bebişlerinizin gelişi bulunduğunuz aya göre nasıl?

Rida sanırım doktorun hastaneninde iyi olması şansa bağlı sende benim gibi bu konuda şanssızsın... benneyaptımki
Bi kızınız olucak demek aman ne güzel hala olmakta güzel bi duygudur heralde fisfisfis

evet, canancım, kaç tane doktor değiştirdim..ilkine hiç kimse iyi demedi. iki ay sonra vazgeçtim. özel hastaneye başladım o da asabi bir bayan..sorularımı ağzıma tıkıyordu. Oğlumun gelişi tersti..sezaryen görünüyor bir daha dönmesi zor bile dedi..hiç umit vermiyordu. bebeğimin cinsiyetini öğrenmek istediğimde bile belli olmaz, ben net birşeye diyemem dedi. Gittim başka bir doktordan öğrendim..doktorumu bir ay önce değiştirdim bu da çok fazla para alıyor..hayırlısı bakalım
senin de dediğin gibi şanssızlık galiba..
Tabi bir de inşallah ilk kez hala olucammm...ablam da bir anda hem hala hem teyze olucak bunun için bir hayli bekledi...:dance:
yeğenimin ismini ebru koymayı düşünüyoruz annemin adı olucak inş.

canım benim allah sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin. adıyla yaşasın inşallah ne kadar başka duygularmış bunlar

ridacım kızınız hayırlı olsun hem hala hem anne olcan yakız zamanda allahın izniyle
canı bencede kontrole para ödenmez bu kadar
benim bu drum özel hastane yeni açılmıştı anlaşması yoktu o zaman 100 milyondu ücreti ama kontrol parsızdı benim bildiğim sadece özeldede değil devlettte ödem,yo hastanelere para kontrolde
canım dediğin gibi oğluşunu sağlığı önemli ama insan korkuyo paragöz dr dan:KK43:

canım benim allah sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin. adıyla yaşasın inşallah ne kadar başka duygularmış bunlar

amin canım, şu anda karnımızdalar, gittiğimiz yere gidiyorlar, bizden besleniyorlar, her şeyleri otomatikyerimseniben
bir ay sonra kucağımıza aldığımızda artık gittiğimiz her yere büyük bir gururla götüreceğiz, en iyi şekilde beslenmeleri için elimizden geleni yapacağız,
..banyolalarını yaptırıp güzel güzel giydireceğiz
ayy daha fazla yazamayacağımmm
ben çok heveslendim..dayanamam ısırırım ben bebişimi yaaa Şeniz

ridacım kızınız hayırlı olsun hem hala hem anne olcan yakız zamanda allahın izniyle
canı bencede kontrole para ödenmez bu kadar
benim bu drum özel hastane yeni açılmıştı anlaşması yoktu o zaman 100 milyondu ücreti ama kontrol parsızdı benim bildiğim sadece özeldede değil devlettte ödem,yo hastanelere para kontrolde
canım dediğin gibi oğluşunu sağlığı önemli ama insan korkuyo paragöz dr dan:KK43:

gizemcim teşekkürler..:1rolleyes: hem kızımıs, hem oğlumus olacak iki hevesi de almış olacağız..
bak size bir anımı anlatayım;
ben nişanlandıktan sonra annem birden belinden rahatsızlandı.. 3 ay yerinden kalkamadı..düğünüme gelemeyecek diye çok korkmuştum.sonra annem biraz toparlandı ve düğünüme katıldı..ama en mutlu ve telaşlı günlerimde yanımda olamadığı için çok gözyaşı döktü. "..sana da abine de Allah bir evlat versin. İkisine birlikte bakayım. ne hastalık kalır bende ne başka birşey.." diyordu..şimdi dualarının kabul olduğunu görüp heyecanla bebişlerin gelmesini bekliyor anacığım..
Anne ve baba duası almak çok güzel birşey. Allah herkesin gönlündekini versin (amin)

kontrol ücretlerine gelince..iki hafta sonra bir daha gel dedi o zaman da 30 ytl alıcakmış. Birşey değil aldığı ücretler birbirini tutmuyor. Bir ay içinde 50+40+30 aldı..üstelik bu indirimli haliymiş..sonra 30 ytl ile devam ederiz dedi..özel hastaneye 20 ytl ödüyordum.10 gün içindeki kontrolde de para almıyordu..baya bi zoruma gitti anlayacağın..şutarafagitti

gizemcim teşekkürler..:1rolleyes: hem kızımıs, hem oğlumus olacak iki hevesi de almış olacağız..
bak size bir anımı anlatayım;
ben nişanlandıktan sonra annem birden belinden rahatsızlandı.. 3 ay yerinden kalkamadı..düğünüme gelemeyecek diye çok korkmuştum.sonra annem biraz toparlandı ve düğünüme katıldı..ama en mutlu ve telaşlı günlerimde yanımda olamadığı için çok gözyaşı döktü. "..sana da abine de Allah bir evlat versin. İkisine birlikte bakayım. ne hastalık kalır bende ne başka birşey.." diyordu..şimdi dualarının kabul olduğunu görüp heyecanla bebişlerin gelmesini bekliyor anacığım..
Anne ve baba duası almak çok güzel birşey. Allah herkesin gönlündekini versin (amin)

