Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iyiyim arifecim çok şükür bugün daha iyiyim ama maşallah deyin dün yine agrılarım vardı ögleden sonrasına kadar işimde vardı burada bu hafta yogundu burası şimidlik gelen giden yok inş bugün burası dünkü gibi olmaz..

Günaydın kızlar,Nasılsınız bakalım.

Bulcuk sıhhatler olsun canım. Güle güle kullan saçlarını.

Arife, ne saçma sapan şey öyle o. Kalbine iğne yapmak falan. Sadce gelişimi ilerde deiye olur mu öyle şey. Allah korusun.

Mavi Deniz benim de saçlarım çok gür kestirince sürekli fön istiyor. Bir de kalın telli. O yüzden uzatıp bağlıyorum.

Kızlar bişey sorucam size. Saçlarımda çok beyaz var ve boyamam lazım ama hamilelikte tehlikeli diyorlar. Ne yapayım sizce?

mavi deniz bu gün iyi olmana sevindim canımcım.
akşam evet yaa yaprak dökümünde şevket bir garipti sanırım bizde de göz aşinalığı oldu kabullenemedim ben o adamı sümsük gibi :)
birde sonuna kadar izledim fakat nedense dün akşamki bölümden daha öncekiler gibi tad alamadım sanki bütün büyüsünü kaybetmiş gibiysi bir oyuncunun değişmesi neler etkiliyor dimi kızlar?
haa ben birde hayriye hanıma çok sinir oldum neydi o öyle akşam yaa hep ben ben dedi kadın ya ben ben ne olucam deyip durdu ay boğasım geldi valla. cevriye kaynanasıda az değil haaa, hesapta adapazarını çekiyorlar ya buraları bilmeyenlerde burdaki bütün kaynanaları öyle sanıcak :):):)
haftayada heyecanlı gibi duruyor ama bakalım. ferhunde şevketle karşılaşıyor onun taksisine biniyor neyse görücez neler oluyor....

arifecim üzülme canım cerenin dediği bencede korkulcak bişi yoktur bi doktora daha gitsin gerçekten

cerencim valla neyi niye yedimi bilmim yiyyoz cokacimcoookkaydirigubbakcemile3

mavicim sağol valla bende artık iki senede anca uzar benim saçım.. maşallah gürmüş saçın benim ince tellli çok keşke gür olsa valla.. evet y. dökümünün fragmanın çok karışıktı baya olaylar olcak gibi merakla bekliyoruz

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayım
4. Aum......................................38.ayımdayım
5. Bulcuk...................................6.ayımdayım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayımdayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................13 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftamızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

degişiklik oldugunda msj atarsanız sevinirim listenin tekrar karışmasından korkuyorum ister istemez günü degişen arkadaşlardan tepki geliyor o zaman..sürekli farklılaşıyor liste karabiberim haftası degişti sanıyorum ama buraya sık girmediginden bilmiyoruz ben haftasını 1 hafta ileri olarak degiştirdim.

canımmm sanada günaydın tatlım...
saç boyaması hamilelikte tehlikeli imiş ben doktora gittiğimde ilk söylediklerinden biriydi ne olursa olsun hamilelik döneminde saçını boyamayacaksın dedi. saç boyalarının içinde kimyasal maddeler olduğu için kesinlikle karşı çıktı buna tatlım. her ne kadar bitkisel boya alsanda mutlaka azda olsa onlarda da kimyasal madde var o yüzden bence sabret cicim ya doğumdan sonra istediğini yaparsın saçlarına tehlikeye girme bence....
kuaförlere sorarsan zararı yok der ama doktor kesinlikle izin vermiyor....

Sağol canım. hamileler için snırım farklı boyalar var tamda bilgim yok ama bi kere kuafördeyken hamile kadın boyasıyla birlikte gelmişti bende herhalde özel bi boya diye düşündüm:sm_confused:

htc cnm amonyaksız saç boyaları var diyorlar zararsız oluyormuş onlar birde birkisel saç boyaları var onuda kullanabilirsin valla ben röfle istiyordum tekrar ama gebelikte yarı saç boyalı olur diye tırstım normal boya bende yapamadım sonra kahveye boyadım saç rengime çok uzak bir renk degildi tabii beyazlar için boyattım ben normalde saç rengimi açtırmak istiyordum..çok açık sarı degil ama sarımtrak bir şey olsun istiyorum..sanıırm bu istegimi erteleyecegim röfle daha ugraştırıcı bir şey çünkü..

doktorlar evet kesinlikle boya yok diyorlar ama dedigim gibi zararlı olan amonyakmış sanırım amaonyak olmayan boyalar varmış galiba..istersen doktoruna danış yine..çokmu beyazların var..

güanydın htc80 nasılsın
mavidenizcim senin adına sevindim maşşallah canım allah nazarlardan saklasın evet inşallah dünkü gibi durgun olmaz burası ama herkeste çok yoğun anacım napsın kızlar
kızlar şimdi doktoru aradı herşey normal genetik olabilir demiş ama bide kromozom testi yapalım demiş onuda bebğin göbek kordonundan alıyorlar yani çok tehlikeli yaptırmamaya karar verdiler hayırlısı neyse o olsun bende olsam bende yaptırmazdım

bence ikinci bi doktora daha gitsin arkadaşın riske atılcak şeyler değil bunlar Allah yardımcıları olsun

evet arife bende kesinlikle katılıyorum canım burcuya
başka bir doktora daha gitsinler bakalım o ne diyecek. en azından kafaları rahat olur...

slm cnm.formlara göz gezdirirken yazını gördüm.ve hamilelik dönemim aklıma geldi.ve kendimi gördüm arkadaşının yaşadığı durumda.benimde şuanda 3 aylık bebeğim var.hamileliğimde dr kızımın kafasının 3 hafta vücüduna göre büyük olduğunu söylemişti.herşeye hazırlıklı olun dedi.ve ben bunu 8.ayımda duydum.başka dra ve ayrıntılı ultrasona girdiğimde bacağının biri kısa dedi.inanmak istemedim.ama içimdeki şüphe doğum yapana kadar bitmemişti.ama çok şükür bebeğim çok sağlıklı.yani anlayacağın hamileliğimin son 2 ayını nasıl geçirdim tahmin edersin.kimse hişçbişiyi bilemiyo.herşeyi allah bilir.asla ultrasonlarada inanmıyorum asla.herkez farklı söylüyo.çok şükür allahıma bebeğim sağlıklı doğdu.arkadaşınada gzl hamilelik geçirsin dilerim.

berrincim Allah bağışlasın yavrunu
9 ay anne için zor dönem hele bide doktorlar böyle korkutunca insanı kime inanacağını şaşırır insan Allah herkese sağlıklı bebekler ömürler nasip etsin

amiiiiiiiiiiinnnn burcum amiiiiiiiiinnnnnnnnn
Rabbim sizlere en hayırlısından bu günleri yaşamayı nasip etsin inşallah...

sorma mavi deniz diğer topiğede arada göz at bence kaçırmanı istemem
ama sen rejimdeydin dimi pardon ....
:):):)

kızlar arkadaşım çok doktora gitti hepsi aynı şeyi söyledi ama herşey normal diyolar peki neden ben çocuğumu riske atayım şimdi haksızmıyım diyor allah hayırlısını versin ben inanıyorum sağlıklı olucak çünkü eşinin bebkliğide öyleymiş genetik yani
berrincim allah uzun öümür ve sağlık versin yavrunada sanada çok zor bidurum allah herkesin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…