ben böyle bir insan degildim..neden ben yaşadım bunu...pişmanım sadece....

konu sahıbı senı kınamıyorum..
zira ben bayanım doguracagım evlatlardanda bayan olabılır..
kımın ne yaşıyacagı bellı degıldır...
fakattttttt.........
senın o aşkım canım dedıgın adam benım babamda olabılırdı..
yaş itibariyle babam dıyorum...
hadı benı onun kızı kabul et..
bıde benım tarafımdan düşün suçlu şimdi kim ??

50 yaşındaki adamdan sana nasıl bir hayat kurmasını fantaziliyorsun ki.o kadarmı çirkinsin.bak kendine öncelikle,kişiliğini güzelleştir,güvenini yinele,hatalarından ders al.andropoza girmiş adam çekicimiyim diye bi bakmış işte.

Hadi yorumcular size bir soru;kendinizi o adamın nikahlı karısının yerine koyun bakalım.????cevapları buna göre verin.evladınız okul kazanmış,belli bir yaşa gelmişsiniz,belli bir çevreniz ve sizden ders alan evlatlarınız var.vurun psikolojinin dibine.cevaplarrrr

demekkı dusundugun gıbı bırı degılmıssın

ote yandan 23 yasında 50 yasında adamın nesı cekıcı gelmısolabılır ya
benım babam 52 yasında :26:

Kimin yuvası bozuluyorsa suçlu odur. Adam adam olaydı da karısının üzerine başka gül koklamayaydı. Konu sahibine gelirsek kusura bakmada çok aptalmışsın. Bu kazıkta senin diyetin olmuş ve dua et kurtulmuşsun. Bu tür aldatmalarda her zaman savunduğum ve kendi eşimde yapsa sadece muhattap ve suçlu kabul ettiğim kendisidir. Çünkü herkes gibi ben eşime güveniyorum diğer şahsiyete değil. Ve diğer kadın ve kadıncıkların karakteride beni ilgilendirmezdi. Burda gerçek suçlu adamın çanak tutmakta kadının suçu.....

ben sessız sedasız cekılmez onun burnundan tum hayatını fıtıl fıtıl getırırdım
bende aldatıldım
o kadınla ahırettede 10 parmaklarımla yakasındayım

eskı esımınde
ama kadın bıle bıleeeeee ! ıkısınıde ısten edene kadar ugrastım sonra yasım genctı ugrasmadım kendı yoluma baktım
ama o yaslarda olsaydım onu aılesıne rezıl etmekten baslayarak yaptıgına yapacagına pısman ederdım
kı ıcın ah alma kısmın ahıc gırmıyorum

Fena mı ? sen de içindekileri döktün sen de sogudun birdahaki konuya kadar sana da yeter bize de yeter

Buna en iyi cevabı verebilecek olan birini tanıyorum :))

Zor soru sordun vesselam

bende rezil ederdim ikisinide.

Ayakta alkış ikonu olsa atacaktım o derece !

23 - 52
Evli bir amca
Küçük bir kız
Bir kaç çocuk
Bir eş
.....

Okumadım konuyu sadece bir kaç yorumu okudum.Çünkü okumaya gözlerimi yormaya değmez.
Gencecik bir kızın babasından büyük olabilecek ve evli bir adamla ilişki yaşaması sadece basit ve sapıkça.

Kurtlar kimmmmmm???

ay tutamadım kendimi. kurt diye söyleyen kimse pek terbiyeli hanım biriymiş. burda bi üye var bazı kadınlara "sizler" diyor yorum yaparken. dikkatimi çekti sordum dedim sen kadınları ikiyemi ayırıyosun masum evli kadınlar ve onların kocalarına musallat olan aşağılık pislik o...lar, fahi...ler diye?
evet dedi, tamda anlatmak istediğim buydu dedi
senin anlıcağın o edilen kurtlar lafı nedir ki o... diye görülüp "sizler" diye kategorilendirilen kadınlar için

Ben kurtları genel olarak kullandım yani bir deyim gibi düşünün kimseyi aşağılamak aklımdan bile geçmedi ve diğer sarf edilen lafları ömrümce düşmanıma bile kullanmadım... Dediğim gibi kişi yanındakine sahip olacak başkası beni hiç ilgilendirmez.

allahım delircem ya sana yakın yaş grubundan bekar olup sana ilgi göstericek bir erkek yokmuyduda baban yaşında adamın yuvasını yıkdın bide karısı hemen durmadı evlendi diyosun tabi evlencek adam keyfini yaşarken iyi mi? al işde ne oldu senlede evlenmedi boşu boşuna birinin kanına girdin .... merak etme birinciyi nasıl unuttuysan 50 yaşındaki deli kanlınıda unutursun bo konuda kusura bakma ama sana olumlu bişey yazamıcam

su mesajda yazdıklarınıza bakıldıgında yasadıklarınızdan hic tecrube kazanmadıgınız anlamına geliyor..bir kadın ..esinin aldatması veya bir yakınının bu yuzden canının yanması yuzunden kin duyar evet bilmem nasıl bir his oldugunu bilirmisiniz siz burda kendinizi ve konu sahibinibu yolla aklamaya calısırken bu durumu yasayan kadınları bu sekilde suclamanız emin olunki burdaki kadınların o kalplerindeki bahsediginiz kinin bedduanın daha da artmasına yol acıyor haklı olarak ..siz kendinizin anlasılmasını isterken karsı tarafda magdur olan kadınları bertaraf edebiliyorsunuz aman ne guzel ..ben size umarım aldatılma acısını yasarsınız demiycem onu en iyi Allah bilir kime ne vercegini ama bu sekilde konusmaya devam ederseniz bu bahsettiginiz kadınlardan olmanızda kacınılmaz olucak..

Son düzenleme:

Bu durumda bile en buyuk suc adamda bence.

suclu benimi buluyorsunuz

ne kadar dengesizzsin hem diyosun bana dıyokı suçlu sen değilsin hem de diyosunkı evlilğimin bitmesine sebep sensin diyo evli adamla işin ne tabıkı sen bitirmişsin vicdanını rahatlakmak için ben olmasaydım da ayrılırdı zaten deme boşa adam kullanmıs senı eğer sevseydi işte hazır bosanmısken evlenırdı senınle nıye evlenmedi senı eğlenılecek kız olarak gördüde ondan evlenmedi anla artık gerçek bu

Suçlu olan o adamın nikahlı karısımı yani..süper gülüyoruz burda yaaa .doktor hanım doktor bey,hizmetli diğer hemşireler hep beraber okuyoruz.kurt bulundudaa.sahip suçlumu şimdi diyorlar.kurt suçsuzz..haydaa yazamıyomki gülmekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…