ben böyle bir insan degildim..neden ben yaşadım bunu...pişmanım sadece....

masallarda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
22
0
Sadece kendinizi benim yerime koyup öyle cewap verin.........

Nasıl anlatıcam bilmiyorum ama anlatmasamda icim parcalanıyor...burda suclu kim onu anlamak istiyorum sadece..
Ben şuan 26 yaşındayım ilk işe başladıgımda 19 yaşındaydım orda üc yıl calıştım ilk defa aşık oldum onun bana ilgisi var gibiydi hareketleri öyleydi ama kelimelere hic dökmedi tam üc yıl calıştım orda icimde yaşadım cok acı cektim ailesi benim yanımda ona sürekli kız gösterip dururlardı benim icim parcalanırdı evlenecek olması beni kahrederdi sonra bir gün ona duygularımı anlatan bir mektup yazdım hic bir cewap vermedi bana aynı şekilde calışmaya devam ettik tek bir olumlu olumsuz bir şey demedi bende dayanamadım ve sonunda ordan ayrıldım...ama hayata küsmüştüm ordan ayrıldıktan sonra yemedim icmedim sadece ölmek istedim o zamanda ama ölemedim bir şekilde yaşadım o sırada ailemin durumuda pek iyi degildi tekrar iş arayıp bulmak zorundaydım annemle cok gezdik iş aramak icin sonra bir gün bir fabrikada görüşmeye gittim orda muhasebe müdürü ile görüştük o beni oraya almak icin cok ugraştı ama esas fabrika müdürü başkasını düşünmüş oraya olmadı ama annem o kişiye bizim zor durumda oldugumuzu falan anlatmış sonra bu kişi benim cep numaramı aldı ve bana başka yerlerde iş ayarlamaya calıştı ben onun yanına alınmadım ama ablamı fabrikanın icine aldırdı paketleme işine ben onda sekreterlik icin başvurmuştum olmadı ama ablamı aldı oraya o kişi bu şekilde bize yardımı oldu sonra bu kişi sürekli beni aramaya başladı bana cok iyi davrandı her zaman bir istegin olursa yanındayım hep beni ara dedii bu kişi evli bu arada 2 cocugu var o zamanda o kadar cok iyi davrandı ki benle o kadar cok ilgilendi ki cok iyi arkadaştık ama sonra bana ilgi duymaya başladı belkide baştan belli öyleydi niyeti ben anlamadım o zamanda zaten ben piskolojik olarak iyi degildim o diger kişiden ilgi görmemek sevilmemek beni yıkmıştı ve ilk defa biri bana bu kadar iyi ilgili davranmıştı ona kapıldım evli oldugunu bile bile beni ilk zamanlarda o kadar cok alıştırdı ki ilgisine sevdigine alıştım ona evli oldugu halde bile bana mesaj atardı geceleri bende o zamanda bu gercegi görmek mi istemedim bilmiyorum bana evliliginin coktan bittigini sadece cocuklar icin bir arada olduklarını söyledi ben ilk zamanlarda ona o kadar cok küfür edip bagırdım ki git eşinle cocuklarınla ol madem mutlu degilsin aldatma boşan kurtul dedim neler demedim kii ama pes etmedi yine hep peşimdeydi hep msnden yazardı arardı mesaj atardı benim o zamanda ona ettigim küfürleri sözleri başkasına söylesem yüzüme bakmazdı ama bu kişi yine ugraştı yine yazdı bana yine aradı ve eninde sonunda insanım sonucta birde cok ilgi sevgi görmedigim icin ilk defa birinin benle böyle ilgilenmesi pes etmemesi bana o kadar dil dökmesi beni kendine bagladı lanet olsun bana ki bagladı iki sevgili olduk yani siz ne derseniz o oldum asla yaşamam dedigim bir ilişki yaşamaya başladım herkesi böyle konularda kınayan ben onların durumuna düştüm nerde büyük konuştum inanın bilmiyorum...o zamanda 23 yaşındaydım o geceleri bana mesaj atardı ilk günden belli beni öyle alıştırmıştı ama bir süre sonra eşi şüphelenmeye başlamış bu kişiden ben hic bir zaman eşini yuvanı yık benle evlen demedim tek bir gün öyle bir dua etmedim alllah a yuvasını yıkmasını