Ben Aldatıldım :'(

leyla_the_magnificient

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
23
27
Ben aldatıldım, size yalnızca içimi dökmek için yazıyorum. (Elimden gelse sayfalarca bunu yazacağım: ben aldatıldım, ben aldatıldım...)

2 yıllık bir ilişkimiz vardı. Onun daha önce bir evliliği olmuş, dünya tatlısı bi kızı var. Bunlar ilişkinin başında korkutmuştu beni ama zamanla alıştım buna. Zar zor aileme söyledim vs. Bir yandan çok farklı kişilerdik, nasıl söylesem, ben daha kuralcı biriyim. Ne bileyim bi arkadaşım sevgilisini aldatsa mesela, o arkadaşımla da görüşmem. İşte dürüstlük, doğruluk konularında dikkatliyimdir filan. Ama onun çevresi biraz dandikti. Saçma sapan içen, karılarını aldatan tipler vs.

İlişkinin sonlarına doğru (galiba evlilik teklifi ettikten sonra) ben daha dikkatli olmaya başladım, sıkıldım daha doğrusu böyle ergen gibi içme, geç saatlere kadar dışarıda olma işlerinden. Ortak bir şeyler de yapamıyorduk. Onun tek isteği beraber çıkıp onunla içmemdi. Neyse tartışmalar başladı. Giderek arttı. Bi ara verelim, kendimize gelelim dedik. Elbette yine de her gün arıyordu filan. Bir gün buluşmak istedi, affet, her şeyi değiştirelim, barışalım vs. O ara konuşurken telefonu çaldı, işyerinden bi kız. Şüphelendim. Evet, o ayrı kaldığımız süreçte kızla görüşmüşler. Bu ilk darbeydi.

Yalvarmalar yakarmalar... 1 ay böyle geçti. Annesi arıyor, kendisi her sabah her gece yalvarıyor. Bari arkadaşça görüş benimle vs. Gerizekalı olduğum için iyi hadi deneyelim dedim. Belki de ısrardan yılmıştım bilmiyorum.

Burada yazan herkese katılıyorum. Bir kez yapan yine yapar. Ben de soğumuştum aslında. Gıcık bi tipe dönüşmüştüm. Işte artık içmeyeceksin, daha çok okuyacaksın, toparlanmamız için şart filan diyordum sürekli. Karşımda sürekli yalvaran birini görmek de gıcık etmiştir belki.

Bi gün yine şu karısını aldatan arkadaşıyla buluştu(adam boşanıyormuş da vikvik). Bi şeyler olacağından emindim nedense. Nerede olduklarını biliyordum. Gitsem mi gitmesem mi baya arada kaldım. Sonunda gitmeye karar verdim. Ve tam oturdukları mekana girecekken aynı kadınla el ele yakaladım!!! Delireceğim aklıma geldikçe. Hemen kolumu tutmak istedi. Elini itip dimdik mekana yürüdüm, girdim. (Tek avuntum orada delirmemiş olmam, dimdik yürüyüp geçmem)

Çok utandım. Sanki benim suçummuş gibi. Herkes artık bana başka bakıyor gibi geldi. Ama bi yandan da bittiği için rahatladım biraz. En azından artık ısrar etmeye yüzü kalmaz diyordum. Ama öyle olmadı. Tüm arkadaşları, akrabaları, kendisi... susmadı kapı zili, telefonlar günlerce. Zaten travma yaşıyorum, üstüne onlar. Vay ölüyormuş vay aşıkmış hata yapmış. Bu adamı ancak ben adam edermişim. Önce cevap vermedim, sonunda "bir gün 3 aylık hamileyim, aldatıldım diye kapınıza gelebilirim, nasıl kefil olursunuz!" dedim, susturdum. Yani kısmen. Onun ısrarları devam ediyor. Çok yoruldum. Resmen içip dağıtıp ağlayıp zırlayıp kaza yapıp filan tüm sorumluluğu üstünden attı. Ben dik durmaya çalıştıkça, yaşlı başlı insanlara terbiyesizlik etmeyeyim dedikçe herkes "bak sen akıllı kızsın" deyip üstüme geldi. Sanki 10 çocuklu yuvayı kurtarıyorlar. Pişkinlik!

29 olacağım yakında. Bu hâlimle nasıl bir daha güvenirim bilmiyorum. Asla evlenemeyeceğim, hiçbir zaman çocuğumun olmayacağı fikri beni öldürüyor. Bi de aldatılmış olmak... bir erkeğin sevgilisi olduğunu bile bile onunla görüşecek tıynette bir kadınla hem de...

