Ben Evliylen eşimle birliktelik yaşayan kızın yaptıkları

kırıcı olmak için ne gibi bir sebebin olabilir ki? ben ne yaşadığımı ne hissettiğimi biliyorum aksini iddia ediyorsunuz bende öyle olmadığını söylüyorum öyle olsa benim ilişkim olmaz. neden bir ilişkim var demek ki arkama bırakmışım ki hayatıma birini almış birşey yaşıyorum. ben aksini yaşasam başka bir adamla neden birlikte olayım eski eşimi beklerdim dediğin gibi olsa. ama ben öyle birşey istemiyorum tek istediğim yaşadıklarını yaşasınlar hepsi bu.

Peki senin şu an hayatında olduğunu iddia ettiğin sevgilin sürekli eski eşi ve sevgilisi hakkında konu açsa sürekli takip etse ne düşünürdün?

yahu adam açık açık bana geldi barışmak istediğini söyledi, ben istemediğimde kızla barıştı ve bunu bana açık açık TELEFONDA KONUŞARAK BEN DÜZEN İSTEDİĞİM İÇİN O KIZLA BARIŞTIM DEDİ! ben ne yaşadığımı biliyorum benden iyi bilecek değilsiniz sonuçta.

Yaw he 😂

Telefonlarını açmıyordu annenden ulaşıyordun ne ara dönmek istedi 😄

Neyse sonuçta ne yazarsanız onu doğru kabul edilir de senin ruh halin ve yaşadıkların çok sırıtıyor kanka bilgin olsun

İşte evlenmiş boşanmış insanlarla evlenmeye kalkıp konu açan kizlar buyurun bakın konu sahibinin tüm hayatı eski eşi ve sevgilisi . Her boşanan kadın veya erkek tabi ki böyle değil ama denk gelir mi gelir . Konu sahibi obsesyon tedavisi gör artık .
benim takıntı yaptığım bir konu var evet, o konu eski eşim değil ama. benim taktığım konu yaşadıklarını yaşamasını istiyorum. bu tarz şeyler yaptıkça da besbelli ki zaten yaşıyor ve tatmin oluyorum konum bundan ibaret konum eski eşime takıntılıyım filan değil.

hayır kendimde bir sorun görmüyorum duygularım gayet normal bir insanın tepki vereceği gibi. bu kadar cool olabilecek bir kadın sanmıyorum olsun. elbette mutsuz olduğunu huzursuz olduğunu görmek beni tatmin ediyor.
Seninki takıntı Jameya etrafımda aldatılmış boşanmış birkaç kadın gördüm konu geçerse kırk yılda bir benim mevta derlerdi .

Yaw he 😂

Telefonlarını açmıyordu annenden ulaşıyordun ne ara dönmek istedi 😄

Neyse sonuçta ne yazarsanız onu doğru kabul edilir de senin ruh halin ve yaşadıkların çok sırıtıyor kanka bilgin olsun
telefonlarımı açmıyordu evet bunu da nedeni benim onu 3 ay engellememmiş. onun tavrını yapıyormuş :)

benim takıntı yaptığım bir konu var evet, o konu eski eşim değil ama. benim taktığım konu yaşadıklarını yaşamasını istiyorum. bu tarz şeyler yaptıkça da besbelli ki zaten yaşıyor ve tatmin oluyorum konum bundan ibaret konum eski eşime takıntılıyım filan değil.
Sen baya bunun altına sığınıp sürekli onları dikiliyorsun . Senin bir hayatın yok ki . Sürekli hırs çıkarma peşindesin yani cinayet islesen şaşırmam . Bu kadar takıntı normal değil . Cidden korkutucu seviyede kaç yıl geçmiş artık sal yahu .

Seninki takıntı Jameya etrafımda aldatılmış boşanmış birkaç kadın gördüm konu geçerse kırk yılda bir benim mevta derlerdi .
kuşum benim takıntım eski eşim değil siz de bunu anlamıyorsunuz. onun mutsuz olduğunu görmek yaşattıklarını yaşamasını istediğime dair takıntım var bu doğru. evet bana dönsün kesinlikle istemiyorm aksine o kızla evlensin istiyorum. ama kızın bana nispet yaparak birşeyler yapması besbelli oluyor mutlu olmadıkları.

