Bebek Beslenmesi Bebişlere Bugün Ne Yedirdiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
kızlar hiç reçel vermiyorum ben ya,örnek menüleri filan karıştırıyorum da reçel geçiyor hep.sizler veriyor musunuz?

Bebeğün büyük reçel verebilirsin ama mümkün ise evde yapılmış yada 100 doğal olanlardan ver.Bu aylarda bebekler çok hareketli çok enerjiden ihtiyaçları var ve reçel hemen enerji kazandırıyor.Ben daha vermedim pekmez veriyorum o da ane işe yarıyor.

selam herkese :)
Enes in doğum gününü annemde kutladık cumadan beri oradaydık
perşembe aşı için dr gittiğimizde artık herşeyi verebilirsin dedi bende artık sabah kahvaltısını sütle yapıyorum muhallebisinide...
sabah kahvaltıda 1 kaşık 8 tahıllıdan peynir tahin cicibebe ve uzun zamandır kırmaya üşendiğim cevizi (evde olmadığımız için günlük süt yoktu) ıhlamurla ıslattım 1 saatte anca yedi
sonra uyudu uayndığında kıymalı kereviz yemeği yaptım ama yemedi bizde blendırdan geçirdik ama gene yemedi
artık çok sıkıldım bu durumdan (((

kızlar bişe sorucam kızım artık 4 aylık ve elma suyunu günde kaç ml vermeliyim ya da günde mi vermeliyim tecrübeli annler yardım edermisiniz?

aa bir de karnı tokken mi verecem açken mi
canım sütün yetiyorsa hiç başlama derim ben
dr mu önerdi sen mi vermek istiyorsun?
eğer mutlaka başlaman gerekiyorsa karnı açken dene, tokken verirsen kabul etmeyebilir
ilk bir kaç çay kaşığı versen yeter, azar azar başla, zamanla artıyor zaten

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

canım saüol dnenemeyi düşünüyoruö bende evet ama sürekli miii verdin geçici mii...

sabah klasik kahvaltsını peynir eşliğinde yemiş kalan peynirnide bizimle kahvaltıda yedi
öğlen çorba
arada muz elma
azönce balık kızarttım ona yarım dilim yedi biraz daha meyve yer uyur heralde yoğurt yok bugün

enesin doğumgünü de kutlu olsun darısı başımıza inşallah bize daha var ama zaman öabuk geçiyo be

canım saüol dnenemeyi düşünüyoruö bende evet ama sürekli miii verdin geçici mii...

birkaç gün verdim iştahı gelmiştiama ineden vermeye devam ettim.Şuan vermiyorum iştahı yerinde.Sen de dene iştahı gelirse birkaçgün sonra vermeye brak.Tekrar yemek istemiyorsa tekrar ver.

Canım iyi dileklerin için çoook teşekkür ederim.

Canım nihayet toplu arka arkaya doğum günü partileri bitti ama bende bittim. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. İşte geldim burdayım, iştahsız çocukları yedirmede ustayııımm :)))

Canım iyi dileklerin için teşekkür ederim.

Sevgülü, saygıdeğer, pek bir datlu dopik günlüğüm. Nasıl mutluyum anlatamam. Kalbim kelebekler gibi huzurlu ve özgür.Son birkaç gündür Çınar'ın iade departmanı kapandı. Mucize mi oldu diyeceksin olmadı çünkü acıkıncaya kadar ek gıda vermemeye karar verdim. Sadece doğum günü pastalarından yedi bir .çatal hepsi o kadar. :)))))))))

xeno canım oğluşunun doğum günü kutlu olsun.allah nice sağlıklı,mutlu,iştahlı yıllar nasip etsin,öp benim için Çınar'ı.belki yaşından sonra yeme kararı almıştır dur bakalım:) benim yaramazın çok şükür söylemeye korkuyorum ama biraz düzeldi iştahı maşallah,minadexin de faydasını gördüm baya.allah hastalık vermesin o zaman çok zor oluyor,babamız hasta geçirecek diye ödüm kopuyor,nerdeyse evden kovucam adamcağızı:)

oğlum beni rezııııııııııil etti.malum taşındığımız için ankara'da veda turlarına çıktık.dün halama gittik.amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan oğlum sofraya bi saldırdı.sanırsın 9 aydır aç bıraktım çocuğu.

Üzülme canım genelde böyle yaparlar zaten evde lokma attıramazsın misafirlikde herşeyi yemek isterler yerimseniben

mutlu yıllar çınar doğum günün kutlu olsun
maşallah paşama yeni yaşıyla açılır inşallah iştahı annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…