Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kızlar bızde oglusumla yenı uyandım....uyku yapıyo bu hamıslık bana mirmirmirmir arifecim nasılsın canım merak ettık senı ıyımısın ...özgecim nasılsın tatlım gecmıse yazdım ama yınede yazayım dedım bızde senı sevıyoruz ıyıkı varsın...bayramlasamadıkta tatlım umarım guzel gecmıstır bayramın...

iyiyim canım çok şükür sağol sen nasılsın

iyiyim canım çok şükür sağol sen nasılsın

bende ıyıyım hayatım cok sukur...bıra grıp gıbıydım neysekı fazla yakalanmamısım...hafıf atlattık yanı tatlım cok sukur bebiş de ıyı baya hareketlendı teyzesı...cok guzel bır duygu rabbım tez vakıtte sanada nasıp etsın canımbenım dualarımız senınle...:Saruboceq:

Saat daha 11.36 olduğuna göre günaydın diyebilirim :) nasılsınız kızlar? kızlar sabah 5.00 dediniz mi sırt ağrısıyla uyanıyorum ve bir daha uyuyuamıyorum ağrıdan, evin içinde dolaşıyorum ediyorum bana mısın demiyor, sonra eşimi kaldırıp masaj yaptırınca rahatlıyorum.... sırt ağrısı var mı sizde de? benim ağrılarım yatakta oluyor

eee? ne var ne yok bakalım sizlerde?
nerelerdesin sen ya? dün merak ettik seni kaçak :)

21 günlük incir kürünü tamamladın mı sen? tamamlamadan yarım bırakıp soğana geçme sakın...

teşekkürler hayatım :) amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn
Günaydın arkadaşlar ben çok hastayım bademciklerim şişmiş.
canım bol limonlu bir ıhlamur iç hayatım, geçmiş olsun :)
senin her dediğini eşin yapıyor mu Neşecim? yeter artık, ona hayır buna hayır, sen bir bireyse,n, evli olmak demek kocana köle olup el pençe divan durmak değil ki.... tamam bazen huzursuzluk olmasın diye bir takım şeyleri alttan alıyoruz ama bu tepemize çıkarmamız anlamına gelmiyor... lütfen hayatım bu kadar teslimiyetçi olma kocana, haddim dedğil belki bunları söylemek, seni kırıyor ve üzüyor da olabilirim, eğer öyleyse çok özür dilerim birtanem, ama senin kocanın saçmalıkları yüzünden üzülmene yıpranmana inan dayanamıyorum artık... valla kocanı görsem bir kaşık suda boğabilirim... Ne yapacağımı şaşırdım diyorsun hayatım, şaşırma, git başka doktora... ben doktorumu seçerken eşime danışmadım, ve onun da karışmaya hakkı yok zaten, çünkü ben neyin iyi olacağına daha iyi karar verebilirim, üstünde bu kadar hak iddia etmesine izin verme hayatım, bu evlilik değil senin için, resmen erkeklik taslıyor sana, lütfen bu kadarına izin verme hayatım... baştan nasıl başlarsan öyle devam eder... ben annemle babamın ilişkisinden biliyorum hayatım, ezen babam, ezilen de annem oldu... o kadar çok üzüldü ki en sonunda kanser oldu öldü gitti hayatım, olan kime oldu? anneciğime oldu olan... o hayatını kaybetmekle kaldı babam sefasını sürüyor başka bir hatunla, ben evlendim yuvamı kurdum, kardeşim amerika'da doktorasını yapıyor... yani burada kaybı olan tek kişi annem... sen de annem gibi davranıyorsun hayatım, lütfen biraz daha dirençli ol eşine karşı :) söylediklerim seni üzdüyse ve çok katı geldiyse ne olur affet beni ama senin biraz silkelenmen gerektiğini düşündüm canım, seni çok seviyorum Neşecim, lütfen üzülme :1hug:
aaaa ağlamak üzülmek yok!!! hadi bakalım silkelenin biraz, siz bu kadar çok kafaya takarsanız bu veletleri daha çok beklersiniz... rahat olacaksınız, bu birinci kural ama ne sen ne de Neşe bu kurala uymuyorsunuz... tamam nazlı sizin ufaklıklar ama sabır gerekiyor bu işte, yukarıda dediğim gibi sakın incir kürünü 21 güne tamamlamadan soğan suyuna geçme, kafana göre yapma güzelim, tamamladıysan 21 günü soğana başla ve 1 hafta yap, kürleri yapmaya başlar başlamaz hemen olmaz biliyorsun, bu sürelerin tamamlanması gerekiyor biliyorsun :) o yüzden lütfen umutsuzluğa kapılma :)
canım benim neşem çevreyi soyutla hayatından çünkü sadece bebek konusunda değil her konuda üstüne fazlasıyla gelirler
inş sende arifemde en yakın zamanda kavuşacaksınız meleklerinize
günaydın hayatım :) İlaydam uyuyor mu annesi?
Kumsalım ben eşimden saklanıyorum:))) buraya yazmamı istemiyor, herşeyimiz meydana çıkıyormuş:))
ben senin eşine ne diyeyim? kötükedihüso
ah ben sizi ne yapayım? ben rahat ol dedikçe bunlar dibe vuruyor lmaz: lmaz: lmaz:

