bebişlerinizin gelişi bulunduğunuz aya göre nasıl?

kardelencim çok şükür bebişin dönmüş ve sağlıklı bir bebek haberi verdin bize..gözün aydın...:nazar::nazar: senin şu yaşadığın sevincin aynısını ben de 3 hafta önce yaşadım..seni anlıyorum .. bundan sonra da bebişin büyük ihtimalle dönmez 36.haftan bittiği için ..
bir de kilo konusunda benim tereddütlerim var..makine otomatik hesaplıyor haftasına göre kilo standardı var sanırım..kontrolden gelen arkadaşların yaklaşık hepsinin bebişi 2700gr.. sitenin birinde bir çizelge bulmuştum.haftaya göre birebir aynı rakamların çıkması beni şaşırtıyor..bence bu olasılıkları da göz önünde bulundurmakta fayda var..
sonraki kontrolünde de iyi haberler alman dileğiyle..

teşekkürederim canım. bende gebelik.org adresinden takip ediyorum hafta hafta ordada normali 2700 yazıyor ama benim genelde 1-2 hafta önde giderdi mesele 32 haftada normali 1780 benimki ise 2100 dü:uhm: neyse canım sağlıklı olsunda kilo mühim değil zaten öyle olsabile normal. ben sadece tosuncuk bekliyordum:icecream:

aman ne güzel :nazar: allah nazarlardan korusun hepimizi... Bende yarın görücem kızımı bakalım kilosu ne olmuş büyümüşmü benim kızımda

canancım inşallah kızının ve senin sağlıklı & güzel haberlerini bekliyoruz..
Annesi minik kızın büyümüştür tabi ki büyümez miii??
Kızın da onu dünyaya getirmeni ve annesine & babasına kavuşmayı çok istiyor..:nazar::nazar:

Canım moralim çok bozuk dün gittim kontrole bebeğin eşi önde dediler normal doğum olmaz renkli ultrason istediler pazartesi çekilecek eğer eşi çok öne gelmiş kanalı tıkamışsa kötü sonuçlar olabilirmiş doğum esnasında bu gibi durumlarda rahim bile alınırmış, anne bebek ölümleri olurmuş çok üzüldüm moralim alt üst oldu dünden beri ağlıyorum gece uyuyamadım pazartesi olsada bi sonuca bağlansa

Bu arada bebeğim çok iyi canım benim 2550 olmuş doktor iyi olduğunu söyledi. Onu gördüm yanaklarını bile annesi yesin o yanaklarını ağzını oynatıyordu elleriyle bişeyler yapıyordu canım kızıma hayırlısıyla zamanında bi kavuşsam o günleri bi görsem...

Canım moralim çok bozuk dün gittim kontrole bebeğin eşi önde dediler normal doğum olmaz renkli ultrason istediler pazartesi çekilecek eğer eşi çok öne gelmiş kanalı tıkamışsa kötü sonuçlar olabilirmiş doğum esnasında bu gibi durumlarda rahim bile alınırmış, anne bebek ölümleri olurmuş çok üzüldüm moralim alt üst oldu dünden beri ağlıyorum gece uyuyamadım pazartesi olsada bi sonuca bağlansa

canım çok şükür ya üzülme sende sezeryan yaparsın işte :teselli:
herhalde sezryan olsa risk yok dimi canım?
allah sağ sağlim kurtarsın bizi ve yavrucaklarımızıda
maaşlh canım yavruşunun kilosu gayet iyi:nazar:

merhaba kızlar ben normal dogum ıstıom ama korkuyom aranızda normal dogum yapan varmı ya anlatırsanız sevınırım

Canancim Moralini Yüksek Tut Inşallah Pazartesi Güzel Sonuçlar Alirsin. Sakin Kendini Birakma öyle Senin Için Belkide Hayirlisi Budur. Bak Bebişinin Kilosu Sağliğida Normalmiş Aksi Bir Durum Yok çok şükür. Eğer Gerekirse Ikinizin Iyiliği Içinde Sezeryan Olursun. önemli Olan Onlari Sağlikli Sihatli Bir şekilde Kucağimiza Almak Değil Mi ? a.s Ağlama Ve üzülme Canim Pazartesi Günü Güzel Haberler Ile Dönersin Inşallah. :nazar:

canım çok şükür ya üzülme sende sezeryan yaparsın işte :teselli:
herhalde sezryan olsa risk yok dimi canım?
allah sağ sağlim kurtarsın bizi ve yavrucaklarımızıda
maaşlh canım yavruşunun kilosu gayet iyi:nazar:

Benim içinde sezeryan olması veya normal olması sorun deil ama sezeryan bile olsa bu risk var kafam çok karıştı pazartesiyi iple çekiyorum hayırlı bi sonuç almak için...

