Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar şükür sonucumu aldım ve hiçbirşeyim yok maşallah. Önce ilaçsız çektiler sonra ilaçlı çekilmesine karar verdiler. Sonucum da şükür tertemiz. Bugün az da olsa sadaka vermeye çalışıyorum. Hepinizi çok seviyorum. Allah hepinizi 2 cihanda mutlu kılsın...

canım benim geçmiş olsun umarım mr sonucun iyi çıkar ya
bek benide endişe sardı şimdi
bizi haberdar et mutlaka cnm
sen sağlıklı olacaksın ki bebiş gelebilsin ö-yle değil mi
cnm bunun içinde moral en önemli şey
her zaman yanındayız cnm:1hug:

hu huuu kızlar bakın kim geldi :)

canlarım çokk özledim sizleri ve bir türlü sıpalarım sizleri haberdar etmeme izin vermedi

hamdolsun 10 ekimde bende yavrularımı kucakladım hamdolsun 3 ümüzde iyiyiz

benden sonraki arkadaşlarım filizim ve mavi denizim muhtemelen doğum yapmış olmalılar

tebrik ediyorum canlarım

zaten herkesin bebeişlerini kucaklarına aldığı nasılda belli oluyor topik arkalara gitmiş

neşemmmm canım arkadaşım seni kumsalımı unuttuğumu sanmayın hep aklımdasınız hatta librarianımda var her daim dualarımdasınız bu arada geçmiş olsun tatlım sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim

kusura bakmayın geç haber verebildim ama iki bebişle inanın fırsat bulması güç bide bende net yok biliyorsunuz ablama geldimde yazayım hemen haber vereyim dedim

sizleri çok özledim

ceren nur beyaz filizim mavi denizim ve diğer arkadaşlarım acelem olduğu için isimlerinizi yazamayacağım hepinizi çok öpüyorum

burcummm Menzilim benim nassın bacımmm

Rabbim tüm umuduna kavuşan bizlere yavrularımızı bağışlasın diğer arkadaşlarımızada başta neşem ve kumsalım olmak üzere en kısa zamanda meleklerine kavuştursun

canlarım sanmayınki bizler bebişlere kavuştuk sizleri terkettik asla inanın hala ve hala dualarımdasınız yani evimde netim olsa yine fırsatını bulur bulmaz sizlere yazardım ama bildiğiniz üzre netimde yok

neyse kızım ağlıyor işte gördüğünüz gibi :))) hiç boş zamanım olmuyor

hepinizi öpüyorum Allaha emanet olun

geçmişi okuyamadım kaçırdığım birşey varsa kusura bakmayın lütfen

cnm benim tebrik ederim,hepinizin iyi olmasına sevindim cnm,Allah analı babalı büyütsün inş,hayırlı evlat olsunlar umarım,bizde iyiiz işte be güzelim ne olsu meleklerle uğraşıyruz işte,evetfiliz abla ve mavi denizde doğum yaptılar cnm aldılar meleklerini kucaklarına,topiğin boşluğu bebişlerden değil cnm,başka bir topikte buluşuyorlar,meleklerine kavuşan annelerde,girince oraya uğra istersen tatlım,kendine ve beişlerine çok iyi bak,kocaman öpüyorum cnm seni.

Merhaba kizlar..

Su anda 32.haftamdayim ve Amerikaya geldim 3 hafta once dogum icin.Gun doldurmaya calisiyorum.Bu aralar tahammulsuzluk basladi bir yandan bir an once dogsada gitsek derken bir yandanda Herseyin zamaninda ve hayirlisiyla olmasini istiyorum.Kontrollere 15 te bir gidiyorum.Ingilizcem iyi degil ve doktorlarla iletisimimde direk muhatap olamiyorum cevirmesi gerekiyor birinin illaki.Off sikintidayim...

Merhabalar bende yeni üye oldum 27 yaşındayım 6 aylık evliyim adetim 7 gün gecikti test yaptık pozitif çıktı hesaplayıcılardanda baktığımda 4 haftalık diyor benim asıl sorunum kasık ağrılarım ve bel ağrılarım oluyor neden olabilirki

bende de olmuştu kasık ağrısı idrar yolu enfeksiyonunda dolayı olabilir güzelim
doktora git tahlil iste idrar tahlili ve kültürü.

slm kızlar kimseler yok anlaşılan, bende 16 haftalık hamileyim, çok merak ediyorum bebişi daha çokk var erkek dedi dr sağlıklı olsun da.

kızlar slm ben yeniyim aranızda temiz kan ve pis kan hesabıyla cinsiyet tahmini yapmayı bilen varmı nasıl yapılıyorr:ecrin_bebek:

ne günler gördün sizinle biraz dert biraz keder yalancı sevdaları yaşadık birer birer..... çok uzun zamandan beri kimsecikler uğramamış buraya.. güzel şeyler yaşandı ve bitti sanırım az önce geçmişe dönük sayfaları yokladımda çok duygulandım bizden biri okurda bi selam verirse sevinirim.. sevgiler..

Arkadaşlar üçlü tarama testi yaptırıp afp değerinin normalini bilen var mı ? Benim 43,99 çıktı. Normal değerler 1 ile 7 arasında arada uçurum var gibi. Doktora pazartesi gidicem bilen varsa yazabilir mi lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…