Sen baya bunun altına sığınıp sürekli onları dikiliyorsun . Senin bir hayatın yok ki . Sürekli hırs çıkarma peşindesin yani cinayet islesen şaşırmam . Bu kadar takıntı normal değil . Cidden korkutucu seviyede kaç yıl geçmiş artık sal yahu .
cinayet mı :KK70: ay yuh cidden

hayır eski eşimle kafayı bozmuş değilim ben. ben bu kadınla evliyken aldatılmışım, çocuğum 2 yaşındaydı o zaman. huzursuz olması beni tehlike olarak görmesi hoşuma gidiyor içimin yağları eriyor. yaşadığımı yaşasın istiyorum sadece hepsi bu.
Kuzum sen sadece kendni yoruyosun kadını takip ederek

Jameya gerçekten ciddi olarak fikrimi söyleyeyim. Sen adama değil de bu düştüğün olaya takintilisin, için soğumadı, haksızlık geliyor. Anlıyorum. Bence bu noktadan sonra gerçekten hala bu işi bitiremeyeceksen bari adamin yalvardığı anlardan birinde tüm şartlarını kabul etmesi karşılığında geri dön. Sev demiyorum, sevgiden değil seninki anlıyorum. En azından otur parasını ye adamın, çok yoruldun, yıprandın. Çocuğunla daha rahat ilgilenirsin. O kadına da için soğur belki. Başka bir çözüm gelmiyor aklıma yani.

Ah be jameya çok fena saydırmışlar sana ben seni sevdiğimden öyle yapamam ama artık yeni bir sayfa açmalısın, bir tek sen değilsin ki boşanmış ortak kızları olup eşiyle iletişim kurmak durumunda kalan…

Şu çizgini artık net belirle ve önüne bak…
bende seni seviyorum kuzucum istediklerini söylesinler ya.

Jameya gerçekten ciddi olarak fikrimi söyleyeyim. Sen adama değil de bu düştüğün olaya takintilisin, için soğumadı, haksızlık geliyor. Anlıyorum. Bence bu noktadan sonra gerçekten hala bu işi bitiremeyeceksen bari adamin yalvardığı anlardan birinde tüm şartlarını kabul etmesi karşılığında geri dön. Sev demiyorum, sevgiden değil seninki anlıyorum. En azından otur parasını ye adamın, çok yoruldun, yıprandın. Çocuğunla daha rahat ilgilenirsin. O kadına da için soğur belki. Başka bir çözüm gelmiyor aklıma yani.
yorumuna katılıyorum evet yaşattığı şeyler ağır şeyler ve bana yapılan haksızlığı hazmedemiyorum doğru. tek takıntı yaptığım mevzu bu.
ama adamın parasını dahi yemek istemiyorum. benim tek beklentim çocuğuna bakması ondan başka beklentim yok bunu da yapmak zorunda. kendisi mutlu olsun istemiyorum yaptıkları yanına kalsın istemiyorum çünkü benim yaşadıklarımı başka kadın yaşasa bu derece güçlü ayakta durup hayatına devam edemezdi. burdaki insanlar ister anlasın ister aanlamasın benim hazmedemediğim şeyler tabi ki var. hayatımı alt üst etti her anlamda, hala sıkıntılarını çekiyorum kim olsa yaşattıklarını yaşasın ister.

Çok ciddi söylüyorum tek konuştuğu konu bu olan bir insan böyle bir cinayet işlese şaşırmam . Sen bu karşı tarafa yansımıyor sanıyorsun ama onlar da senin bu durumunu hissediyordur
neyi görüyorlar ki ben birşey yapmıyorum. benim takıntı yaptığım konu bana yapılan haksızlıklar. ki hala haksızlık yapılmaya devam ediyor. bana nispet yapmaya çalışan metres. ve takıntı yapan ben değilim bakın ben çocuğumla çok zor şeyler yaşadım boşandığımdan beri. elbette istiyorum Allahından bulsunlar ikisi de yaptıklarını bin beterini yaşasınlar. ama başka birşey yok he bu bana zarar veriyordur evet doğru. bana zarar verdiğinin bende farkındayım hırs yağtım ve yaşattıklarını yaşadıklarını görmek istiyorum. bu kadr benim takıntım ama.

X