Bebek Beslenmesi Bebişlere Bugün Ne Yedirdiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

maşallah

şulecim sen bayabaya helmich manevrası yapmışsın çocuğa herhaldee
görmeden dayanabilirim dersen dayan gitmee derim iki ayrılıkyaamasın çocuk

xeno ağlama kıyamam.

ben de öğlen gidiyorum, bizimki ben montumu giyerken anlıyor gideceğimi, başlıyor sırıta sırıta el sallamaya
bu da bir tuhaf çocuk, hep mutlu, aman maşallah diyeyim, kızanlar var:))
nuraycım güldürdün beni walla, aman nezarete falan düşeyim deme, sensiz olmaz bak burası da
bu akşam brokoli çorbası yapacaktım, onun için suda haşladım buhar yerine
ama bizimkinin yiyesi tuttu, vitamini suda kalan brokolileri yedi, neyse çorbayı da yarın içecek nasıl olsa
ardından da bizimle bir çay tabağından biraz az çipura yedi, balık masaya gelirken mam mam diye başlıyor, anlıyor sıpa balık olduğunu

Afiyet olsun kuzuya. Dua et Kastamonudasın yoksa yerdim senin kızı

dua et olur mu xenocum ya, ben keşke accık yakın olsaydık da görüşseydik diyorum walla
bu arada pembe mavi değil, kırmızı mavi hadi gari olcek canımın içi

dua et olur mu xenocum ya, ben keşke accık yakın olsaydık da görüşseydik diyorum walla
bu arada pembe mavi değil, kırmızı mavi hadi gari olcek canımın içi

Yakın olsak ne ka güzel olurdu te te hep gürüşürdük... Pembe değil kırmızı demek.. Olsun mavilerden amorti tutturdum :)))

Çınçın az önce tavuklu enginar yedi azıcık. Ben hem yedirici adresi yazmadım hem de iadesiz taahütlü yedirdim ama heran iade edebilir öğürüyordu. Canım daha fazla sıkılmasın diye odadan kaçtttıııımmmmm

gülce hasta az önce drdan geldik kızımın diş etleri çok kötü olmuş boğazı kızarmış antibiyotik verdi dr hiç kullanmamıştık çok üzüldüm ya perişan oldu kızım

gülce hasta az önce drdan geldik kızımın diş etleri çok kötü olmuş boğazı kızarmış antibiyotik verdi dr hiç kullanmamıştık çok üzüldüm ya perişan oldu kızım

Canım çok geçmiş olsun. Bu ara salgın var. Üzülme Çınar'da antibiyotik kullanıyor. Ciğerlerini korumak için veriyorlar antibiyotiği 1 yaş öncesi bebeklere ve anne sütü ile atılıyor. Ne başladı doktorunuz???

sağol canım AMOKLAVİN BID 70 ml verdi canım ayrıca paranox dentinox ve aferin plus verdi ama aferin yarım kaşık ve günde 2 kez 2 gün ver dedi ateşi düştü uyuyor şimdi ilaçlar uyuttu galiba

Reçeteye bakmamışım ilaçları eşim almıştı dr BİOMENT BID yazmış nöbetçide yokmuş eşdeğermiş Amoklavinle onu vermişler ay ne dikkatsizim dr u arayıp sormam lazım yarın

Canım çok güzel ifade edilmiş iyiki paylaşmışsın.

Sabah erken kalktı Taylan kahvaltı yaptı şimdi uyuyor kahvaltıda değişiklik olmadığı için yazmıyorum.
Öğlen ıspanakmı yapsam pazımı karar veremedim henüz.

ben de bulgurlu ıspanak yaptım sevhancım.pazıyı çürüttüm geçen dolapta,bugun bir daha alayım.sarma da yapsak yerler ama kim sarcak :)

Yiğitim öğle yemeğinde havuçlu,kıymalı ve patatesli bezelye yemeği yedi.içine ekmekte doğradık...bir kase yedi..akşama da brokolili çorba yapmayı düşünüyorum ..

Maşallah Viola Yiğit çok tatlı olmuş,şapka da çok sveimli :)
Megileracım hani senin şu organik zeytin ezmen vardı,markası ne ki onun buralarda bulabilir miyiz?Zeytini suya koyuyorum bıçakla soyup, tuzu da gidince baya acı oluyor.

Megileracım hani senin şu organik zeytin ezmen vardı,markası ne ki onun buralarda bulabilir miyiz?Zeytini suya koyuyorum bıçakla soyup, tuzu da gidince baya acı oluyor.

ben YERLİM diye bir marka almıştım,internette de satılıyor
gerçi ipek sevmedi hala dolapta duruyor,sanırım atılacak artık
ipek hanıma azcık pizza verdim biraz önce
birşey yememize izin vermiyor hanfendi,hemen mam mammm maaammm

ben de bulgurlu ıspanak yaptım sevhancım.pazıyı çürüttüm geçen dolapta,bugun bir daha alayım.sarma da yapsak yerler ama kim sarcak :)
Bende bulgurlu,kıymalı ve havuçlu pazı yaptım.İyi idi sorunsuz yedi.Taylan'dan başka pazı yiyen yok bir kaç gün daha beklerse çürüyecekti.Dolmayı çok seviyor oğlumda nasıl saracam onu zaten günde bir saat anca kendime ayırabiliyorum zaten hastayım süper hızlı tekrar hasta oldum.Ben bitkinlikten ölüyorum Taylan da aksine enerji dolu.Bugün sürünerek anca oyunlarına katılıyorum.

sen geçti sandın ama tatle çıkmış senin hastalık.xenonun doktorunun verdiği bir ilaç varmış vitamin nevinden sanırım,denemek gerek,bir de amwayin bi ilacı varmış gribe yakalanmıyormuşsun diye duydum.

Aslında iyi olur ben hala hemile iken kullandığım vitamin ilacını kullanıyorum.Hiçte iyi beslenemiyorum içimdende gelmiyor Taylan'da çok vaktimi alıyor.Ben xeno'yla konuşayım bir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…