Allahindan bulsun o adamda o kadinda önüne bak ve düşünmemeye çalış zor olsa da elbette her zorluktan sonra bir kolaylık vardır hem yasinda ne var ki nasibinde varsa her türlü anne olursun inan cok üzüldüm

Neden boşanmış 1
Neden evlendin 2
Neden affettin 3
Neden çocuk yaptın 4
Neden ben üzülmedin 5

Evlenmedim. Çocuk da yapmadım. Boşanmış denk geldi, onu özellikle denk getirmeye çalışmamıştım. :'( diğerlerinde haklısınız.

Yaşattığını yaşar inşallah diyorum o karaktersiz insana. Siz kötü gerçekten kötü bir insana denk gelmişsiniz ve böyle bir insan yüzünden hayata bakış açınızı değiştirmeyin size bunu yapmasına karamsarlığa itmesine izin vermeyin sakın.
Vakti gelince sizi hak edecek bir insanla tanışırsınız inşallah.

Yaşattığını yaşar inşallah diyorum o karaktersiz insana. Siz kötü gerçekten kötü bir insana denk gelmişsiniz ve böyle bir insan yüzünden hayata bakış açınızı değiştirmeyin size bunu yapmasına karamsarlığa itmesine izin vermeyin sakın.
Vakti gelince sizi hak edecek bir insanla tanışırsınız inşallah.

Inşallah

Üzüldüğüne bile değmez ,sakın acıyıp şans verim deme bu adam hayatını mahveder, kendine biraz zaman ver hayata küsme iyi insanlarda var emin ol

• Beğen
Reactions: The
Zor zaman gecirmissiniz affettmemekle ve yılmamakla en doğrusunu yapmissiniz.Asla evlenemem diye düsünmeyin bence,unutmayın siz suçlu degilsiniz,utanılıcak bisede yapmadiniz.Sadece o kişinin sizin için hayırlı olmadığını kotu gerçeklerle anlamissiniz.Bu sizi üzebilir,belki kendinizi toparlamaniz zaman alabilir.Ama hayat devam ediyor.Ve emin olun ilerde karşınıza öyle biri çıkıcak ki,üzüldügünüze deymicek.Bu gecirdiginiz bos zamanlar için kendinize güliceksiniz.Kimse için hayatınıza bu kadar kotu bakmaya değmez.sadece sabırlı olun.

Haklısınız. Tek tesellim evlenmeden görmüş olmak doğruyu. Çok severken güvenirken değil de, soğumuşken yaşamış olmak bunları.

Insallah geçer bu aşağılanmışlık hissi. Inşallah doğrudur, hâlâ güvenilecek birileri vardır dünyada.

Bu adamı ancak ben adam edermişim
Hayır efendim anasinin babasının hatta eski karısının adam edemediği bir adamı sen adam edemezsin.... . Bırak ne hali varsa görsün net. Ben 25 yıl adam edilemeyini 10 yıl adam etmeye çalıştım başaramadım ve ben insanliktan çıktım deli dolu bir insandim bir zamanlar.

Hani o kızla , senle ayrıyken konuştu etti sonra yalvardı filan.
Sen affetin ya,
Aslında içten affetmedin psikoloji olarak.
Sadece sonra keşke dememek için devam ettin içten içe.
Hah işte orda devreye ilahi güç girdi.
Senin gitmek istediğinin ama gidemediğinin farkında olan ilahi güç.
Senin prangalarını söktü aldı ayağından.
Cidden sevgili kuluymuşsun :)

29 olacağım yakında. Bu hâlimle nasıl bir daha güvenirim bilmiyorum. Asla evlenemeyeceğim, hiçbir zaman çocuğumun olmayacağı fikri beni öldürüyor.
Öncelikle sunu aklınızdan atın. Gencecik insansınız. Allah'tan dileyin, elbette sizin durust sadık esiniz biryerlerde sizi bekliyor zira Allah'ın iyi kulları halen var.
Ve aldatana gelince, aldatan kisi o kadar değersiz o kadar aşağılıktırki artik onunla aynı yone bakmaya dahi degmez. Aldatan ile birakin tekrar birlikte olmayi tek kelime konusmak dahi en başta sizin kendinize hakaretiniz olur.
Yok aşıkmış öluyormus falan bunlar hikaye efendim geciniz bunlari. Seven aldatmaz, bu kuraldir. Hadi sevmiyordur bu seferde zerre haysiyeti olan aldatmaz. Bunu bilin yani.
Ki eminim sizde bunlarin farkindasinizdir.
Birakin geberiyormu yoksa bin yil yasiyormu ne halt yerse yesin. Sakin kanmayin artik.

X