asla istemedim ben ve bir gün bu bana artık mesaj atma dedi eşim şüpheleniyor dedi ondan sonra daha az msj atmaya başladım ama bir gün cok kötü kavga etmiştik onunla bende ona mesaj atmıştım bunuda eşi görmüşş önceleri cok kızmış uyarmış bunu ama daha öncesi varmıydı bu olayların bilmiyorum o kişi benden başka kişilerlerde olmuş olabilir ve eşi bir kızıyla iskenderuna gidiyor eşinin ailesi orda sonucta kızıda orda bir okul kazandıgı icin oraya gidiyor eşii ve bu burda tek kalıyor tek başına bir süre yaşıyor sonra ise eşi buna boşanma davası acmış yani bu kişiyi boşadı ondan sonrada cok kötü günler gecirdi bu kişi tek kalmak yalnız kalmak ona cok dokundu ama benle yine görüştü senin sucun yoktu dedi ben yaptım her şeyi dedii seni asla bırakmam dedi ve bu kişiyle aramdada 25 yaş var o 50 yaşında ben 26 o yüzden evlenmemiz imkansızdı yani ailem istemezdi bunu onlara yapamazdım gel zaman git zaman bu kişi eşiyle barışmak icin her yolu denedi ama olmadı eşi gitti başkasıyla hemen evlendi bu kişide o evlenince kendide evlenmeye karar verdi ben her şeyi göze alıp yine onunla evlenmeyi bile göze almıştım ama o yapamam senle evlenemem dedi ailen istemez dedi bende senle evlenmem dedii ama gitti benim yaşımda evlenmiş ayrılmış 1 cocuklu biri ile evlendi ve bana o kadar dil döken hayatıma giren ilk erkekti ben onunla yaşadıklarımı kimseyle yaşamadım masum sevdim ben asla böyle olacagını düşünemedim o sırada eşyile ayrılsın yuvası yıkılsın hic istemedim ama bu kişi o zamanda ben olmasamda başkası olsa yine eşini aldatıcaktı cünkü evlilikleri ona göre bitmişti öyle diyordu ve beni kendine alıştırdı güven verdi seni hic bırakmıycam dedi evlensem bile hep dostuz dedi bana ama evlendi ve beni ne arıyor ne soruyor sadece o yalnızlıgında benle vakit gecirip bırakmakmış amacı hepsi yalanmış söyledikleri yaptıkları hep yalanmış bana etmedigi küfür kalmadı yuvamı sen yıktın dedi bana senin bu dünyada yerin yok dedi ve daha bir sürü aşagladı beni gurusuz oldum terbiyesiz oldum her şeyi söyledi bana ama ben ona halen yalvardım sadece benle arkadaşca konuş diye yalvardım cünkü ben cok yalnızım onu hayatımın merkezi yapmıştım her şeyi ona anlatırdım ona inanmıştım ama şimdi ben onun sadece düşmanı oldum yaşadıklarımda hayatıma girdigi günede lanet olsun keşke hic tanımasaymışım şimdi yaşadıklarıma pişmanım ama ne gelir elden neyi geri düzeltebilirim ki şimdi tek bilmek istedigim elinizi vicdanınıza koyup bunu siz yaşamışsınız gibi cewap verin ne olur bu evliligi yıkan mahf eden kişi benmiyim ben o kadar direndim ama o bırakmadı söyledi peşimden geldi ve ben artık ayrılmak bu durumdan kurtulmak istesemde cok gec kalmıştım onsuz nefes bile alamıyordum yapamadım yaşadımm yaşadıklarıma lanet olsun keşke adam gibi biriyle yaşasaydım bunları keşke şimdi sadece keşkeler kaldı yüregimde birde ona nefretim o kadar söz verdi bir selam sabah bile aklmadı .......... Keşke yaşamasaydım bunları keşke buraya daha güzel şeyler yazabilseydim ama olmadı........sadece burda suclu kim onu ögrenmek istiyorum bana yardım edin.........size yemin ederim aklımdan tek bir gün kötü bir şey gecmedi yuvası yıkılsın boşansın beni alsın demedim ne ona ne allaha öyle bir dua etmedim aksine cok mutlu olsun eşi affedip barışsın istedim ama şimdi perişen olan benim hayatımı yıkıp gitti her şeyi yaptı söyledi yuva yıkan kadın ben oldum gercekten benmiyim suclu ölücem bu acıdan vicdan azabından bana yardım edinnn ne olur

