ben böyle bir insan degildim..neden ben yaşadım bunu...pişmanım sadece....

Vallahi Yazdıklarını okumak istedim ama Yoruldum ookuyamadım allah yardimcin olsun anladigim kadarıyla evli bir erkeğe aşıksin bundan memnunsan devam et değilsen birak bunda akıl almak isteyecek ne var anlamadım

Olsun kedicik o en azından hatamın farkındayım diyor
Kimisi yaptım n'olmuş diye bununla gurur duyarcasına bu ve benzeri topiklerde fink atıyor
Herkes ektiğini biçer sözüne inandığımdan cevap bile vermiyorum ben kendisine
Arkadaşlar gereğinden fazla cevap vermiş ama olmayınca olmuyor işte, ar perdesi çok önemli şey..

Evet sevindirdi bu ve bunun gibileri gördükçe daha da mutlu oluyorum.
Çok şükür eşim aldatmadı. Aldatırsa da Yuva yıkanın yuvası olmaz diye teselli ederim kendimi.
Bence sen de çanak tuttuğuna göre seninde var bir yaran hee... Sende açarsın yarın bir konu pişmanım ama oldu bir kere..

canım burda yazılacak olanlar yazıldı çizildi zaten. sen artık işine yarayacakları, tavsiyeleri verilen öğütleri al konunu kapatıp yoluna devam et. gereksiz uzadı artıkk senin konun hakkında söylenebilecek yeni yada farklı birşey yok.
söylenilenleri dinle, psikolojik destek al. sil at hayatından o adamıda yaşadıklarını da, unut gitsin ama hatandan çıkardığın dersi hiç unutma. ben inanıyorum birdaha böyle bir hata yapmıyacağına. ve bundan sonrası için iyi bir hayatın ve evliliğin olacağına. zaten yeterince üzülmüş yıpranmışsın.
sana bundan sonraki yaşamında mutluluklar, dilerim hakkında hep en hayırlısı olur.

İşte sayın seyirciler bu okuduğunuz şahsiyette aynı naneyi yemiş ve masallarda kadar olamayıp utanma duygusundan hâlâ bi haber şekilde ''BOYNUZ YEMİŞ KADINLAR'' diye aldatılan kadını kategorilendiriyor..Buyurun kk buyurun görün :)

Yine utanma duygusundan bi haber olan bu ergen gerisi hanım kızımız (gerçi minikde degil ) kendi hatasındaki ciddi çıkarımlarını yine konu sahibesini kullanarak dindirme emeline düşmüş kendi yaptığı hatada konusuna verilen cevaplar onu tatmin etmemiş olacak ki son sürat aynı şeyleri haykırın suratıma edasıyla pervasızca yazıp çizmekte :)

Valla yazdığın sıfatlar hak getire :)

ya herşey bi tarafa da ben hala bu kıçının kılları ağarmış evli barklı heriflerin nasıl bu tazeleri elde ettiğine akıl erdiremiyorum ya. ya yakışmıyorsunuz kızlar hadi adamların evli olduğu kısmını düşünmeyelim yine de bu tarz erkeklerin yanına yakışmıyorsunuz ya.

yazık değil mi Allah aşkına 23 yaşındasın. gençsin güzelsin önünde kocaman bir ömür var ve siz böyle heriflerle vakit harcıyorsunuz ya. eşyanın tabiatına ters ya nasıl böyle bir duruma razı geliyorsunuz ?

konu sahibi sana gelince bu adam hem sana ' sen olmasan başkası olacaktı evliliğimiz bitmişti' diyorken hem de ' yuvamı sen yıktın ' diyebiliyor ? buna sebep nedir ? sen adam başkasıyla da evlenince yine görüşmek istemişsin bunu kendine nasıl layık görüyorsun problem burada ? adam tarafından 2. kez tercih edilmemişsin ve bu kart zamparanın poposunu kaldırıyosun arayarak ?

Bacım ne yarası konusu bile var şahısın Keşke yarası olaydı :)

dur Ağzını öpücem :)))))

cok tşk ederim ...konu nasıl kapatılıyor bilmiyorum yeni üye oldugum icin yardım ederseniz sevinirim

Şu yazdıklarına söyleyecek cümle bulamadım ne diyim ki pes yani gerçekten pes ALLAh tan korkmayan kuldan utanmaz demişler. Sanırım yaran var senin konu ile alakalı burada konu sahibine söylenen her söz ondan çok seni geriyor. O bile hatasının farkında o bile senin kadar gerilmiyor , sanırım daha önce evli bir erkekle birlikte oldun bu kadar gerildiğine göre

Gözümde bütün masumiyetini yitirdin şu iki cümleyle.

Allahtan utanmayan kuldan neden utansın değil mi?

öylemi, çokda umrumda değil kimsenin gözünde masum kız olmak gibi bir derdim yoktu zaten.
De, ooohhh olsun sana evli erkekle düşüp kalkan kadının sonudur küfür yemek, bir mendil gibi kullanılıp atılmışsın diyen, f...hişe tesellisi bilmemnedir diyen birinin gözünüzdeki değeri ne onu merak ettim ben şimdii.
burda görüp çooook beğendiğim bir laf var. karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayın. karakterim kim olduğumla ilgilidir. tavrım ise sizin kim olduğunuzla..
eğer bi haddini bilmez çıkıpda böyle aşağılayıcı hakaret içeren ve hatta kavgada söylenmiyecek laflar etmişse ee o zmn bana göre ona haddini bildirmek için sağlam bi cevap vermek benim nazarımda masumiyetimi zedelemez! bilmem anlatabildim mi?

Bende büyük bir şaşkınlık içerisinde okudum yazdıklarını. Masallarda yapmış bir hata şimdi vicdan muhasebesi yapıyor bunlar insani vicdani duygu, pişmanlık vicdan azabı çekmek vs. Ama boynuz yiyen kadınlar nasıl bir cümledir nasıl sınıflandırmadır anlayamadım. Büyük konuşmamak olurda evlendiği zaman aldatılırsa aldatılan kadınlara ne dendiğini kendisi belirler o zaman

Ar yahu edep yahu..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…