Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar yarın sabah yazarım ancak akşam iş çıkışı randevum çünkü..zaten birşey olmaz şimdi şimdi yumurtalar oluşmaya başlamışmı diye bakacak muhtemelen..

kızzlarrr hadi kapatalım şu kötü rüya muhabbetini lütfen... ayy valla içim karardı daraldım kaal geldi :)
günümüz güzel geçsin arkadaşlar haydeeeeeee

hakkında hayırlısı canımm hayırlı haberler ver bize denizcim

yaaa kızlar hani bir ara biriniz bir link atmıştınız ya buraya bebek bezleri mamaları vs. ürünlerden numune isteniyor diye hatırladınızmı? benimde aklıma geldi biraz önce molfix ten numune istedim bana mail atmışlar numune göndermiyorlarmış.
gönderen firmalar hangileri acaba bilen varmı aranızda???
yoksa benim şanssızlığımmı bu :):):)

Cerencim bazı markalar numune göndermiyor dogru bildigin tüm bebk bezi firmalarına at maili prima göndermiyor ama evy baby gönderiyor sanırım niveada gönderiyormuş ama ona mail atacak bir adres bile bulamamıştım ben .bende nivea atacaktım hatta bioder ede mail attım ama bana cvp bile gelmedi..

ben tekrar geldim bebişimi doyurup geldim saat 3tede çarşıya gidecem ip alacam bebişime battaniye başlayacağım

burcu ceren mavideniz nur afiyet olsun kızlar
nurcum çabucak biter inşalah battaniyen allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin
filizcim nasılsın canım

mavi deniz bende primaya attım demek oda yollamıyor ulen kıkr yılın başı bebeğime parasız hediye bişi gelsin oda numune bez olsun dedim olmadı neyse sağlık olsun ben kızıma alırım en iyisinden parasını veripte hııhh....

nur hoşgeldin balım oooo iyisin valla demek bebeğe örgüler başladı artık ne güzel. valla annemle kayınvalidem ikiside harıl harıl başladılar bişiler yapmaya kızımızı öğrenince ama ben yapmayın daha erken diyorum

filizcim nasılsın canım

Sağol canımın içi sen yemedinmi yoksa daha yemeğini yoksa o bölümü benmi kaçırdım :uhm:

Ben örgü örmeyi çok seviyorum kendime atkı falan ördüm ipçileri çok gezerim orda bi kadın örüyordu çok hoşuma gitti annemlere bende ördürmüyoum ama onlar dşnlemiyor

Merhaba kızlaaaaaaaar, nasılsınız bakalım? Sabah sabah beni kahve içmeye çağırdılar, bugün de diğer görümcemin kayınvalidesine gittim. Birine git diğerine gitme hır çıkar valla, ben de hadi gideyim bu iş bitsin dedim... Neyse o yüzden geç kaldım bugün kızlar, öncelikle günlük raporumu sunayım da ne olur ne olmaz, sonra mesaiden keserler falan, di mi ama?

Kibele daha sık gel güzelim, ceee deyip gidiyorsun, olmuyor böyle :)
Alemsin sen ya... valla ben de neyi niye içtiğimi bilmiyorum, herşey karıştı, Allah ne verdiyse deyip yiyorum ve içiyorum :)
Çooooooooooooooooooook süppppeeeeer!!! Sağolasın burcucum :)
aaaaaaa... olur mu öyle şey? nerde oturuyor bu kız? İstanbul'da mı? başka bir doktora görünsün, olacak şey mi bu? Ne gaddar oluyor şu doktorlar!
Sakın boyatma güzelim, benim doktorum %100 yasak, bitkisel falan olduğuna da inanmayın diğer boyaların demişti, boşver güzelim... valla benim hamileliğim devam etseydi peruk almayı falan düşünüyordum... bebeğinin sağlığından daha önemli değil canımcım :)
yaaaa sende hep geç geliyon heeee
ayy bu cümle aklıma bişi getirdi (anladınız siz onu :roflol: )
vardı işte az evvel yabancı biri benim sana seslendiğimi duyup kaçmış olmalı kaydirigubbakcemile3
sen var ya sen... ben sana ne diyeyim... cadııııııııııııı :) muck muck muck
Canım ben geldiğimde sen yoktun hayatım... inşallah karşılaşırız yine gün içinde :)
filizcim nasılsın canım
İyiyim tatlım sen nasılsın?

kızlar yedim geldim yemeğimi patronunda eli kulağında oda gelir çok fazla açamam herhalde yine siteyi ((

heh filiz gelmişin valla beyaz bir sen iki oldun gezme konusundakaydirigubbakcemile3
aman gezin valla ne demişler çok okuyan değil çok gezen bilirmiş :roflol:
keşke evde olsamda bende kahvaltılara gitsem ne iyi

kızlar yedim geldim yemeğimi patronunda eli kulağında oda gelir çok fazla açamam herhalde yine siteyi ((

burcucum afiyet olsun, bu arada güle güle kullan saçlarını :) kısa saç daha rahat valla, yıka çık ohhhh, özellikle de yazın çok iyi oluyor :)

heh filiz gelmişin valla beyaz bir sen iki oldun gezme konusundakaydirigubbakcemile3
aman gezin valla ne demişler çok okuyan değil çok gezen bilirmiş :roflol:
keşke evde olsamda bende kahvaltılara gitsem ne iyi

yok be güzelim, ben hiç sevmem öyle sabah kahvesine gitmeyi falan, ama işin içinde görümceler olunca reddetmeyi iki kere falan düşünmek zorunda kalıyorum, neyse Allahtan diğer görümcem henüz nişanlanmadı 3. bir kayınvalide yok gidecek, ben burada sizler sohbet etmeyi tercih ediyorum :) hatta sizinle konuşruken kendime kahve de yapıyorum, oooooooooooohhhh değmeyin keyfime valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…