Tabiki de senin hiçbir suçun yok , bu olanların esas sorumlusu shredder ve splinter usta.

Son düzenleme:
Aşıksınız ve sevgilinizin (!) yuvası bozulmasın Allah mutlu etsin diye dua ediyorsunuz.

Böyle bir şey olabilir mi ? Bu ne yaman çelişki?

ewet aslında saccma ama ben eşini kabul ettim sadece onun dışındada kimse olmassın dedim aptalım yaniii cocuklarım var dedi evliligim bitmiş durumda dedi cok söyledi cok anlattı yani bu şekilde iyiydim ben aptal gibi bir ilişki işte ben bile kendimi cözemiyorum

Arkadaşım sana güzel şeyler yazmıycam kusura bakma senin aklın yok mu?
Bu hayatı mı layık gördün kendine baban yaşında adamla nasıl bir mutlu hayatın
olabilirdi söyler misin?
Ya anlamıyorum bu nasıl bir kendini kaybediş?
Boşan demedim diyorsun yani boşanmasa bile yuva yıkmamış olsan bile
ben yuva yıktın diye değil kendine niçin böyle bir hayatı seçtin buna
çok kızdım
Gencecik kızsın yahu yazık..
Çok yalnızsan git netten,sanaldan birileriyle konuş,dertleş
yaşıtın olsun bari daha iyidir
hala da üzülüyorsun.. Adam yine senle evlenmemiş sevin
o evliliğin sonu mutluluk mu olurdu sanıyorsun?
Lütfen artık hata ettim de aklını başına topla
en güzel yaşlarını, sana uygun kişilerle geçirmeni öneririm..

valla arkadaşım bir insan bir yanlış yapar. sonra ya o yanlışı devam ettirir hata üstüne hata yapar ya da düzeltir bir daha da tekrar etmez. sizin sevgi ilgi eksikliğiniz -hatta yanlış anlamayın da bence saplantınız - sizi yanlışlardan yanlışa sürükleyip durmuş. adam sizi suçlamakta haklı evet. çünkü kendisi şerefsiz biri olsa da siz ona ilgi göstermemeliydiniz. kınamak istemiyorum da 2 çocuklu 50 yaşında babanız yaşındaki adamda ne buldunuz? bu ne sevgi ve ilgi saplantısı böyle.

yapılacak şey basit. karşıdaki adama beş para etmez biri olduğunu, evliliğinin kendi hatası ve şerefsizliği yüzünden bittiğini, karısının da onu bırakmakla gayet isabetli karar verdiğini söyleyip sonrada tüm iletişim kanallarını kapatın.

ve kendinize düzgün ilişkiler kurmaya çalışın. sevgi ve ilgi saplantınız için de muhakkak bir uzmandan tedavi alın. hatalarınızın kaynağı bu çünkü...

Bu olay,epey uzun sürmüş sanırım.Adamın ayrılması,eşinin evlenmesi,adamın evlenmesi vs...

