Ben Evliylen eşimle birliktelik yaşayan kızın yaptıkları

İstisnalar olabilir ama çogunlukla sosyal medyada sürekli mutluluk paylaşanlar mutsuzlar.
Senin eski eşinin sevgilisi sana mutlu olduğunu kanıtlama derdinde çünkü aradığını bulamadı.
Bu yüzden sen takılma sen hayatına bak kızın içinde babası görüşmek isterse görüştür. Eğer kızına zararı oluyor ise bu görüşmelerin pedegog raporu al mahkeme görüşmeyi ona göre düzenlesin.
Evet benim eski eşimle mutlu olabilecek bir kadın sanmıyorum olsun. Bu çabasından da belli mutsuz olduğu.
Rapor alıcam evet kızım kendi söylüyor gitmek görüşmek istemediğini.

Kızlar benim kızım babasına gittiğinde eşimin sevgilisi(beni aldattığı kadın) kızım orda kaldığı sürece benim kızıma baktı, ve bu süreçte kızımın tableti olmasına rağmen kızımla konuşayım diye hep kendi telefonundan aramıştı. bunu o zaman normal düşündüm ama şimdilerde anlıyorum ki sırf benimle iletişşime geçmek için yaptığını anlamaya başladım.
son zamanlarda eşimle wp üzerinden çok sık resim paylaşıp nispet yapar gibi yazılar yazıyor :KK70: sanki ben onun sevgilisini elinden çalmak için çabam varmış gibi davranıyor. kızıma sordukları zaten apayrı şeyler, kızıma annen nasıl giyiniyor, annen güzel mı, bana annenin kıyafetlerinden seç filan demiş. annenle baban nasıl konuşuyor güzel mı yoksa tartışıyor mu? kızıma da burda olanları sakın annene anlatma annen üzülür babanla kavga ederler demiş. kızım da bana hiçbirşey anlatmıyor ama benim yakın bir arkadaşıma anlattı. neyse kızım geldiğinden beri sürekli nispet yapmak için eşimi tek başına paylaşıyor ve durumunu birtek bana açıyor. onu da kızımın tabletinden msj gelmişti babasından onu açmak için baktığımda kızın durumunun kızıma açık olmadığından anladım. (telefon numarasını kızımın tabletine kendisi eklemiş onu da belirteyim, yani durumunu herkese açık yapsaydı kızımdan da görünürdü :KK70: )
neden böyle şeyler yaptığını anlamıyorum beni kendisi gibi başkasının kocasına göz koyacağımı filan zannediyor sanırım :KK70:
bende benim sevgilimle bir resim paylaştım ki eski eşimle bir alakam olmadığını anlasın bu tarz şeylerden vazgeçsin diye ama hiç bir işe yaramadı hala nispet yapıp printerestten resim alıp 50 bin tl lik saat filan paylaşıyor. neden böyle şeylere gerek duyar ki bir kadın?
Durumunu sona alın ve görmeyin 🫡

X