Canancim Moralini Yüksek Tut Inşallah Pazartesi Güzel Sonuçlar Alirsin. Sakin Kendini Birakma öyle Senin Için Belkide Hayirlisi Budur. Bak Bebişinin Kilosu Sağliğida Normalmiş Aksi Bir Durum Yok çok şükür. Eğer Gerekirse Ikinizin Iyiliği Içinde Sezeryan Olursun. önemli Olan Onlari Sağlikli Sihatli Bir şekilde Kucağimiza Almak Değil Mi ? a.s Ağlama Ve üzülme Canim Pazartesi Günü Güzel Haberler Ile Dönersin Inşallah. :nazar:

Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum hatta pazartesi iyi bi sonuç çıkıcak diyorum annemi eşimi bile ben teselli ediyorum ama dün akşam kötü oldum herkes yattıktan sonra çok ağladım.. Dediğin gibi bi hayırlısıyla sağlığıyla kucağımıza alsak allahın izniyle.. Evet pazartesi iyi haberler alıcam buna canı gönülden inanıyorum

Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum hatta pazartesi iyi bi sonuç çıkıcak diyorum annemi eşimi bile ben teselli ediyorum ama dün akşam kötü oldum herkes yattıktan sonra çok ağladım.. Dediğin gibi bi hayırlısıyla sağlığıyla kucağımıza alsak allahın izniyle.. Evet pazartesi iyi haberler alıcam buna canı gönülden inanıyorum

canım benim güzel haberlerle geleceksin Allah ın izni ile... dualarımız seninle :nazar:

canancım inşallah çok güzel haberler alırsın içini ferah tut Allah hiçbir annenin duasını geri çevirmez bak burda kaç anneyiz inan bana hem kendi adıma hemde hepsinin adına diyebilirimki canı gönülden yanındayız ve bebeğinede kendi bebişimiz gibi dua ediyoruz eğer duyarsa bizi inan bana çok sağlıklı olacağını göreceksin çok geçmiş olsun canım..

canancım, şu an yaşadığın şeyler bizim de başımıza gelebilme ihtimali olan şeyler..Herşeyin (Hayrın ve şerrin ALLAHtan geldiğine İMAN ediyoruz) Allahtan ümit kesilmez canım, her şerde bir hayır gizlidir..çok şükür ki bebeğinin sağlık durumu çok güzel..normal olamazsan, sezaryen olursun bitanem..yeter ki bebeğine sağlıkla kavuş..lütfen Arkadaşlarımızın da dediği gibi moralini yüksek tut, kendini koyverme. bu senin imtihanın tefekkür et..
Pazartesi günü çekilecek ultrason sonucunu dört gözle bekliyoruz..üç kişi edilen bir duaya gönülden amin derse o dua ALLAHın izniyle gerçekleşirmiş..
bak kaç kişiyiz...hepimiz senin ve bebeğinin sağlığı için dua ediyoruz..

Rabbim! Canan kardeşimizin ve bebek bekleyen tüm annelerin bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alması için bizlere yardımcı ol..mutluluğumuzu ve huzurumuzu daim kıl..bizlere kaldıramayacağımız sorumluluklar yükleme, bizi evladımızla ve sağlığımızla imtihan etme..
Amin

Bu arada bebeğim çok iyi canım benim 2550 olmuş doktor iyi olduğunu söyledi. Onu gördüm yanaklarını bile annesi yesin o yanaklarını ağzını oynatıyordu elleriyle bişeyler yapıyordu canım kızıma hayırlısıyla zamanında bi kavuşsam o günleri bi görsem...

bebeğine sağlıkla kavuşacaksın canancım, onu kucağına aldığnda dünyanın tüm varlığını, dertlerini, kederlerini, elinin tersiyle kenara iteceksin.
Bak şirinenin sağlığı keyfi yerindeymiş annesi, elleriyle de sana "endişelenme anne benim sahibim var, sen beni merak etme kendine dikkat et" demiş bitanemmm
bak benim ablam geçen yıl doğum yaptı..
bebek kör doğacak dedi doktorlar..hepimiz öyle çok üzüldük ki..tarifi imkansız zor günler yaşadık, tabi ablam ve eşi daha fazla..
Ablam rüyasında oğlunu görmüş " anne ben iyiyim sen kendine dikkat et"demiş gülerek..
ağlayarak anlatmıştı rüyasını, ne olursa olsun canından kanından bir parçaydı ve dünyaya getirdi..sapasağlam bir bebek!
şimdi bir yaşında aman allahım ne tatlı bir bebek, neyi görse taklidini yapıyor,özellikle babamın göğsüne yatıp yanağından öpmesi ve orda uyumasını babam anlata anlata bitiremiyor..
senin şirine ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIKLI annesi..Sakın ümitsizliğe kapılma sana da bebişine de hiç birşey olmayacak Allahın izniyle tamam mı canımmm:nazar::nazar:a.s.a.s.
DUALARIMIZ SENİNLE