kontrol ücretlerine gelince..iki hafta sonra bir daha gel dedi o zaman da 30 ytl alıcakmış. Birşey değil aldığı ücretler birbirini tutmuyor. Bir ay içinde 50+40+30 aldı..üstelik bu indirimli haliymiş..sonra 30 ytl ile devam ederiz dedi..özel hastaneye 20 ytl ödüyordum.10 gün içindeki kontrolde de para almıyordu..baya bi zoruma gitti anlayacağın..şutarafagitti

canım bugün nedendse çok duygusalım aha bu yazına bile gözlerim doldusenağlama
normalde böle değilim ya
ne güzel canım annene çifte torun gelmiş allah sonunu getirsin
canım boşver artık zoruna gitse napcan bu dra devam etcen
burda kaldı 1 ay sağ sağlim doğurda önemli olan o a.s.

Allah hepimize rahat doğumlar nasip etsin.

Kızlar bişey sorucam son zamanlarda bende çok sık baş dönmeleri oluyo birden bire soğuk soğuk ter kaplıyo bütün vücudumu ayaklarımın bağı kesiliyo bayılcak gibi oluyorum tansiyonum normal.. dışarı çıkamıyorum korkudan sizede oluyo mu? bu hafta kontrole gidince sorucam

Allah hepimize rahat doğumlar nasip etsin.

Kızlar bişey sorucam son zamanlarda bende çok sık baş dönmeleri oluyo birden bire soğuk soğuk ter kaplıyo bütün vücudumu ayaklarımın bağı kesiliyo bayılcak gibi oluyorum tansiyonum normal.. dışarı çıkamıyorum korkudan sizede oluyo mu? bu hafta kontrole gidince sorucam

canancım şu anlattıkların benim bu öğlen başıma geldi..hafif sendeledim, korktum açıkçası.tansiyon düşüklüğü bu dönemlerde yaşanıyor sanırım.
alanyada yaşıyorum. bu gün nasıl bunaltıcı bir güneş var.havalardan da kaynaklanıyor olabilir...:uhm:
ama canım, sen bir doktoruna görün derim..ne olur ne olmaz..

canım bugün nedendse çok duygusalım aha bu yazına bile gözlerim doldusenağlama
normalde böle değilim ya
ne güzel canım annene çifte torun gelmiş allah sonunu getirsin
canım boşver artık zoruna gitse napcan bu dra devam etcen
burda kaldı 1 ay sağ sağlim doğurda önemli olan o a.s.

teşekkür ederim gizemcim..ben de senin gibiyim bu günlerde..Allah hepimize kolaylık versin..

Allah allah aynısı bendede var :uhm:
Mevsim değişiyor ya ondan ola bilir belki... bünyemiz çok hassas

Allah allah aynısı bendede var :uhm:
Mevsim değişiyor ya ondan ola bilir belki... bünyemiz çok hassas

bugün işe gelirken başım döndü...kafamçokkarıştıöyle durup bekledim..yasakkelimeyol yakınken döneyim eve dedim..birimde benden başka sorumlu kimse olmadığı için sorun olur diye düşünüp vazgeçtim..azzz kaldııı

dün gece saat kaçtı bilmiyorum, bebişimin ayaklarını sol göğsümün altında sert bir şekilde hissettim. İlk defa ayaklarının şekli bile gözümde canlandı o kadar net hissettim yani..garip oldum.. bir de benim sancılarım ara ara hala devam ediyor hayırlısı bakalım...

bugün işe gelirken başım döndü...kafamçokkarıştıöyle durup bekledim..yasakkelimeyol yakınken döneyim eve dedim..birimde benden başka sorumlu kimse olmadığı için sorun olur diye düşünüp vazgeçtim..azzz kaldııı

geçmiş olsun canım ya inş bidaha olmaz az kaldı canım sabıra.s.

dün gece saat kaçtı bilmiyorum, bebişimin ayaklarını sol göğsümün altında sert bir şekilde hissettim. İlk defa ayaklarının şekli bile gözümde canlandı o kadar net hissettim yani..garip oldum.. bir de benim sancılarım ara ara hala devam ediyor hayırlısı bakalım...

