Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Nur siz buradayken hava esti durdu di mi? iki gündür yaprak kımıldamıyor dışarıda, gel de sinir olma, bir çay bahçesinde oturamadık rüzgardan :KK43:

ya benim bugun içim bi tuhaf :bbo:
sanki bugun doğurcakmışım gibi hissediyorum :1shok:
bi belirtide yok gerçi ama:1no2:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................39. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................38. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................38. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 37. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................35. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................33. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................33. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................31. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 29. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 26. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................23. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 20. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................14. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

arkadaslar bende bugun dr.gıdecegım saat 4 allah ın ıznıyle ınsallah bır sorun yoktur dua edın arkadaslar...:Saruboceq:

arkadaslar bende bugun dr.gıdecegım saat 4 allah ın ıznıyle ınsallah bır sorun yoktur dua edın arkadaslar...:Saruboceq:

hayırlı haberlerle gel inşlallah canım :Saruboceq:

zaman çok yaklaştı canım, böyle hissetmen çok normaldir :)

galibaa :bbo:
artık doğumdan değilde çocuklu olmaktan korkuyorum :1rolleyes:

slm kızlar bızde oglusumla yenı uyandım....uyku yapıyo bu hamıslık bana mirmirmirmir arifecim nasılsın canım merak ettık senı ıyımısın ...özgecim nasılsın tatlım gecmıse yazdım ama yınede yazayım dedım bızde senı sevıyoruz ıyıkı varsın...bayramlasamadıkta tatlım umarım guzel gecmıstır bayramın...
canımmmm okudum okumammıııı yirim seni yirimmmmŞeniz iyikiii varsınız yaaaa senağlama

bende yeni kalktım günaydınnnn herkezeee:kedi:
çok acıkmışız yav bizz oğlumla bi mutfağa gidip bakalım neler varrcokacimcoook
kuşummmm hoşgelmişinnn zombimmm-tatlicadiarzu-

:roflol: manyak çatlağaaa yaaaa :teselli:

dualrımızdasın gülümmmmopuyorumnanaktan

kızlar benim yemek yapmam lazım, sonra görüşürüz :)
hoşçakal ablacımm kolay gelsinnnn

saol canım sitede 3 aydır üyeyim ama hala acemiyim herkes çok sempatik burda bende çıkmalıyım akşama misafirlerim var biri 6 aylık hamile diğeri çiçeği burnunda yeni evli bir çift bende 7 aylık evliyim 4 aydır da bebiş için çabalıyoruz bu ay inşallah bir doktora gideceğiz tekrar sohbet etmek üzere şimdilik hoşçakalın tecrübelrinize vede öğütlerinize çok ihtiyacım olacak kızlar grşrz inşallah

hayırlı haberlerle gel inşlallah canım :Saruboceq:

galibaa :bbo:
artık doğumdan değilde çocuklu olmaktan korkuyorum :1rolleyes:
aynı korku bende de başladı canım :)
saol canım sitede 3 aydır üyeyim ama hala acemiyim herkes çok sempatik burda bende çıkmalıyım akşama misafirlerim var biri 6 aylık hamile diğeri çiçeği burnunda yeni evli bir çift bende 7 aylık evliyim 4 aydır da bebiş için çabalıyoruz bu ay inşallah bir doktora gideceğiz tekrar sohbet etmek üzere şimdilik hoşçakalın tecrübelrinize vede öğütlerinize çok ihtiyacım olacak kızlar grşrz inşallah
aramıza hoşgeldin o zaman :) inşallah en kısa zamanda sen de hamile kalırsın :)

Nurcum resimler harika, maşallah kuzucuğuma, Allah nazarlardan saklasın :nazar: :nazar: :nazar:

yapabilirsin teyzesi tabiki
teyzesi yesin onuuuu maşallahhh tühhhh :nazar:

hoşgeldinn canımm taa pek taze evliymişsin Rabbim gönlünden geçeni kucağına versin inşallah

bende ıyıyım hayatım cok sukur...bıra grıp gıbıydım neysekı fazla yakalanmamısım...hafıf atlattık yanı tatlım cok sukur bebiş de ıyı baya hareketlendı teyzesı...cok guzel bır duygu rabbım tez vakıtte sanada nasıp etsın canımbenım dualarımız senınle...:Saruboceq:
geçmiş olsun sevtapcım maşallah bebişine allah nazardan korusun canım
sağol canım aminnnnn inşallah bizde o günleri görürüzz
Saat daha 11.36 olduğuna göre günaydın diyebilirim :) nasılsınız kızlar? kızlar sabah 5.00 dediniz mi sırt ağrısıyla uyanıyorum ve bir daha uyuyuamıyorum ağrıdan, evin içinde dolaşıyorum ediyorum bana mısın demiyor, sonra eşimi kaldırıp masaj yaptırınca rahatlıyorum.... sırt ağrısı var mı sizde de? benim ağrılarım yatakta oluyor :KK43:

eee? ne var ne yok bakalım sizlerde?

nerelerdesin sen ya? dün merak ettik seni kaçak :)

21 günlük incir kürünü tamamladın mı sen? tamamlamadan yarım bırakıp soğana geçme sakın...