Şu kısmı anlamadım :

.............beni kendine alıştırdı güven verdi seni hic bırakmıycam dedi evlensem bile hep dostuz dedi bana ama evlendi ve beni ne arıyor ne soruyor sadece o yalnızlıgında benle vakit gecirip bırakmakmış amacı hepsi yalanmış söyledikleri yaptıkları hep yalanmış bana etmedigi küfür kalmadı yuvamı sen yıktın dedi bana senin bu dünyada yerin yok dedi ve daha bir sürü aşagladı beni gurusuz oldum terbiyesiz oldum her şeyi söyledi bana ama ben ona halen yalvardım sadece benle arkadaşca konuş diye yalvardım..............

Adam,hem seni bırakmayacağım,hep dostuz diyor,hem yuvamı yıktın falan filan.Orası net değil.

Taraflı yazdığın aşikar ama madem konu senin konun ve senin duyguların...Evet sen sadece vesile olmuş olabilirsin.
Belki o evlilik hakikaten bitmişti,belki bir kıvılcıma kalmıştı kül olması.
Eşinin ve kendisinin çabucak evlenmeleri buna işaret ediyor bence.

Fakat vesile olmak da hoş bir durum değil.
Aslında araç olmak ve kullanılmak anlamında düşünürsen,senin açından gerçekten nahoş bir durum.

Şimdi herkes memnun,bir SEN değilsin,değil mi ?
Ben kızamadım sana,üzüldüm senin adına.
Öte yandan iyi ki sen evlenmemişsin o adamla.
Bundan sonra,adımlarını 1 kere değil,2 değil,3 kere düşünerek at.

Arkadaşım sana güzel şeyler yazmıycam kusura bakma senin aklın yok mu?
Bu hayatı mı layık gördün kendine baban yaşında adamla nasıl bir mutlu hayatın
olabilirdi söyler misin?
Ya anlamıyorum bu nasıl bir kendini kaybediş?
Boşan demedim diyorsun yani boşanmasa bile yuva yıkmamış olsan bile
ben yuva yıktın diye değil kendine niçin böyle bir hayatı seçtin buna
çok kızdım
Gencecik kızsın yahu yazık..
Çok yalnızsan git netten,sanaldan birileriyle konuş,dertleş
yaşıtın olsun bari daha iyidir
hala da üzülüyorsun.. Adam yine senle evlenmemiş sevin
o evliliğin sonu mutluluk mu olurdu sanıyorsun?
Lütfen artık hata ettim de aklını başına topla
en güzel yaşlarını, sana uygun kişilerle geçirmeni öneririm..

cok haklısınız zaten bende bilmiyorum ben nasıl bir insanım nasıl yaptım bunları ne kör bir sevgiymiş benim kii inanın bilmiyorum

o adam için önemli biri değilmişsin ki karısıyla boşandıktan sonra senin yaslarında başka biriyle sen hayatındayen evlenebilmiş..

ne kadar aksini söylersen söyle bu adamı bırakabilirdin seninde işine gelmemiş.. istediği kadar ısrar etsin sen yüz vermeseydin sıkılır başkasıylı birlikte olurdu..huyu bu çünkü

keşke kendine bu kötülüğü yapmasaydın

meleknaz ck dogru söylüyorsun aslında karşımdaki adamda dengesiz biriydi ne istedigini bilmiyordu bir gün öyle şeyler sööylüyordu kii inandımm ama bazende cok soguktu sanki ben degildim dün konuştugu bir dedigi bir dedigini tutmuyordu sürekli fikri degşiyordu

ben sana üzüldüm sadece

hadi o zaman boşluktaydın yaşın küçüktü cahildin diyelim ki bu asla altına yatılacak bir bahane değil
ama ya sonra?
nasıl kendine reva gördün baban yaşında bir adamı?
nikahlı karısını seninle aldatan adi, seni aldatmayacak mıydı?
yazık etmişsin bunca zamanına..
artık elma suçlu armut suçlu düşüneceğine yaşanmamış say bu yılları.. hemen hayatına yön vermeye çalış..
ille hayatında bir erkeğe ihtiyacın yok toparlanmak için..
ne bileyim dans kursuna git plates yap dağıt aklını.. nacizane fikrim bu..

