Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar yarın sabah yazarım ancak akşam iş çıkışı randevum çünkü..zaten birşey olmaz şimdi şimdi yumurtalar oluşmaya başlamışmı diye bakacak muhtemelen..

kızzlarrr hadi kapatalım şu kötü rüya muhabbetini lütfen... ayy valla içim karardı daraldım kaal geldi :)
günümüz güzel geçsin arkadaşlar haydeeeeeee

2 dk gittim döktürmüşsünüz..rüyalarınız alem cnm..hayırlara çıksın..resimler güzel di nasıl da tasarruf ama eskiden bunlar vardı he hee..folik asite başlaman iyi olmuş içtiginizi sanıyordum bende içtim yaz başından beri içiyorum aslında sayarsan 7 ayım olacak bu ama ben ilk ayı saymadım malum regl zamnlarımda 50 günde falan gelince reglime göre ay azaldı yaz başından beri bu düşünce vardı..yaklaşık 7 aydır falan folik asit kullanıyorum ben..dün 2.sogan suyumu yaptım ama bal çörek otunu yine unuttum bal polenide niye unutuyorum yaa..neyse bal çörek otunu hazırlayayım bugün bir kaseyede hergün yiyeyim..htc günde 2 kere iç demiş sogan suyunu öglen nasıl yapoayım ben işte mümkün degil burada yapamam hem kokar hem iyice ortaya dökerim bebk istedigimi yok yok o iş olmaz..günde bir bardak olursa ne ala olmazsa.....burnumu sıkarak nasıl bir bardagı bitrmeye çalışıyorum bi bana sorsanız...bugün doktorumla randevum var bakalım ne zaman igneyi vuracak..

hakkında hayırlısı canımm hayırlı haberler ver bize denizcim

yaaa kızlar hani bir ara biriniz bir link atmıştınız ya buraya bebek bezleri mamaları vs. ürünlerden numune isteniyor diye hatırladınızmı? benimde aklıma geldi biraz önce molfix ten numune istedim bana mail atmışlar numune göndermiyorlarmış.
gönderen firmalar hangileri acaba bilen varmı aranızda???
yoksa benim şanssızlığımmı bu :):):)

Cerencim bazı markalar numune göndermiyor dogru bildigin tüm bebk bezi firmalarına at maili prima göndermiyor ama evy baby gönderiyor sanırım niveada gönderiyormuş ama ona mail atacak bir adres bile bulamamıştım ben .bende nivea atacaktım hatta bioder ede mail attım ama bana cvp bile gelmedi..

ben tekrar geldim bebişimi doyurup geldim saat 3tede çarşıya gidecem ip alacam bebişime battaniye başlayacağım

burcu ceren mavideniz nur afiyet olsun kızlar
nurcum çabucak biter inşalah battaniyen allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin
filizcim nasılsın canım

mavi deniz bende primaya attım demek oda yollamıyor ulen kıkr yılın başı bebeğime parasız hediye bişi gelsin oda numune bez olsun dedim olmadı neyse sağlık olsun ben kızıma alırım en iyisinden parasını veripte hııhh....

nur hoşgeldin balım oooo iyisin valla demek bebeğe örgüler başladı artık ne güzel. valla annemle kayınvalidem ikiside harıl harıl başladılar bişiler yapmaya kızımızı öğrenince ama ben yapmayın daha erken diyorum

mavi deniz bende primaya attım demek oda yollamıyor ulen kıkr yılın başı bebeğime parasız hediye bişi gelsin oda numune bez olsun dedim olmadı neyse sağlık olsun ben kızıma alırım en iyisinden parasını veripte hııhh....

nur hoşgeldin balım oooo iyisin valla demek bebeğe örgüler başladı artık ne güzel. valla annemle kayınvalidem ikiside harıl harıl başladılar bişiler yapmaya kızımızı öğrenince ama ben yapmayın daha erken diyorum

Ben örgü örmeyi çok seviyorum kendime atkı falan ördüm ipçileri çok gezerim orda bi kadın örüyordu çok hoşuma gitti annemlere bende ördürmüyoum ama onlar dşnlemiyor

Merhaba kızlaaaaaaaar, nasılsınız bakalım? Sabah sabah beni kahve içmeye çağırdılar, bugün de diğer görümcemin kayınvalidesine gittim. Birine git diğerine gitme hır çıkar valla, ben de hadi gideyim bu iş bitsin dedim... Neyse o yüzden geç kaldım bugün kızlar, öncelikle günlük raporumu sunayım da ne olur ne olmaz, sonra mesaiden keserler falan, di mi ama?

merhaba hanimlar, bayagi oldu yazamadim. ama herkesi takip ediyorum, kim ne yapmis ne durumda diye.

neyse ben iyiyim. nihayet 7 hafta bekleme suresi sali gun doluyor ve 13. hafta bitmis olacak sali gun sabah. sabah 9 da orasi saatiyle 16.00 da ultrasonum var. cok heyecanliyim. dua edin. insallah bebegim sapasaglamdir. valla 6+1 den beri gormedim. hic kontrolum yoktu. cook uzun geldi cookkk.

