BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Begüm benim ismimde :)

Gerci yazilmisti pardon kizlar. aklim karisti bi an kusura bakmayinn kafam cok dolu bu aralar

başında ve sonunda isimlerinizle niyetlenerek okudum arkadaşlar .. hepimize musmutlu yuvalar nasip olsun inşallah :):)

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:ASHAB I BEDİR
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:8 EKİM PAZAR
hmbg (Hatice)
rudecute (Gizem) Muaf
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)
sl_12 (Seval)
ebruli-- Muaf
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79
O Ozzgeee (Esra)
I iremyt9
bcgirl (Begum)
Pinkpotter
@Tulelut
D diclemm
neslihanot
love_story (Özlem)OKUNDU

Arkadaşlar ben nasıl okunacağını bilmiyorum daha önce hiç okumadım tarif edebilir misiniz acaba. Bu akşam okumak istiyorum çünkü.

Arkadaşlar ben nasıl okunacağını bilmiyorum daha önce hiç okumadım tarif edebilir misiniz acaba. Bu akşam okumak istiyorum çünkü.
Cnm 333 isim bunlari sonuna Radıyallahü anh (Allah ondan razı olsun masinda)koyarak okuyorsun
Örn:Seyyidüna Ebû Bekir Sıddıyk el-Muhaciri (RAdıyallahü anh)

İsimleri okuyup duani edebilirsin ben daha onceki okumalarimda vaktime bagli yasin okuyup isimleri saymistim veya isimleri sayip 11 ihlas bir fatiha okumustum nasil istersen oyle yap sadece isimleride sayabilirsin

özel günümdeyim canım daha sonra okurum

Allah razı olsun cevapladığın için çok iyi anladım akşama okuyorum kısmetse.

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:ASHAB I BEDİR
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:8 EKİM PAZAR
hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute (Gizem) Muaf
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)
sl_12 (Seval)
ebruli-- Muaf
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
I iremyt9
bcgirl (Begum)
Pinkpotter
@Tulelut
D diclemm (Çağla)OKUNDU
neslihanot
love_story (Özlem)OKUNDU

Ben de okudum Yasin ile Ashabi Bedir hadi insallah Cumalar hurmeti icin hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…