Bebek Beslenmesi Bebişlere Bugün Ne Yedirdiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

canım pısık bızdede var ıkı gundur.dısten sanırım gunde az az 6 kez kaka yapıyor.hemen yıkadıgım halde pısık oldu dun gece zor yıkadım poposunu nasıl agladı varya cocuk.anlıyorum o yuzden sızın sıkıntınızı.ben sureklı ılac suruyorum yada krem.tam duzelecek hop yıne kaka yapıyor.gecmıs olsun

Çok geçmiş olsun. DESİTİN krem bulabilirsen şiddetle tavsiye ederim. İnternet üzerinden de satışı var. Birkaç saat içinde mucize bir iyileşme sağlıyor. Mor rengi tedavi, mavi rengi pişik önleyici özelliğe sahip.. Birde eczanede ishal karışımları var ( sadece tuz ve şeker ihtiva ediyor ) onu belli oranda suya karıştp veriyorsun. Doktoruna bir danış istersen. Ay çok içim acıdı. Geçmiş olsun

hepinize geçmiş olsun arkadaşlar.pişik zordur.ishal için reflor verebilirsiniz.yada eczanelerde ors paket diye geçiyor.anıl iyi bugün pek kahvaltı etmesede.öğlen çorbasını güzel yedi.

arkadaşlar çok mutluyum. bugün mangala gitmiştik ve ilk kez kızıma yarım köfte yedirebildim.

sağol da sevincim kursağımda kaldı. akşam hiçbirşey yediremedim, pudingini bile yemedi yattı.yine biberonla pediasure vereceğim şimdi. doktor tavsiye etmedi pediasure'u neymiş kıtlık olan ülkelerde verilirmiş besin alamayan çocuklara. işte tam bizimkine göre, varlık içinde kıtlık çekiyor.

beslenme ve uyku adına saçma sapan bir gündü bugün.........bakalım yarın neler bekliyor bizi.rüzgar paşa bugün yürüme idmanı sırasında düşüp yanağını sandalyeye vurdu.benim canım daha çok yandı...............

2 gündür kahvaltımızı ayrı yapıyoruz rafadan yumurtanın sarısı 2 lokma ekmek 2 lokma peynir 15 dak. sonrada süt çok mutluyum vallaalkisalkisalkis

Sabah her zamanki klasik kahvaltısını etti yiğit..az öncede sebze çorbası içirdim..birazdan parka götürücem..Bu arada xeno'nun söylediği desitin'i bende doğduğundan beri yiğite kullanıyorum.gerçekten çok iyi,tavsiye ederim pişiklerde..

KIZLAR BANA yardımcı olurmusunuz.
benim oğlan 5 ay 9 günlük.
bebelac 1 anne sütü kullanıyorum. günde bir seferde sebze çorbası yediriyorum.
kutunun üstünde 5 aylık 180cc yazıyo ve günde 5 öğün veriliyomuş.
benim oğlan ne 5 öğünü 24 saatlik zaman diliminde 10-12 kez 100 cc lik yiyo .normalmi acaba bu.

pedisuare nedir ki:uhm:

çok değilmi?dr danış birde mamayı kim tavsiye etti.bebelacın yenileri değişmiş 4 aya kadar 1 kullanılıyor sanırım istersen onu öğren.demekki sütünde yetmiyor.mama yerine yoğurt ve muhallebide doyurucu olur.

oğlumda bugün hasta eve geldim işten izin alıp.ateş 38.8 oldu gece.faranjit olmuş.halsiz yatıyor.tabiki yemek olayı yok.ağzını bile açmıyor.hiç kilo almamış gözüktü çünkü akşadan beride bişey yemiyor.

defne geçmiş olsun canım oğluşuna...inşallah biran önce iyileşir...hasta olunca maalesef hiçbir şey yemek istemiyorlar...
bir de 1 yaşından sonra bebeklerin büyüme hızı durduğu için eskiye nazaran daha az kilo alırlar...

benim oğlan 5 ay 9 günlük.
bebelac 1 anne sütü kullanıyorum. günde bir seferde sebze çorbası yediriyorum.
kutunun üstünde 5 aylık 180cc yazıyo ve günde 5 öğün veriliyomuş.
benim oğlan ne 5 öğünü 24 saatlik zaman diliminde 10-12 kez 100 cc lik yiyo .
yani iki saatte bir 100 cc veriyorum.yiyorda.
normalmi acaba bu.

Canım benim çok geçmiş olsun..yiğitte geçen hafta hastaydı,kaç gece uyumadım ateşini kontrol edeyim diye.sırf beziyle yatırdık ve bir anda çıkıyordu ateşi..ateş düşürücü şurupları sürekli kusuyordu.kabus gibiydi,seni çok iyi anlıyorum canım..umarım en kısa sürede düzelir oğluşun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…