BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Allah hepinizden razi olsun kızlar birbirimizi hiç tanımıyoruz ama aile gibi olduk bir nevii. Sizlerle aynı duaya amin diyoruz Allah boşa çevirmez insallah hayırlı haberlerimizi de alırız
Dua konusuna gelince ben sure dışındaki salat ve tesbihler konusunda cok bilgili degilim belli başlı olanlari biliyorum o yuzden @Ozzgeee cim kizacak ama bana hepsi uyar benim için fark etmez

I iremyt9 merhaba bgn yeni duaya gecicez sizden haber alamadim en son taha ve fatihayi okumustunuz Fetih suresi ve Ashabi bediri tamamladiniz mi?
neslihanot sizde fetihi okumus fatihayi okuyamayacaginizi belirtmistiniz Ashab i bedir okumaniz nasil haber alirsam yeni listeyi olusturucam

O Ozzgeee emeğine sağlık,çok uğraşıyosun hakkını helal et.
Arkadaşlarda zamanında bildirim yapmaya gösterseler herşey daha güzel olacak.Hepimizin günlük meşguliyetleri var biraz daha duyarlı olalım lütfen.

Helal olsun cnm sana katiliyorum ama yapabilecegim baskada bise yok makul bir zaman verdigimi dusunuyorum olmasa zaten sizler birkac gin daha ekleyelim dersiniz her dua onceside soruyorum genelde bir ashabi bedir toplu niyete 4gun okunabilecek bir sure evet muafiyetler vs oluyor ama en azindan okudum veya okuyacagim beni beklemeyin siz baslayin denilebilir diye dusunuyorum onun icinde buraya arada bir bakmak gerekiyor kurallar belliydi ortak hepimizin karariydi iki kisiden haber alamadim etiketledimde yogunlar yada burayi unuttular gunluk kosturmacalardan yeni listede bir okuma onlara es verelim eklemeyelim duzenleri oturunca donerler ekleriz tekrar birazdan yapicam listemizi

Son düzenleme:
Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:HERGUN 51 ADET SALATI MECULE
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:12 EKİM PERSEMBE
Not:sabah aksam 51 adet okunmasinin daha guzel oldugu belirtilir isteyen sabah aksam okuyabilir
hmbg (Hatice)
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)
sl_12 (Seval)
ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl (Begum)
@meel
HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)
@love_story(Özlem)

Salavat:
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin selaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

Anlamı:”Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

canım bugün başlıyormuyuz okumaya

canım bugün başlıyormuyuz okumaya
Size bagli cnm biliosun cuma suresini cumaya denk getirelim diye boyle hafif muafkende okunacak gunluk bir dua sectik istersen bgnden basla istersen yrna birak hatta bu dua disida ezberlersen okumaya gayret et cok guzel bir kiymetli bir salavat

hergün okuyorum rahatlatıyor ama niyetle okumadım hiç bugün niyetle okurum cuma günü cuma vaktinde çalışıyorum normalde saçım açık abdestli şekilde okusam cuma saatinde olurmu cuma suresini ama saçımı örtemem öyle imkanım yok malesef

Bugun okudum. Persembe dahil her gun okuyacagim degil mi? Hatta sabah aksam olabilir.

Bende okudum hepimizin niyetine allahim kabull etsiin

Ben bu salavati meculeyi anlamiyla burda gordum. bugun o kadar cok icim sıkkın ki allah razi olsun kislar her iste bir hayir vardir iste. bunu kendim icinde okuyacagm .

Cnm onu zorlama yapmadik calisan var o saatte disarda olacak olan var imkani olan bir iki arkadasta olsa selaya denk gelir belki imkani olmayanda nasiplenir diye dedim sende aksam eve donunce okursun veya gece

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:HERGUN 51 ADET SALATI MECULE
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:12 EKİM PERSEMBE
Not:sabah aksam 51 adet okunmasinin daha guzel oldugu belirtilir isteyen sabah aksam okuyabilir
hmbg (Hatice)
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)
sl_12 (Seval)
ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl (Begum)
@meel(Esra)
HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)
@love_story(Özlem)

Salavat:
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin selaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

Anlamı:”Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

Bugun okudum. Persembe dahil her gun okuyacagim degil mi? Hatta sabah aksam olabilir.
Evet cnm hergun haber vermenede gerek yok persm.yazarsin hergune okudum diye ister tek oku ister sabah aksam onu size biraktim ben kismetse sabah aksam dusunuyorum cnm senin vaktin yetmez bi manin olur bir defa okursun artik kimden ne dua nasibimiz varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…