canancım, şu an yaşadığın şeyler bizim de başımıza gelebilme ihtimali olan şeyler..Herşeyin (Hayrın ve şerrin ALLAHtan geldiğine İMAN ediyoruz) Allahtan ümit kesilmez canım, her şerde bir hayır gizlidir..çok şükür ki bebeğinin sağlık durumu çok güzel..normal olamazsan, sezaryen olursun bitanem..yeter ki bebeğine sağlıkla kavuş..lütfen Arkadaşlarımızın da dediği gibi moralini yüksek tut, kendini koyverme. bu senin imtihanın tefekkür et..
Pazartesi günü çekilecek ultrason sonucunu dört gözle bekliyoruz..üç kişi edilen bir duaya gönülden amin derse o dua ALLAHın izniyle gerçekleşirmiş..

Rabbim! Canan kardeşimizin ve bebek bekleyen tüm annelerin bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alması için bizlere yardımcı ol..mutluluğumuzu ve huzurumuzu daim kıl..bizlere kaldıramayacağımız sorumluluklar yükleme, bizi evladımızla ve sağlığımızla imtihan etme..
Amin

Ridacım AMİN canım çok güzel yazmışın....Canancım dualarımız seninle canım

..[/I .!.:
[/COLOR][/B]
Amin

AMİNN
ridacım çok güzel bir dua olmuş allah kimseyi darda bırakmasın sağ sağlim bebeklerimize kavuştursun bizi(amin)

anladım canancuım bak nisan annelerinde aynı durumda bir arkadaş vardı adı zodiac 1 nisanda sorunsuz bir şekilde sezeryanla bebeğine kavuştu
inş canım sende sağ sağlim kavuşacan güzel kızına üzme kendinide bebişide

Amin

Canım benim ya çok saol AMİN diyorum allah hepmize hayırlısıyla zamanında bebeklerimizi sağlıklarıyla kucağımıza aldığımız günleri göstersin.

bebeğine sağlıkla kavuşacaksın canancım, onu kucağına aldığnda dünyanın tüm varlığını, dertlerini, kederlerini, elinin tersiyle kenara iteceksin.
Bak şirinenin sağlığı keyfi yerindeymiş annesi, elleriyle de sana "endişelenme anne benim sahibim var, sen beni merak etme kendine dikkat et" demiş bitanemmm
bak benim ablam geçen yıl doğum yaptı..
bebek kör doğacak dedi doktorlar..hepimiz öyle çok üzüldük ki..tarifi imkansız zor günler yaşadık, tabi ablam ve eşi daha fazla..
Ablam rüyasında oğlunu görmüş " anne ben iyiyim sen kendine dikkat et"demiş gülerek..
ağlayarak anlatmıştı rüyasını, ne olursa olsun canından kanından bir parçaydı ve dünyaya getirdi..sapasağlam bir bebek!
şimdi bir yaşında aman allahım ne tatlı bir bebek, neyi görse taklidini yapıyor,özellikle babamın göğsüne yatıp yanağından öpmesi ve orda uyumasını babam anlata anlata bitiremiyor..
senin şirine ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIKLI annesi..Sakın ümitsizliğe kapılma sana da bebişine de hiç birşey olmayacak Allahın izniyle tamam mı canımmm:nazar::nazar:a.s.a.s.
DUALARIMIZ SENİNLE

Ablan rüyasını anlatırken ağlamış bende burda okurken hakikaten yaşanan stres hiç bişeye benzemez allah yiğenine uzun ömürler versin
Benim kızımda beni üzmeyecek inşallah dün akşam kötüydüm ama bugün iyiyim iyi olucak diyorum hep sizinde bu güzel yazılarla bana destek olmanız inan beni çok mutlu ediyor.
Allah hepimizin yardımcısı olsun

anladım canancuım bak nisan annelerinde aynı durumda bir arkadaş vardı adı zodiac 1 nisanda sorunsuz bir şekilde sezeryanla bebeğine kavuştu
inş canım sende sağ sağlim kavuşacan güzel kızına üzme kendinide bebişide

İnşallah dediğin gibi olucak bende hayırlısıyla kucağıma alıcam kızımı:emir_bebek:

İnşallah dediğin gibi olucak bende hayırlısıyla kucağıma alıcam kızımı:emir_bebek:

tabi ki kavuşacaksın bebişine canancım..ben buna tüm kalbimle inanıyorum..en önemlisi de senin buna canı gönülden inanman...hayırlı haberlerini bekliyoruz..​

X