Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ayy yaa bugun o kadar sıkılıorumki bi insanın ancak bu kadar canı sıkılabilirr ötesi yoktur herhalde hiç bişey yapasım yok yanlızım boğazım düğüm düğüm oldu :sinifsinif:
aaayyy burç al bendende o kadar öyle canım sıkılıo ki anlatamam işte pek yok elimde bi iş var bitmesin diye uzattımda uzattımmmm

aaayyy burç al bendende o kadar öyle canım sıkılıo ki anlatamam işte pek yok elimde bi iş var bitmesin diye uzattımda uzattımmmm

yaa şöyle bi kaç günlüüne tatile ihtiyacım var ama şu durumda mümkün değil sonrası zaten kış paso evde bunalcam iyice :1shok:

ayy yaa bugun o kadar sıkılıorumki bi insanın ancak bu kadar canı sıkılabilirr ötesi yoktur herhalde hiç bişey yapasım yok yanlızım boğazım düğüm düğüm oldu :sinifsinif:
yaa şöyle bi kaç günlüüne tatile ihtiyacım var ama şu durumda mümkün değil sonrası zaten kış paso evde bunalcam iyice :1shok:

hayatım ne oldu sana? üstünden atmaya çalış bu durumu, bence hormonların bir oyunu bu sana, bunaltma kendini

ben geldimmm opuyorumnanaktan
annemle bıras gezdıkde annem dıo kızım sen yollarda dogurcan dio :)))
pazartesiye az kaldı kızlarr heycan hat safhada fazla ugrayamıcam artıkın arada gelırım böle ee ne var e yok bakalım :))

ohh gez gez en iyisi
ben heycanlanıom valla seni düşündükçe
hayırlısıyla al kucağına topiğinide bende oh diyem ben doormuş kadar olcam yani

en çok ne neşelendirebilir seni, onu düşün ve onu yapmaya çalış bence :) biliyorum söylemesi kolay ama kendini bu durumdan çıkartman lazım canım

ımmmm düşünem bakam :uhm:

aaayyyy canımmm gelmişşşş hihoyyyt

evet cnm az kldı ama çok üzülüyorum eşimden ayrılcam evimden ayrılcam :çok üzgünüm:
içime dert oldu çok
tmm cnm dikkat et kendine opuyorumnanaktan
özletme kendini gir sık sıkturkbayragi

canım yaaa üzülme fazla hemencecik gelir eşinde yanına yannıs bırakmas sneı bebişinle oralarda :1hug:

HALECİM....masallah sana tatlım az kalmıs ..prensesıne kavusmaya hadı bakalım saglıkla ınsallah beklıyoruzz

sevtapcımm canım az kaldı hayırlısıyla şu 4 gunude atlattıkmıydıı bakalımmm :kedi:

kıslar bursada hava kötümüü içiniz ondanmı sıkılıyokiii:1shok:

ohh gez gez en iyisi
ben heycanlanıom valla seni düşündükçe
hayırlısıyla al kucağına topiğinide bende oh diyem ben doormuş kadar olcam yani

vereliniortaktamamdır burcumm ben bı an once dourayımda sıra sana gelsin kaydirigubbakcemile2

benim papatyam hasta oldu herhalde teyzeleri hiçbir şekilde durmuyor
şimdi pusete yatırdım sallıyorum

canım ya geçmiş olsunn
bişi yoktur inşallahhh

aaayyyy canımmm gelmişşşş hihoyyyt

törkiş dılaytttımmmm nabersinnn :içelim:

kızlar anneme gidiyorum ben belki keyfim yerine gelir zaten netim sabahdan beri kopuyor fenalık geldi iyice

derdini buldum zillinin kaç zamandır pusetinde uyuyunca ona alışmış yatırdıydım onda uyudu şimdi yatağına aldım inş uyanmaz

canımmm yaa geçmiş olsun hayırdır huzursuzmu ateşi filanmı varrr

kıslar bursada hava kötümüü içiniz ondanmı sıkılıyokiii:1shok:

