Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

dün akşam saçımı kestirdim kısacık oldu kulak hizasında kaydirigubbakcemile3
şimdi elimi atıom toplamak için unutupta :sm_confused:

olmazzz yasakkelime
ben belki bebeğimin duygusal olmasını istiyorum :a015:
kızzzz ben bayılıyorum bu diziye izlemesem olmazzzzzzz
hem ne bunalımı yaw gerçek hayattan kesitler var orda bacımmmm

Günaydın kızlarrrr ben geldimmmmmhihoyyyt

Duygusal olmasın cerencim ya cadı olsun azıcık herkes herşey ağlatamasın onu korusun kendini.kaydirigubbakcemile2

Bende seviyordum ama artık izlemiyorum baktım içim daralıyor çok kaptırıyorum kendimi bıraktım internetten özetini okuyorum sevindirici bir olay yaşanıyorsa ailede o zaman izliyorumkaydirigubbakcemile3

şevkette bi garip olmuş dimi değişince görüntü karaktere oturuna kadr dizi biter zaten saf saf bakıyo :)))

günaydın sabah şekerleri nasılsınız
iyiim burcum sağol sen nasılsın saçlarını kestirmişşin gülegüle kullan şekerim
sanada cerencim nasılsın bugün bakalım kızımız nasıl

Hoşbulduk cicim naber?

Saçını güle güle kullan canım.Bende bir değişiklik yaptırmak istiyorum ama ne yapacağııma karar veremiyorum:uhm:

sağol canım
valla değişiklik lazımmış gerçekten meğer ne sıkılmışım uzun saçımdan yeni farkediyorum

günaydın sabah şekerleri nasılsınız
iyiim burcum sağol sen nasılsın saçlarını kestirmişşin gülegüle kullan şekerim
sanada cerencim nasılsın bugün bakalım kızımız nasıl

günaydın canımcım biz iyiyiz teyzesi sen nasılsın
yoğunmu işlerin hala tatlım keyfin nasıl

kızzzzzzz burcu kırptırdınmı sonunda kendini
hadi gözün aydın hayırlı olsun güle güle kullan emi cicim...
sen çok sık cıbı cıbı yapıyon demiiii onun için kestirdin saçlarını kurutmak kolay olsun diye anladım ben kaydirigubbakcemile3 :roflol:

sağol arifecim bende iyyim
hee kızz ceren baktım olmucak böyle şampuan ve su tasarrufu yapayım dedim kriz zamanı elimden anca saçımı kestirmek geldi :roflol:

sağol arifecim bende iyyim
hee kızz ceren baktım olmucak böyle şampuan ve su tasarrufu yapayım dedim kriz zamanı elimden anca saçımı kestirmek geldi :roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çatlak yumurta :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çatlak yumurta :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3 çatlak yumurtayım sırnaşık şey çatlasın hepiciği işallahhhh
şu çörek otu bal tarçınıyaptım akşam nası bi taddır o öle :1shok:kafamçokkarıştı eşimde soruo ne o öle bilmiyorum ya yumurta yapıo ya çatlatıo :uhm:yumurtalra iyi gelen bişi işte dedim unuttum hangi işe yaradını :roflol:

Adam sabah kahvesini yudumlarken karısı yumuşak bir ses tonu ile
“ -Aşkım…” demiş, “Geçen nisanda bir hafta sonu balığa gitmiştin ya…”
-“Evet…” demiş adam,
okumakta olduğu gazeteyi heyecanla indirip bütün dikkatini karısına vererek,
-“Dün gece o balık seni aradı bitanem, hamileymiş tatlım…”

günaydın canımcım biz iyiyiz teyzesi sen nasılsın
yoğunmu işlerin hala tatlım keyfin nasıl

bende iyyim çok şükür yok cicim bugün durgun başladık inşallah böylede gider
keyifler iyi cicim ama canım sıkıldı biraz sabah daha önce bahsetmişimdir yanımdaki arkadaşım hamile diye dün doktora gittiler çocuk haftasına göre 1-2 hafta büyükmüş ama bütün testler normal herşey yolunda onunla uğraşıyorlar kızın canı sıkılıyor .bende sinir oldum bişey varsa ne yapıcaz diye sormuş bebğin kalbine iğneyaparak yaşamını sonlandırırız demişler ay ne kadar basit konuşuyorlar bebek kımıl kımıl yerinde durmuyor bunlar öldürmeye bakıyolar çok sinir lerim bozuldu valla

Hay allah iyiliğini versin çatlak karı :roflol: :roflol:
ulen neyi niye yediğini daha bilmiyon bari adama söylemeyeydin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hoşbulduk burcu cnm yeni saçını güle gğle kullan valla bir haftadır bende düşünüyordum uzun saçtan vazgeçemiyorum ama kestirmem lazımda uçları çok kötü oldu katlı idi katlarda karıştı zaten yine katlı birşey kestirecem aralarındanda aldıracam saçım kalın telli ve gür çok yani maşaallah diyeyimde kel kalmayayım yakında hem kızıyorlar bana şikayet ediyorum diye..zaman bulamıyorum ki hangi ara gidip kestireyim diye..yaprak dökümünün şevketi tuhaf olmuş bön bön bakıyor hep..neyse gözümün alışır yankında..ferhundenin açıgı çıkıyor ortaya..fikretin sonuçları cevriye söyledi zati kısır degilmişsin ama niye çoçugun olmuyor belli degil ayy ne sinir oldum kadına..yeni bölümün fragmanına baktınızmı ben tam izlemedim ama fikret doktor dönüşü sanırım aglıyordu..yeni bölümdede bir sürü fırtınalar var..
eee kızlar nasılsınız bakalım bugün hele ben listeyi alıp geleyim şuraya entelliye arkadaş getirmiş ama son güncelimi getirmiş bilmiyorum karışmasında neyse....

canım yaa can sıkılıacak bir durum değilki bu bizde bu hafta üçlü test için gittiğimizde 17 haftalıktık aslında fakat hastanedeki ultrasona göre 18 haftalık çıktık yani 1 hafta büyük idi sonuçta ölçümleri yapıp bize söyleyende doktorlar cicim. hem gelişimi iyi demekki bebeğin çok büyük bir sorun değil bence bu takmasın kafasına arkadaşın söyle tatlım. hem iğne yapıp hayatı sonlandırmakta ne demek sanki ölümcül bir hastalık var ay allah korusun yaa bence başka bir doktora daha gitsin canım arkadaşın. bunlar öyle ha deyince söylenipte yapılacak şeyler değil....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…