Kizlar insallah hepiniz insallah en kisa zamanda goreceksiniz. hamile kalmaya calisirken zaman gecmiyor. kalinca hic gecmiyor. hele ilk zamanlar hic gecmiyor. ama arkadaslarimin dedigine gore 20. haftadan sonra cok hizli geciyormus. insallah hepinizin sevinclerini burada tek tek yasayacagiz. bebeklerini doguracagiz...umitsizlik yok denemeye devam.
Kibele daha sık gel güzelim, ceee deyip gidiyorsun, olmuyor böyle :)
kaydirigubbakcemile3 çatlak yumurtayım sırnaşık şey çatlasın hepiciği işallahhhh
şu çörek otu bal tarçınıyaptım akşam nası bi taddır o öle :1shok:kafamçokkarıştı eşimde soruo ne o öle bilmiyorum ya yumurta yapıo ya çatlatıo :uhm:yumurtalra iyi gelen bişi işte dedim unuttum hangi işe yaradını :roflol:
Alemsin sen ya... valla ben de neyi niye içtiğimi bilmiyorum, herşey karıştı, Allah ne verdiyse deyip yiyorum ve içiyorum :)
Adam sabah kahvesini yudumlarken karısı yumuşak bir ses tonu ile
“ -Aşkım…” demiş, “Geçen nisanda bir hafta sonu balığa gitmiştin ya…”
-“Evet…” demiş adam,
okumakta olduğu gazeteyi heyecanla indirip bütün dikkatini karısına vererek,
-“Dün gece o balık seni aradı bitanem, hamileymiş tatlım…”
Çooooooooooooooooooook süppppeeeeer!!! Sağolasın burcucum :)
bende iyyim çok şükür yok cicim bugün durgun başladık inşallah böylede gider
keyifler iyi cicim ama canım sıkıldı biraz sabah daha önce bahsetmişimdir yanımdaki arkadaşım hamile diye dün doktora gittiler çocuk haftasına göre 1-2 hafta büyükmüş ama bütün testler normal herşey yolunda onunla uğraşıyorlar kızın canı sıkılıyor .bende sinir oldum bişey varsa ne yapıcaz diye sormuş bebğin kalbine iğneyaparak yaşamını sonlandırırız demişler ay ne kadar basit konuşuyorlar bebek kımıl kımıl yerinde durmuyor bunlar öldürmeye bakıyolar çok sinir lerim bozuldu valla:kızgın:
aaaaaaa... olur mu öyle şey? nerde oturuyor bu kız? İstanbul'da mı? başka bir doktora görünsün, olacak şey mi bu? Ne gaddar oluyor şu doktorlar!
Günaydın kızlar,Nasılsınız bakalım.

Bulcuk sıhhatler olsun canım. Güle güle kullan saçlarını.

Arife, ne saçma sapan şey öyle o. Kalbine iğne yapmak falan. Sadce gelişimi ilerde deiye olur mu öyle şey. Allah korusun.

Mavi Deniz benim de saçlarım çok gür kestirince sürekli fön istiyor. Bir de kalın telli. O yüzden uzatıp bağlıyorum.

Kızlar bişey sorucam size. Saçlarımda çok beyaz var ve boyamam lazım ama hamilelikte tehlikeli diyorlar. Ne yapayım sizce?
Sakın boyatma güzelim, benim doktorum %100 yasak, bitkisel falan olduğuna da inanmayın diğer boyaların demişti, boşver güzelim... valla benim hamileliğim devam etseydi peruk almayı falan düşünüyordum... bebeğinin sağlığından daha önemli değil canımcım :)
yaaaa sende hep geç geliyon heeee
ayy bu cümle aklıma bişi getirdi :eek: (anladınız siz onu :roflol: )
vardı işte az evvel yabancı biri benim sana seslendiğimi duyup kaçmış olmalı kaydirigubbakcemile3
sen var ya sen... ben sana ne diyeyim... cadııııııııııııı :) muck muck muck
ceren, Bulcuk, Mavi deniz, Arife teşekkür ederim canlarım.

Sanırım boyatmaktan vazgeçtim. Evet saçlarımda bayağa beyaz var ama ne yapayım? İdare edeceğiz artık.

Filiz gelmedi mi bugün?

Nur sanırım oğluşun olacak. Asker gördüğüne göre. Hayırlısı olsun canım
Canım ben geldiğimde sen yoktun hayatım... inşallah karşılaşırız yine gün içinde :)
burcu ceren mavideniz nur afiyet olsun kızlar
nurcum çabucak biter inşalah battaniyen allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin
filizcim nasılsın canım
İyiyim tatlım sen nasılsın?

kızlar yedim geldim yemeğimi patronunda eli kulağında oda gelir çok fazla açamam herhalde yine siteyi :KK43:((

heh filiz gelmişin valla beyaz bir sen iki oldun gezme konusundakaydirigubbakcemile3
aman gezin valla ne demişler çok okuyan değil çok gezen bilirmiş :roflol:
keşke evde olsamda bende kahvaltılara gitsem ne iyi :kahve:

kızlar yedim geldim yemeğimi patronunda eli kulağında oda gelir çok fazla açamam herhalde yine siteyi :KK43:((

burcucum afiyet olsun, bu arada güle güle kullan saçlarını :) kısa saç daha rahat valla, yıka çık ohhhh, özellikle de yazın çok iyi oluyor :)

heh filiz gelmişin valla beyaz bir sen iki oldun gezme konusundakaydirigubbakcemile3
aman gezin valla ne demişler çok okuyan değil çok gezen bilirmiş :roflol:
keşke evde olsamda bende kahvaltılara gitsem ne iyi :kahve:

yok be güzelim, ben hiç sevmem öyle sabah kahvesine gitmeyi falan, ama işin içinde görümceler olunca reddetmeyi iki kere falan düşünmek zorunda kalıyorum, neyse Allahtan diğer görümcem henüz nişanlanmadı 3. bir kayınvalide yok gidecek, ben burada sizler sohbet etmeyi tercih ediyorum :) hatta sizinle konuşruken kendime kahve de yapıyorum, oooooooooooohhhh değmeyin keyfime valla :kahve:

X