bebişlerinizin altını temizlerken neler kullanıyorsunuz???

kızlar ya siz her alt değiştirdiğinizde krem sürüyorsunuz değilmi ????????????

ben her altını değiştirmem de sürmüyorum kremi eğer hafif bir kızarma görürsem sürüyorum gerçi zaten ben pişik kremi de kullanmıyorum sebamedin baby cream ini kullanıyorum çokta iyi geliyo

valla bez olarak canbebe kullanıyorum
gece altını almıyorum hıç bır sekılde
ıslak mendılde kullanıyorum
pudrada kullanıyorumchicco
pişik kremıde kullanıyorum sebamed

amanın ben hepsını kullanıyom işte

bebek yagı kullanan var mı ve nasıl kullanıyorsunuz

cnm ben bebek yagını direk vucuduna sürmüyorum oğlumun...
banyo suyuna koyuyorum biraz..yumusak zaten iyice yumusuyor kaydirigubbakcemile3

ben nıveanın ıslak mendiliyle pişik kremini kulanıyorum ama ii gelmedi bana bebeğimin kasığının bir tarafı pişik oldu doktor ampul ve krem verdi bide mofiksin papatya özlü ıslak mendilini kullan dedi bide nıvea olcak sinir oldum çocuğumun poposunu mafetti....

ben nıveanın ıslak mendiliyle pişik kremini kulanıyorum ama ii gelmedi bana bebeğimin kasığının bir tarafı pişik oldu doktor ampul ve krem verdi bide mofiksin papatya özlü ıslak mendilini kullan dedi bide nıvea olcak sinir oldum çocuğumun poposunu mafetti....

canım bence nivea tarzı ürünler kozmetik ürünler biliyosun... ben kendime nemlendirici olarak bile nivea kullanmıyorum zamanında cildime iyi bi kazık yemiştim niveadan kişisel bakım ürünlerinde:kızgın: onun yerine daha doğal şeyler kullan yani kozmetik olmayan ürünler ama tabii yine de sen bilirsin...fisfisfis

ben her alt değiştirdiğimde sürüyorum pişik kremini. bebek yağınıda her banyodan sonra vucuduna masaj yaaparak iyice yediriyorum sonrada heemn üstünü giydiriyorum üstü yağ olmuyor iyice yedir masaj yap bide öyle hoşuna gidiyorki biranönce emmek ve uyumak istiyor hemen emdirip uyutuyorum mışıl mışıl uyuyo valla.

cnm ben bebek yagını direk vucuduna sürmüyorum oğlumun...
banyo suyuna koyuyorum biraz..yumusak zaten iyice yumusuyor kaydirigubbakcemile3

bu fikir çok mantıklı geldi ve dün kızımın banyo suyuna karıştırdım gerçekten de işe yaradı pamuk gibi oldu kızımın kolları bacakları çok saol canımkaydirigubbakcemile5

prima yeni bebek

uni baby yenidogan ıslak mendil

sebamed pişik kremi + pişik önleyici krem

biz nıveanın ılska mendilini kullanıyoruk ve pişik kremini pişik olmuştu biraz doktora gösterdik molfıx papatya özlü ıslak mendil alın dedi aldık e vitaminliymiş bakalım bu ii gelicekmi bide molfıx bez kullanıcam bundan sonra belki bez yapmıştır prima yeni doğan kullanıyordum...

Ben molfiksi hiç begenmedim bazen poposu beze yapısıp kalıyodu primanın uyu ve oynasını kullanıyorum prima yenidogana gore cok hafif tam yazlık bez kızlar tavsiye ederim şiddetle fresh'n soft 90lı paketini kullandım hep chicconun da pudrasını dokuyorum pişik kremi hiç kullanmıyorum pudra cok iyi geliyo.

uyu ve oynaya hiç dikkat etmemiştim sanki biraz daha büyüyünce kullanılacak gibi gelmişti ama bi denerim saol canım

bende ilk başlarda unibabyin ıslak mendilini kullanıyordum ama baktım kızımın poposunda kızarıklıklar var vazgeçtim..şimdi ılık bir bezle temizliyorum kızımın popişini...ısla mendil kullandığım sıralarda ise pişik kremi olarak nivea baby in pişik kremini kullanıyordum... şimdi poposunda kızarılık olmuyo kızımın ama yinede arada sürüyorum pişik kremimizi

Canim ben pamuk kullaniyorum islak mendil kullanmayi pek düşünmüyorum en iyisi bile kötü.. Sadece gezmelerde bebelac kullaniyoruz.. Ultraprima kullaniyorum kizima chicconun pişik kremi iyi gelmedi bize bende artik bepanten kullaniyorum kizima iyi geldi pişikten kurtulduk

bende pamuk kullanıyorum ah bi de şu pamukların hazır parça parça koparılmışları olsa sırnaşık şey.

Ben molfiksi hiç begenmedim bazen poposu beze yapısıp kalıyodu primanın uyu ve oynasını kullanıyorum prima yenidogana gore cok hafif tam yazlık bez kızlar tavsiye ederim şiddetle fresh'n soft 90lı paketini kullandım hep chicconun da pudrasını dokuyorum pişik kremi hiç kullanmıyorum pudra cok iyi geliyo.

bende uyu ve oynayı kullanıyrum gamzecim ama pişik oldu bir tarafı o yüzden değiştirdim molfıx aldık bide onu deniycem bezmi kremmi yaptı anlamadım bakalım deneyince görücem...kaydirigubbakcemile

Kız deniz su emziklerin guzelliği ne yaa kocamaan oglusun yuzu gorunmyo :) Damaklı mı kullanıyon markası nee

Kız deniz su emziklerin guzelliği ne yaa kocamaan oglusun yuzu gorunmyo :) Damaklı mı kullanıyon markası nee

:1rolleyes::1rolleyes:cnm aventin anne memesine yakın olanıymış eczacı kadın bunu önermişti hatta 2 tane vardı içinde bu 0_3 aya kadar bide 3_6 aylık var ona sonra geçicem memenin tersi düzü yok her 2 tarafıda aynı biraz büyük gelio oğluşumun suratına ama olsun:)))hihoyyyt:lepi:

X