Bebek Beslenmesi Bebişlere Bugün Ne Yedirdiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
sabah:yumurta ,peynir,zeytin.bal,tereyağı,ekmek ve süt tabiki pekmez..
ara:çeyrek muz
öğlen:nohut ve yoğurt
ara:çay bardağı taze portakal suyu..
akşam:tekrar nohut tabii az, yanınada pilav öğleden kalan yoğurt
ara:elma
yatarken:bi bardak süt
bunları yedik ve yiyeceğiz bugün gezdiğim için çorba yapamadım:)))

süt olarakta pınar çocuk sütü kullanıyorum..içerisinde probiyetik lif olduğu için aynı devam sütlerindeki tat var..kızım çok beğeniyor...

sevhancım çok güldüm oğluna, biz onlara zorla yedirmeye kalkınca kıyamet kopuyor ama:))
xeno çok üzüldüm ya, niye emmiyor ki burnu tıkalı diye mi
allah sana kolaylık versin arkadaşım, çınar bir an önce iyileşsin

hasta bebişlerin hepsine çoooooooook geçmiş olsun arkadaşlar bir an önce iyileşsinler yemeklerini yesinler gece boyunca uyusunlar annelerini üzmesinler inşallah

Çınar nasıl olduysa 100 CC kadar tavuk suyuna prinç çorbası yedi. Çok şükür yaklaşık 1 haftadır ilk kez şimdi yedi.

aman dilini ısır biyerlerini kaşı xeno, nazar etme oğlana
ya biz seni de çınarı da çok merak ediyoruz, bir küçück resim koy bari avatarına

Günaydın kızlar,
Bu sabah yiğit ekmek,peynir,zeytin,yumurta,ıhlamur,tahin ve pekmez yedi..Biraz sonra yarım armut yediricem..Öğlen için kırlangıç balığı çorbası yaptım..onu içiricem..öğleden sonra meyveli yoğurdunu yiyecek.Akşama da mercimek çorbası ve köfte yediricem:))Tabi aralarda da emiyor...

Merhaba kızlar merakımı bağışlayında zeytin tuzlu değil mi tuzda 1 yaşına kadar verilmemeli diye biliyorum zeytini nasıl veriyorsunuz bende deneyeyim ona göre

Merhaba kızlar merakımı bağışlayında zeytin tuzlu değil mi tuzda 1 yaşına kadar verilmemeli diye biliyorum zeytini nasıl veriyorsunuz bende deneyeyim ona göre

Canım,ben ananemin kurduğu zeytini veriyorum oğluma.tuzsuz ve ayrıca zaten suda bekletiyorum..dış kabuğunu ayırıp içini yediriyorum..çok ta seviyor..

Bende bilmiyorum. Çınar hasta ya komşu teyzeler günlük yap diyip duruyor. Bende merak ettim

ya günlük ağacı diye birşey vardı ege bölgesinde sanırım, coğrafya dersinden aklımda kalmış he he
o kaynatılıp içiriliyor mu ki?
walla atıyorum ha, sakın öyle bişey yapma
sengözlerimebaksanab

kahvaltı_ bisküvi,ekmek,tahıl karışımı,pekmez,tereyağ,ceviz,yumurta,peynir.
öğle_ haşlanmış tavuk patates ve havuçlu.
akşam üzeri yoğurt.
uyumadan önce de muhallebi balkabaklı.

Ben tırsak doktora sormadan yapamam. Hadi yaptım diyelim Çınar içmezki.. Yok yok bu muzurat bişey ya içer kesin

doktora sorup kırk yerden araştırmadan yapmazsın tabi
benimki de laf walla :))
ya bişey sormuştum sana o aralar hastalıklar vardı göremedin sanırım, emzirirken diş tedavisi olur mu, sen kanal yaptırıyorsun sanırım

Aaaa özür dilerim unuttum onu yanıtlamayı. Valla dayım yapıyor dişimi cayır cayır. Hamileyken yapmamıştı, ilk 6 ay yapmamıştı mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…