tek dikkat etmen gereken evladının oraya gittiğinde rahat edip etmemesi.

Ya bırak Allah aşkına, insan bir kendini kandıramazmış jameya. Eski eşin sana dönmek isteyecek ve sen bunu dile getirmeyecektin şimdiye dek ahshaj.

konuyu açtığım gibi konu orda kaldı sanman ne kadar üzücü bir durum. hayır cevap verdi müsait olduğumda konuşalım diye dönüş yaptı. zaten haftaya istanbula gelecek yüz yüze bu konuyu konuşucaz ve pedagoga götürücez. o ister götürmek istesin istemesin onun ne istediğinin bir önemi yok bu şocuğu ben babamın evinden getirmediğime göre yapması gerekeni yaptırıcam.

Çok ilgisi var hala daha bak beni aldattığın kadın bile beni kıskanıyor bu yüzden eski eşinizin neleri kaybettiğinin farkında olmasını istiyorsunuz. Ama bu sağlıklı bir durum değil

ne yaptım pardon özsaygımı kaybedecek ben mı nispet yapıyorum? özsaygısını kaybeden ben değilim burda.
Yuvanın yıkılmasına sebep olan iki kişiyi sürekli düşünerek, enerjini vaktini onların gıybetiyle harcayacak, haftalik haklarında konu açarak kendine saygısızlık ediyorsun.

Ya bırak Allah aşkına, insan bir kendini kandıramazmış jameya. Eski eşin sana dönmek isteyecek ve sen bunu dile getirmeyecektin şimdiye dek ahshaj.
4 sene içinde o kadınla birlikte olduğu zamanlarda bana defalarca geldi. daya kızım ordayken bile yol yapmış adam. demek ki bu durum umurumda değil ki paylaşmamışım :)

Zaten bizim çevremizde de tek boşanan kadın sensin anlamıyoruz duygularını :)

Adam sana dönmedi seni aldattı hala da o kadını birlikte ha ona da sana yaşattıklarını yaşatır değişmez o konuda rahat ol.

Bizim çevremizdeki boşanan kadınlar hiç böyle durumlara bakıp yorum istemiyorlar.

Yüzüğü şöyle demiyorlar.

Beraber çocuğu doktora götürmeliyiz demiyorlar.

Gerçekten sana dönse bu kadar için acımaz tatmin olurdun bu kadar konu açmazdın.

Umarım en azından kendine dürüst olursun.

Gerçekleri söyledim diye her zaman olduğu gibi beni konudan engelleyeceksin.

Ama durum bu.

Sen bu kadar takıntı olduğun için o kadın eski kocanda bişi var sanıyor.

Terapi al acil. Unut ex kocanı.

Peki jameya dediğin gibi olsun, kırıcı olmak istemiyorum.
kırıcı olmak için ne gibi bir sebebin olabilir ki? ben ne yaşadığımı ne hissettiğimi biliyorum aksini iddia ediyorsunuz bende öyle olmadığını söylüyorum öyle olsa benim ilişkim olmaz. neden bir ilişkim var demek ki arkama bırakmışım ki hayatıma birini almış birşey yaşıyorum. ben aksini yaşasam başka bir adamla neden birlikte olayım eski eşimi beklerdim dediğin gibi olsa. ama ben öyle birşey istemiyorum tek istediğim yaşadıklarını yaşasınlar hepsi bu.

yahu adam açık açık bana geldi barışmak istediğini söyledi, ben istemediğimde kızla barıştı ve bunu bana açık açık TELEFONDA KONUŞARAK BEN DÜZEN İSTEDİĞİM İÇİN O KIZLA BARIŞTIM DEDİ! ben ne yaşadığımı biliyorum benden iyi bilecek değilsiniz sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…