BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:FETİH SURESİ 1 Tane
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:4 EKİM CARSAMBA
hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute rudecute (Gizem) Muaf
megos megos (Görkem)OKUNDU
Namaria Namaria (Almıla)OKUNDU
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- Muaf
K Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU
Kahlofrida Kahlofrida (Gamze) OKUNDU
OMRUM79 OMRUM79 OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
I iremyt9
@bcgirl(Begum)OKUNDU
Pinkpotter Pinkpotter
@TulelutOKUNDU
D diclemm
neslihanot neslihanot

Bazi arkadaslar ugramiyor birkac defa etiketliyorum mesela bir arkadastan son iki dua icin hala haber alamadim okuyacagim dedi biz bgn 3. duaya gececegiz ama bilgi alamadim
Kurallarimiz belli gelip sonrada duzen saglayamayacaksaniz girmeyin bosuna diyoruz birde acikcasi kizlar herkes ozunde kendinede dua ediyor yani kendine okumayacagi dua icin kimseyi 4,5 defa etiketlemek zorunda oldugumuzu dusunmuyorum listeyi ben duzenledigim icin dgl hepimiz icin gecerli ben yrn darlanir giderim e benden sonra yapacak olanda ayni sikintiyi yasayacak aksama kadar hbr alamazsam iki 3duadir haber alamadiklarimi cikarticam su listelerde birinin duzenleme yapiyor olmasi sizi tesvik edecegi surekli durtecegi yada pesinizden kosacagi manasina gelmiyor yazdik kurallari listede var sonucta herkesin kendince isi gucu var sadece duzen saglarlar bu listede bgn ben yarin baskasi yapar bunu aslolan duzene uyum saglayabilmektir ltfen burayla baglantida kalin

1 fetih suresi okundu rabbim kabul etsin
yasaklanmışım bir konudan dolayı ondan cevp veremedim
neslihanot neslihanot merhaba 313 fatihayi okuyacagim demistiniz ama donup bildirim yapmadiniz su an fetih okuyoruz basladik yarin sonuncu gun bilginiz varmi gordunuzmu
313 Fatiha okuyamadım yeni duaları takip ediyorum . Hafta sonu hem yasaklanmışım hemde işlerimden dolayı okuyamadım hakkınızı helal edin hepiniz diğerlerini takip ediyorum

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- Muaf
OMRUM79 OMRUM79 OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
I iremyt9
@bcgirl(Begum)OKUNDU
Pinkpotter Pinkpotter OKUNDU
@TulelutOKUNDU
D diclemm
neslihanot neslihanot OKUNDU

hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- Muaf
OMRUM79 OMRUM79 OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
I iremyt9
@bcgirl(Begum)OKUNDU
Pinkpotter Pinkpotter OKUNDU
@TulelutOKUNDU
D diclemm OKUYACAK
neslihanot neslihanot OKUNDU

Hamimlar I iremyt9 arladasimiz haber vermedi oda okunustur sanirim gorunce yazar ben yeni listemizi Ashabi bedir olarak yapiyorum
Allah kabuletsin hepinizin agzina yuregine saglik

OKUNAN:ASHAB I BEDİR
SON OKUMA:8 EKİM PAZAR
hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem)
Namaria Namaria (Almıla)
@msls123 (Seval)
ebruli-- ebruli-- Muaf
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 OMRUM79
O Ozzgeee (Esra)
I iremyt9
@bcgirl(Begum)
Pinkpotter Pinkpotter
@Tulelut
D diclemm
neslihanot neslihanot
love_story love_story

Kimsenin isine karismak istemiyorum ama isim yazsak sanki daha guzel ve ozel olur gibi mesela meel omrum love story ismen dua ederken hep boyle eksik kalmis gibi hissediyorum tabi kendi dusuncem

Kimsenin isine karismak istemiyorum ama isim yazsak sanki daha guzel ve ozel olur gibi mesela meel omrum love story ismen dua ederken hep boyle eksik kalmis gibi hissediyorum tabi kendi dusuncem
Daha once yazdim cnm isteyen arkadaslarinkini ekliyorum bazi nicklerin telaffuzundan bende zorlaniyorum ama israrcida olamiyorum onlara gelince xnickli kardesimin niyetine diye niyetleniyorum istemezlerse oyle niyetlenmeye devam ederiz artik

X