teşekkürler hayatım :) amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn

canım bol limonlu bir ıhlamur iç hayatım, geçmiş olsun :)

senin her dediğini eşin yapıyor mu Neşecim? yeter artık, ona hayır buna hayır, sen bir bireyse,n, evli olmak demek kocana köle olup el pençe divan durmak değil ki.... tamam bazen huzursuzluk olmasın diye bir takım şeyleri alttan alıyoruz ama bu tepemize çıkarmamız anlamına gelmiyor... lütfen hayatım bu kadar teslimiyetçi olma kocana, haddim dedğil belki bunları söylemek, seni kırıyor ve üzüyor da olabilirim, eğer öyleyse çok özür dilerim birtanem, ama senin kocanın saçmalıkları yüzünden üzülmene yıpranmana inan dayanamıyorum artık... valla kocanı görsem bir kaşık suda boğabilirim... Ne yapacağımı şaşırdım diyorsun hayatım, şaşırma, git başka doktora... ben doktorumu seçerken eşime danışmadım, ve onun da karışmaya hakkı yok zaten, çünkü ben neyin iyi olacağına daha iyi karar verebilirim, üstünde bu kadar hak iddia etmesine izin verme hayatım, bu evlilik değil senin için, resmen erkeklik taslıyor sana, lütfen bu kadarına izin verme hayatım... baştan nasıl başlarsan öyle devam eder... ben annemle babamın ilişkisinden biliyorum hayatım, ezen babam, ezilen de annem oldu... o kadar çok üzüldü ki en sonunda kanser oldu öldü gitti hayatım, olan kime oldu? anneciğime oldu olan... o hayatını kaybetmekle kaldı babam sefasını sürüyor başka bir hatunla, ben evlendim yuvamı kurdum, kardeşim amerika'da doktorasını yapıyor... yani burada kaybı olan tek kişi annem... sen de annem gibi davranıyorsun hayatım, lütfen biraz daha dirençli ol eşine karşı :) söylediklerim seni üzdüyse ve çok katı geldiyse ne olur affet beni ama senin biraz silkelenmen gerektiğini düşündüm canım, seni çok seviyorum Neşecim, lütfen üzülme :1hug:

aaaa ağlamak üzülmek yok!!! hadi bakalım silkelenin biraz, siz bu kadar çok kafaya takarsanız bu veletleri daha çok beklersiniz... rahat olacaksınız, bu birinci kural ama ne sen ne de Neşe bu kurala uymuyorsunuz... tamam nazlı sizin ufaklıklar ama sabır gerekiyor bu işte, yukarıda dediğim gibi sakın incir kürünü 21 güne tamamlamadan soğan suyuna geçme, kafana göre yapma güzelim, tamamladıysan 21 günü soğana başla ve 1 hafta yap, kürleri yapmaya başlar başlamaz hemen olmaz biliyorsun, bu sürelerin tamamlanması gerekiyor biliyorsun :) o yüzden lütfen umutsuzluğa kapılma :)

günaydın hayatım :) İlaydam uyuyor mu annesi?

ben senin eşine ne diyeyim? kötükedihüso

ah ben sizi ne yapayım? ben rahat ol dedikçe bunlar dibe vuruyor :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:
günaydın ablacım nasılsın rüzgar nasıl sırt ağrın varmış ablacım kızların dediği gibi yastıkla yatmayı denesen belki iyi gelir bayram seyran derken ayrı düştüm valla bayramda görümcemler geldi süpriz yaptılar çocuklardan birde eşimden fırsar kalmadı nete girmeye gerçi gelen gidende hiç bitmedi dünde çok yoğundum ablam internete girmeyi bırak kafamı kaldıramadım.incir bugün son ablacım yarından itibaren soğana başlıyorum inşallah
tamam ablacım sabredip beklicem zaten yapıcak başka biş yok umudumu kaybetmiyorum ama bir türlü adet olamıyorum ve bu benim canımı çok sıkıyor sırf bu yüzünden canım sıkılıyor bi bulamadılar sorunu
bende yeni kalktım günaydınnnn herkezeee:kedi:
çok acıkmışız yav bizz oğlumla bi mutfağa gidip bakalım neler varrcokacimcoook
günaydın burcum nasılsın canımmm afiyet olsunn

her ihtimale karşı tedbirli ol burcum her an herşey olabilir yalnız kalmamaya özen göster
hayırlı haberlerle gel inşallah canım
kızlar benim yemek yapmam lazım, sonra görüşürüz :)
tamam canım görüşmek üzereee kolay gelsin
ben cıkıyorum arkadaslar,fılız ablacım kolay gelsın... saol burcucum ınsallah...
güle güle canım allaha emaet olun
taze taze ilaydam

ellerim çok tatlı valla

ay ben senide opamuk ellerinide yerimm kuzummm 41 kere maşallahhallah nazarlardan kem gözlerden korusun seni melek

ayy yaa bugun o kadar sıkılıorumki bi insanın ancak bu kadar canı sıkılabilirr ötesi yoktur herhalde hiç bişey yapasım yok yanlızım boğazım düğüm düğüm oldu :sinifsinif:

X