Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok arifecim bence arkadaşına söyle hiç bir şey yaptırmasın sakın ne olur ne olmaz...
allahım hayırlı olanı veriyor bize oda üzmesin kendini bol bol dua etsin bebeği için...

aaaaa bak görüyonmu yasemin geldi okudu okudu kaçtı gitti insan bir iki kelam eder yawwww... bizde bekliyoruz burda online gördüklerimiz gelecek diye
kız nur hoş geldin sen nasılsın bakem neler yapıyorsun. sende kaçmayasın sakın yasmin gibi :):):)

burcuuuuuuuuu topikte yabancı varrrrrrrrrrrrrr............

hani kıııı
huuu yabancılar kapının önünde soğukda durmayn buyrun içeri gelin sıcacık muhabbet edelim kaydirigubbakcemile

hani kıııı
huuu yabancılar kapının önünde soğukda durmayn buyrun içeri gelin sıcacık muhabbet edelim kaydirigubbakcemile

yaaaa sende hep geç geliyon heeee
ayy bu cümle aklıma bişi getirdi (anladınız siz onu :roflol: )
vardı işte az evvel yabancı biri benim sana seslendiğimi duyup kaçmış olmalı kaydirigubbakcemile3

günaydın güzeller geçmişi okuyup geldim bugün rüyamda asker oldum savaşa gittim hala etkisindeyim

yaaaa sende hep geç geliyon heeee
ayy bu cümle aklıma bişi getirdi (anladınız siz onu :roflol: )
vardı işte az evvel yabancı biri benim sana seslendiğimi duyup kaçmış olmalı kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:

kaçırdık bak gene gördünmü vaktiyle kapıyı açmadım kaçtı onlarda :uhm:

günaydın güzeller geçmişi okuyup geldim bugün rüyamda asker oldum savaşa gittim hala etkisindeyim

nurcum hoş geldin canımcım rüyan hayırlara çıksın inşallah, iyi yoralımki iyi olsun dimi cicim.
valla kuzum bende dün akşam çok ilginç bir şey yaşadım. eşim geldi yatıyoruz yatakta uyanığım ama başucumda bir kadın dikiliyor arkam dönük benim ona hissediyorum ama dönüpte yüzüne bakamıyorum bana bebekle ilgili bir şey söyledi o an net olarak alımda idi ama şuan hatırlamıyorum ne söylediğini o kadar tedirgin oldumki arkamı dönemedim eşime doğru sokuldum anam eşime dokundum gözümü açtım uyanığım rüya değil gerçek hayat ve resmen kadın sesi ama ne demişti. halüsülasyon yaşadım sanırım. delikafadulden

hayır olsun nurcum cerencim
ben rüyalarımı anlatsam arkası yarınlık resmen herkes şaşırıyor nasıl oluyoda böyle yoğun rüya görüyorsun diye ve hiç normal değil böyle illa apsürt şeyler delikafadulden:sm_confused:

burcu sanırım bazı şeyler fazlaca bilinçaltı oluyor ben bekar iken acaip rüyalar görürdüm evlendikten sonra bir kaç kez yaşadım onu felaketti resmen kabus ağlayarak uyanmıştım iki defa. ama uzun süredir yoktur dün akşama kadar. dün akşamkide rüya değildi zatiii

ceren, Bulcuk, Mavi deniz, Arife teşekkür ederim canlarım.

Sanırım boyatmaktan vazgeçtim. Evet saçlarımda bayağa beyaz var ama ne yapayım? İdare edeceğiz artık.

Filiz gelmedi mi bugün?

Nur sanırım oğluşun olacak. Asker gördüğüne göre. Hayırlısı olsun canım

Güle Güle htc80 :a015:
yine gel emi bekleriz biz buralardayız arayı soğutma emiiii
yatıyada gel kkıııııı :roflol:

görüşürüz htc80

ceren valla rüyalarım öyle saçmaki bilinç altı desen neyin bilinç altı bende bilmiyorum mantığı yok yanii:uhm:

2 dk gittim döktürmüşsünüz..rüyalarınız alem cnm..hayırlara çıksın..resimler güzel di nasıl da tasarruf ama eskiden bunlar vardı he hee..folik asite başlaman iyi olmuş içtiginizi sanıyordum bende içtim yaz başından beri içiyorum aslında sayarsan 7 ayım olacak bu ama ben ilk ayı saymadım malum regl zamnlarımda 50 günde falan gelince reglime göre ay azaldı yaz başından beri bu düşünce vardı..yaklaşık 7 aydır falan folik asit kullanıyorum ben..dün 2.sogan suyumu yaptım ama bal çörek otunu yine unuttum bal polenide niye unutuyorum yaa..neyse bal çörek otunu hazırlayayım bugün bir kaseyede hergün yiyeyim..htc günde 2 kere iç demiş sogan suyunu öglen nasıl yapoayım ben işte mümkün degil burada yapamam hem kokar hem iyice ortaya dökerim bebk istedigimi yok yok o iş olmaz..günde bir bardak olursa ne ala olmazsa.....burnumu sıkarak nasıl bir bardagı bitrmeye çalışıyorum bi bana sorsanız...bugün doktorumla randevum var bakalım ne zaman igneyi vuracak..

Hakkında hayırlısı canım bunca sıkıntıya katlanıyorsunuz inşallah uğraşlarınız boşa çıkmazda biran evvel bebiş haberlerini alırsınız... :Saruboceq:

canım soğan suyunu madem bi sabah bi akşam iç belki ikikere içmenin faydası vardır. doktordan gelince yaz bize emi meraklıyız biz noldu ne bitti ne dedi doktor güsel haberler getirrisin işallah :Saruboceq:

ayy bene kaç kere aglayarak uyandım ki özellikle biri çok kötü idi hıçkırarak aglıyordum rüyamda gerçektende öyleymiş eşim beni artık uyandırınca gerçektede agladıgımı farkettim hayatımda en önemli 2 insan kaybetmiştim..günlerce etkisinden çıkamayım aklıma geldikçe aglamıştım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…