BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Allah korkusu gül gibi bir cocuk ciktida karsima ben korkumdan teptim resmen oysaki ne güler yüzlü karizmali bi cocuktu simdi o cocuga benzer bir cocuk daha cikarmi acep karsima cok pismanim

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:FETİH SURESİ 1 Tane
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:4 EKİM CARSAMBA
hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute (Gizem) Muaf
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- Muaf
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze) OKUNDU
OMRUM79 OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
I iremyt9
bcgirl (Begum)OKUNDU
@meel
HayallerimGercekOldu
D diclemm
neslihanot

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Bende okudum canlar Rabbim kabul etsin inşallah

Ben de okudum kizlar Rabbim hepmizin gonlune gore hayirlisiyla versin insallah

Okudum ben de. Allah kabul etsin inşallah hepimize hayırlı yuvalar kurmayı nasip etsin.

okudum bende kizlar . allah kabul etsin

okudum rabbim kabul etsin inşallah

Okudum Allah kabul etsin.

Amin agziniza yureginize saglik Allah kabul etsin kizlar

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:FETİH SURESİ 1 Tane
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:4 EKİM CARSAMBA
hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute (Gizem) Muaf
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- Muaf
K Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU
Kahlofrida (Gamze) OKUNDU
OMRUM79 OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
I iremyt9
bcgirl (Begum)OKUNDU
@meel
HayallerimGercekOldu
D diclemm
neslihanot

neslihanot merhaba 313 fatihayi okuyacagim demistiniz ama donup bildirim yapmadiniz su an fetih okuyoruz basladik yarin sonuncu gun bilginiz varmi gordunuzmu

O Ozzgeee canım yeni dua için konuşmaya baslasak mı ? Fikri olan sölese
Cnm listeyi alintiladim secin okuyalim Bencede birgun onceden belirlemek iyi oluyor bir gunde ne okuyalim diye geciyor one cekmis oluruz baska istediginiz dua varsa listeyede ekleriz illa buradakilerin olmasi sart degil

Kuzum ben önce okumadım nasıl okuyacaz usulü nedir namaz kılıp arkasından mı okuyacaz ?
Ya kuzum ben iki kere okudum bir okuma usulu yok varsada ben denk gelmedim
Ben birincide yasin okuyup ardindan tek tek isimleri saymistim digerindede 11 ihlas bir fatiha okuyup isimlerini saymistim sonunda r.a deniliyor

Ya kuzum ben iki kere okudum bir okuma usulu yok varsada ben denk gelmedim
Ben birincide yasin okuyup ardindan tek tek isimleri saymistim digerindede 11 ihlas bir fatiha okuyup isimlerini saymistim sonunda r.a deniliyor
Tamam kuzucum bende önce hiç okumayaınca bi usulü varsa öyle uygulayayım diye bende nasip olursa Yasin okuyup isimleri sayayım , sağol bitanecim

Ashabi bedir uygundur kizlar benim icin de. Ama sure cok uzun olmasin bence yine en azindan arapca degil isimlerin bazilarinin soylenisi dile zor geliyor ama yolda giderken bile rahatlikla okunabilir ben abdestli cikip yolda okuyorum dualarimi burdakiler olsun kendime ait olanlar olsun. Seytan bizi oyaliyor sonra yaparsin yarin yaparsin diye son gune kalinca da zor geliyor okumasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…