Ridacım senin bebiş dönmüşmüydüü? Bende bizimkinin ayaklarını devamlı sağ gösümün altında hissediyorum ters duruyo ama bizimki... bazen yumurta gibi çıkıyo çok şirin oluyor :dance:

Bu arada geçmiş olsun canım aman dikkat et baş dönmesini bilirim otura biliyorsan hemen bi yerlere otur nolmaz nolmaz :1shok:

sevdecim, gizemcim çok teşekkür ederim. inşallah bir daha olmaz. tansiyonum düşük çıkıyor her seferinde.
bebişim döndü sevdecim..iki hafta önceki kontrolümde döndü..geçen cuma günü gittiğimde de kanala yaklaşmış bebiş bu hafta dönmezse normal doğum görünüyor dedi doktor...
şu an oğluşum hıçkırıyorrr.
aceba kime benzeyecek(saçı, gözleri, teni), nasıl bir bebiş olacak(şımarık, yaramaz, hiperaktif, sessiz, uyumlu), ses tonu, vurguları nasıl olacak?
sizler de eminim bunları çok merak ediyorsunuz..işte o müthiş günde hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alacağız...ve bunların cevabını zamanla alacağız..

sevdecim, gizemcim çok teşekkür ederim. inşallah bir daha olmaz. tansiyonum düşük çıkıyor her seferinde.
bebişim döndü sevdecim..iki hafta önceki kontrolümde döndü..geçen cuma günü gittiğimde de kanala yaklaşmış bebiş bu hafta dönmezse normal doğum görünüyor dedi doktor...
şu an oğluşum hıçkırıyorrr.
aceba kime benzeyecek(saçı, gözleri, teni), nasıl bir bebiş olacak(şımarık, yaramaz, hiperaktif, sessiz, uyumlu), ses tonu, vurguları nasıl olacak?
sizler de eminim bunları çok merak ediyorsunuz..işte o müthiş günde hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alacağız...ve bunların cevabını zamanla alacağız..

ridacım dikkat et kendine benimde bu kaç gündür ağrılarım sancışarım çoğaldı
dün gecedendir sol gögsümün altına bi ağrı saplanmış çok fena ağrıyo
canım bende çooook merak diyom sağlıklı olsunlarda ne olsa kabulum
canım bende iki üç gündür ayaklarını dışarıya çıkışını görüyorum süper ya dışarda bayağı belli oluyo
sevdecim senin tersse o hissettiğin başıdır sağ göğsünün altında ve çıkıntı ise elidir
bak benim hıçkırığı şu an sol kasığımda oluyo

Allahım yaaa o gün gelicek mi? Bazen çok az kaldı diyorum bazende çok var... Bende çok merak ediyorum banamı - babasınamı benzer bu meraklarımız yakın zamanda son bulacak..
Öyle garip duygular içindeyimki bazen çok korkuyorum bazen çok heyecanlanıyorum. Dün gece benimde çok sancım oldu bunlar artık olağan şeyler normal karşılamak lazım.
Sağ göğsümün altındaki ayakisini yesin annesi hep ayağını uzatıyor oraya bende hep sefiyorum canım kızım sağ sağlim dünyaya geldiğini de bi görsem hayırlısıyla.
Allah hepimizin yardımcısı olsun yavrularımızı sağlığıyla kucağımıza alalım inşallah....

Allahım yaaa o gün gelicek mi? Bazen çok az kaldı diyorum bazende çok var... Bende çok merak ediyorum banamı - babasınamı benzer bu meraklarımız yakın zamanda son bulacak..
Öyle garip duygular içindeyimki bazen çok korkuyorum bazen çok heyecanlanıyorum. Dün gece benimde çok sancım oldu bunlar artık olağan şeyler normal karşılamak lazım.
Sağ göğsümün altındaki ayakisini yesin annesi hep ayağını uzatıyor oraya bende hep sefiyorum canım kızım sağ sağlim dünyaya geldiğini de bi görsem hayırlısıyla.
Allah hepimizin yardımcısı olsun yavrularımızı sağlığıyla kucağımıza alalım inşallah....

amin canancım..gizemin de dediği gibi sağlıklı olsun da kime benzerse benzesin...ama insan fıtrat olarak nankördür..sahip olduğu şeyin hep üstündekini ister..bizim de Allahtan taleplerimiz hiç bitmiyor...sırnaşık şey

bir de ben iş yerinde merdivenleri koşarak çıktım bugün, bazen aceleci davranıyorum.geçen yıl doğum yapan arkadaş dur koşma dedi
birşey olmaz dedim
ben son hafta çok koşuşturdum kordon dolanması oldu normalken sezaryen oldum dedi
korktum..hayırlısı olsun tabi ama siz de şu son günlerinizde daha dikkatli olun arkadaşlar..kendinize bakın ne olmaz ne olmaz

bir de ben iş yerinde merdivenleri koşarak çıktım bugün, bazen aceleci davranıyorum.geçen yıl doğum yapan arkadaş dur koşma dedi
birşey olmaz dedim
ben son hafta çok koşuşturdum kordon dolanması oldu normalken sezaryen oldum dedi
korktum..hayırlısı olsun tabi ama siz de şu son günlerinizde daha dikkatli olun arkadaşlar..kendinize bakın ne olmaz ne olmaz

Şaşırdım ölemi olurmuş bende çok hızlı hareket ediyorum. aslında benim çok yavaş olmam lazım ama içimde bi tezcanlılık var engel olamıyorum eşim hep yavaş yavaş die kızıyo bide böle bişe olursa :uhm:

X