törkiş dılaytttımmmm nabersinnn :içelim:
hava güsel bugun burdaaa güneşli şekertoşummm kaydirigubbakcemile2
iyiyiiimmmm fıstıklı lokumummmm sen napişşş sositososito

kızlar anneme gidiyorum ben belki keyfim yerine gelir zaten netim sabahdan beri kopuyor fenalık geldi iyice
hoşçakal burcummm selam sölee Şeniz

derdini buldum zillinin kaç zamandır pusetinde uyuyunca ona alışmış yatırdıydım onda uyudu şimdi yatağına aldım inş uyanmaz
aman hasta olmasın da... evet puseti yatağı zannetti çocukcağız, ne yapsın, kıyamam kuzuma :)

selam kızlarrr nasılsınızzz
biz bugün bebişimi doktora götürdük bayramdan önce idrar tahlili yapılmıştı malesef enfeksiyon çıktı mafoldumben kız çocuklarında çok sık görülen bir durummuş bu o kadarda dikkat ediyorum ama olmuş işte ne yaparsın meğer kuzumun huzursuzluğunun sebebi buymuş canım yaaa bu gün itibari ile antibiyotik tedavisi uygulanıcak 10 gün sonra tekrar kontrole gidicez umarım geçer.

eeee sizlerde ne var ne yok cancanlar herkesler iyimi keyifler yerindemi???

ooyyy kıyamam canım benim yaa hasta olmasınlar onlar valla huyları değişiyor biz hasta olalımda onlar iyi olsunlar yaaa

geçmiş olsun canımmm.. neden kaynaklanıyomuş ki el kadar bebekte.. kız bebeklerinin totolarını çok dikkatli silmek gerekiyomuş diye duymuştum onunla bi alakası oluyomu bunun??
sen nasılsın iş başı ne zaman yapcaksın? Çok zor gelir şimdi sana iş değildi bebişten ayrı durmak..

Filiz abla öğlen konuşurken şley demiştin sağa yatmak sakıncalı ben alıntı yapmayı unutmuşum neden sakıncalı çok merak ettimmm:uhm:

sağol özgecim canım yaaa
valla kız bebeklerinde altını temizlerken önden arkaya doğru oluyor ama işte sonuçta altları bezli yaa kakasını yaptığında bazen farkedilmiyor yada uyuyor oluyor buda malesef bebişin vajinasına gidiyor mikrop yani birde bebekleri yıkarken küvette leğende felan o suyun içinde fazla tutmayın dedi dr. ben kucağımda yıkıyorum ama işte bilgi.
böyle işte canım yaa kız çocukları hassas oluyor naparsın daha kötü olmasında ben buna razıyım.
canım ben nasipse pazartesi iş başı yapıyorum hayatım evet cerenden ayrılmak zor gelicek ama çalışmak için can atıyorum bu bir gerçek.
ilk bir hafta 10 gün baya yoğun geçecek benim sonra rahatlarım heralde :)

hamilelikte sol tarafa yatılması gerekiyor canım bebeğin kalbine kan pompalanması için.

aaa nazar değdi benim kuzucuklarıma yaaaa geçmiş olsun hayatım, sakınan göze çöp batar derler ya, herhalde böyle bir şey olmalı, sen dikkat ettikçe bir aksilik oluyor işte... neyse Allah beterinden saklasın, tekrar geçmiş olsun canım
hayatım sağa yattığın zaman bebeğin kalbine kan pompalanması yavaşlıyor, tabii bu da bebeği sıkıntıya sokuyor, o yüzden sağ tarafa yatmak sakıncalı maalesef

kız çocukları ayrı, erkek çocukları ayrı dikkat istiyor işte... bu sabah sünnetle ilgili bir sürü bilgi verirken yeni doğan erkek bir bebeğin testisinin ilk 18 ay içerisinde yerine yerleşmesi gerekiyormuş ve bunun anne tarafından devamlı kontrol edilmesi gerekliymiş, eğer yerine inmez ve de müdahele edilmezse kısırlıktan tut kansere kadar bir sürü hastalığa sebep olabiliyormuş... ne zor işler ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…