Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

filizcim öncelikle hoş geldin balım nasılsın? valla insan böyle gezenleri dinleyince özenmiyor değil hani neyse sağlık olsun bizim içinde gelir heralde o günler dicem ama ancaaa emeklilikte :):):)

burcu sen bu ara fazlamı iştahlısın nedir bir gidiyorsun iki saat yoksun hayırdır yemekleri senmi yapıyorsun yoksa :) kız sen jet gibi yer gelirdin noldun kuzum :):):)

Kızlar bugün Ayvalıkta hava 16-17 derece... hava kapalı ama harika bir hava var dışarıda :) hiç soğuk değil

vaaaaayyyyyyy böyle diyorsun amma gezmektende geri kalmıyorsun bu ara çok boşladın bizi farkındamısın cicim :dilcikar:
neyse sen bir şekilde affettirisin herlade kendini yoksa bilirsin başına neler geleceğini klava:
:roflol: :roflol: :roflol:

hoşbulduk canım, iyiyim :) valla hiiiiç özenmeyin çünkü o kahve ortamları bayıyor beni, karşı komşum var onunla kahve içmeyi çok severim, çünkü çok kafa bir kadın, onun dışında gittiklerim beni hiç açmıyor... zaten bu sene çalışmadığım için çıktı başıma kahve işleri... neyse idare ediyorum işte :)

canııııııııııııııım, bir biskrem versem, affeder misin? sositososito

:roflol: gidiyorum yemek yine jet hızıyla yiyip azıcık dolanıyorum kahvemi hazırlıyorum öyle geliyorum masama zaman geçsin diye napayım kaydirigubbakcemile3

fiiiliiizzz ben affederimmmmm cokacimcoook

:roflol: gidiyorum yemek yine jet hızıyla yiyip azıcık dolanıyorum kahvemi hazırlıyorum öyle geliyorum masama zaman geçsin diye napayım kaydirigubbakcemile3

fiiiliiizzz ben affederimmmmm cokacimcoook

tamam gülüm hemmmmeeeennnnnnn gönderiyorum sırnaşık şeyhihoyyyt

neyse hadi biskrem için affedem bende :):):)
soğan suyumu genemiiii afiyet olsun cicim :):):)

Sağolun kızlar... evet Cerencim gene... günde 2 defa ve ben bunu 13 gün daha yapacağım, yalnız gerçekten çok ilginç kızlar... kanamam bitti, bugün de akıntılarım kesildi, mucize gibi bir şey çünkü bu kanama ve akıntılar en az 10 gün sürerdi, salı günü başladım soğan suyuna ve bugün hiçbir şey kalmadı

maşşallah de maşşallah de
aman nazar değmesin etkisini gösteriyor demek ya aman devam et o halde içmeye bakarsın derdinin dermanı bundadır hadi inşallah :Saruboceq:

evet canım aynen tahmin ettiğin gibi burcu şuan deli gibi çalışıyor durumda patron geldi çünkü :mymeka:

sen nasılsın ne var ne yok neler yapıyorsun eee anlat bakemmm....
içtinmi sopan suyunu

evet canım aynen tahmin ettiğin gibi burcu şuan deli gibi çalışıyor durumda patron geldi çünkü :mymeka:

sen nasılsın ne var ne yok neler yapıyorsun eee anlat bakemmm....
içtinmi sopan suyunu

daha içmedim canım, ılınmasını bekliyorum... valla ne yapayım, bir şey yapmıyorum, fena alıştım tembelliğe, canım hiçbir şey yapmak istemiyor

kızlar ben geldim
cerencim size yazdığımda ben yemeğimi yemiştim cicim
nurcum teşekkürler çok düşüncelisin hele bi olsunda biz sipariş veririz sana zahmet olucak ama:))
teşekkür ederim filizcim çok şükür iyiyim bende çalışıyoruz işte oh negüzel kahveler çaylar bugünlerin keyfini çıkar cicim ben çok arıyorum doğru düzgün arkadaşlarımla bile görüşemiyorum.soğan suyu faydasını göstermeye başlamış inşallah hayırlara ve güzel bi bebişe vesile olur

hoşgeldin canımcım :) evet işe yaramaya başladı galibe, 2 günde bile faydasını gördüm sanırım, Allah hepimizin yardımcısı olsun :) inşallah emeklerimizin karşılığını alırız hepimiz :)

amin inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…