vegateryan cok haklısın ben sadece kendi kendimi avutmuş bir salagım zaten kendime cok kızıyorum ama neye yarar kii inandım iştee saflık aptallık mı ne derseneniz artık

Ya bak sevgiye ilgiye ihtiyacın olabilir bunu anlarım kimin ihtiyacı yok ki?
Sırf çok alıştım o olmadan nasıl yaşarım sevgisiz,ilgisiz nasıl yaşarım diye
ilişkilerini,mutsuz evliliklerini sürdüren kadınlar var..
Ama seninki çok başka hiç bi ucundan tutulur yanı yok 50 yaş,iki çocuk
karısını aldatan adi bir pislikten bahsediyoruz!
Bu mu kendine yakıştırdığın adam
Sevgisi ilgisi kalsın yani!
Hiç bir mecburiyetin yok ona
karşına neler çıkar senin ilerde ve asıl o zaman
ne salakmışım ben diyeceksin..
Lütfen hemen hattını falan ne varsa değiştir. Yepyeni bir hayat kur kendine..
Yazık sana ya çok üzüldüm

hepiniz ne söyleseniz haklısınız yaptıgımın iyi bir yanı asla yok ama ben o kadar saplantılı olmuşum ki o kişiye o kada hayatımın merkesine koymuşum kii ne derse o dogruydu bana göre ugraaştı başardı cekti gitti baban yaşında adamda ne buldun diyorsunuz ya bende bilmiyorum belkide kimseden bir sevgi ilgi görmemek beni onun ilgisine söyledigi sözlere inandırdı gercekten saf salakmışım yanii

Ya bak sevgiye ilgiye ihtiyacın olabilir bunu anlarım kimin ihtiyacı yok ki?
Sırf çok alıştım o olmadan nasıl yaşarım sevgisiz,ilgisiz nasıl yaşarım diye
ilişkilerini,mutsuz evliliklerini sürdüren kadınlar var..
Ama seninki çok başka hiç bi ucundan tutulur yanı yok 50 yaş,iki çocuk
karısını aldatan adi bir pislikten bahsediyoruz!
Bu mu kendine yakıştırdığın adam
Sevgisi ilgisi kalsın yani!
Hiç bir mecburiyetin yok ona
karşına neler çıkar senin ilerde ve asıl o zaman
ne salakmışım ben diyeceksin..
Lütfen hemen hattını falan ne varsa değiştir. Yepyeni bir hayat kur kendine..
Yazık sana ya çok üzüldüm

deniyorum hayatıma birini almak mutlu olmak istiyorum her şeyi unutmak istiyorum oda olmuyor biri aldım denemk istedim internette tanışmıştık 1 yıl sadece tlf ve msn ile görüştük yüz yüze gelmedik ama resimlerimizi gördük sonra buluştum onunla konuştuk görüştük ciddi düşündügünü söyledi beni cok sevdgini söyledi sonra iş ciddiye binince bu kactı gitti sonrada acı gercegi ögrendim adam zaten evliymiş benim hic mi talihim yok ya ne bu evli adamların derdi böyle beni en istemedigim en kötü duruma düşürdüler hayatıma bir anda girip beni yıkıp gidiyor sadece insanlarrrrr yani bilmiyorum şaka gibi gercekten

başkasıyla evlensem bile hep dostuz demiş ya sen nasıl umutlanmışsın

arasaydı senı sen bu ilişkiyi kesmezdin

ayrıca eşiyle ayrılmasını hiç istemedim dedin ya sen buna inandın mı gerçekten?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…