ohhh ne güzel uyuyabiliyorsan, deliksiz ve derin bir uykuya hasretim ben

filiz ablacım gunaydın bende yenı uyandım sayılır zaten hıc sorma valla bel agrısı mahfedıyor ....rahat rahat donemıyorum artıkyanlarım agrıyor yanlarıma yata yata bır tuaf oldum ....:bbo:

filiz ablacım gunaydın bende yenı uyandım sayılır zaten hıc sorma valla bel agrısı mahfedıyor ....rahat rahat donemıyorum artıkyanlarım agrıyor yanlarıma yata yata bır tuaf oldum ....:bbo:
hiç sorma, soluma yatmaktan sol tarafım ağrıyor artık, sırt üstü yatamıyorum, sağa yatmak zararlı... eee? n'olucak şimdi? ayakta uyumayı öğrenmek gerekiyor sanırım :)
günaydın ablacım
ilayda emdi şimdide mama yiyor biraz huzursuz bugün
sen nasılsın ablacım
canım beniiiiiiimmmmmm afiyet bal şeker olsun, yarasın birtaneme.. kıyamam, kalabalık ya da gezme istiyordur annesi o, alıştı gezmelere, şimdi eve kapandı, kolay mı? ben iyiyim hayatım, sağol :)

bende yeni kalktım günaydınnnn herkezeee:kedi:
çok acıkmışız yav bizz oğlumla bi mutfağa gidip bakalım neler varrcokacimcoook

ablam ya vallahı bende bedbah durumdayım gece 1 yataga gırıyorum anca bu saate kadar uykumu alabılıyorum....sol tarafa yatın dıyolar yatıyorumda ama fayda yok agrı yapıyor artık 4 yastıkla yatıyorum ayatkta 1 bacaklarımın arasına 2 kafamın altına 1 tanede gobısıme esıme yer kalmıyoookaydirigubbakcemile3

bende yeni kalktım günaydınnnn herkezeee:kedi:
çok acıkmışız yav bizz oğlumla bi mutfağa gidip bakalım neler varrcokacimcoook
günaydııııııııııın, afiyet olsun size :) bu sabah Kanal D'de sünnet operasyonu vardı Burcu'cum ama içim kaldırmadı erkek çocuklarda testislerin yerine inmesi, ne sürede inmesi gerektiği, inmezse ne tür sorunlarla karşılaşılacağından falan bahsetti, ayrıca yenidoğan sünneti hakkında falan konuştular, internetten seyret istersen
:roflol: ben yastık falan kullanamıyorum yerim daralınca boğuluyorum iyice

evet ablacım
zilli gezme istiyor resmen dün markete indik arabasıyla tık çıkmadı eve girdik yatırdım kıyameti kopardı

:roflol:bıraz olsun rahatlıyor ınsan ablam yastıklarla ....aaa bende bakım sunnete netten ne yazınca cıkıyor ızledıgın konu ablacım...

sağol ablacım cokacimcoook ayy sünnet anını bende izleyemem sanırım ama bilgiler için netten bakarım opuyorumnanaktan

evet ablacım
zilli gezme istiyor resmen dün markete indik arabasıyla tık çıkmadı eve girdik yatırdım kıyameti kopardı

gezenti oldu hatun desene

merhaba kızlar nasıl gidiyor hayat
hoşgeldin canım, nasılsın?
evet ablacım
:roflol: :roflol: :roflol: sen yanmışsın canım, sokak isteyip duracak hatun :)
:roflol:bıraz olsun rahatlıyor ınsan ablam yastıklarla ....aaa bende bakım sunnete netten ne yazınca cıkıyor ızledıgın konu ablacım...
Kanal D'nin sayfasında doktorum programından bulabilirsin sanırım
evet teyzesi ayvalıkta sürekli uyudu çocuk şimdi evde uyumuyor
işin var senin :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…