Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ablacım sana bişey söyleyecektim
rüzgara istersen emzik alma ben o kadr çok denemek için almıştım hepsini kaynatıp kaldırdım istersen doğuma geldiğimde hepsini getiririm teyzeside almanyadan getirmişti çünkü hangisini alacağı belli olmuyor

bu emzikler iyiymiş aslında kim düşünmüşsse iyi düşünmüş valla
ama zeynep gibi bebeişlerin bazıları emzik almıyor ee biz ne yapaılm
valla her yere döküyorum kaşıkla
ama şırınga aklaıma geldi benimde onunla çok kolay oluyor

kullanmıyorsan tabii, neden olmasın :)
emzik almayan bebekler için şırınga da güzel bir fikir :)

evet ablacım yaa nazar değdi valla baksana neler oluyor ooff dışarı çıkarmıcam bu çocuğu göze geliyor diyorum ama mecbur çıkıyoruz neyse kış geldi bende işe başlayınca artık eve hapis olucaz nassa :):):)

aaa bende bilmiyordum onu valla erkek bebeğin bakımı daha zormuş bee yaaa dikkat gerek valla bir oğlum olursa naparım babasına havale ederim heralde :):):)

olsun zor ama zor olduğu kadard mükemmell ablaaammmm
annelik dünyanın en güzel vede en kutsal duygusu cerenime her baktığımda iyiki doğıurmuşum seni iyiki ertelememişim ve sende iyiki hemen gelmişsin diyorum :):)
rabbim hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın (hakedenleri tabii)

aminnnnnn canım amiiiiiiinnnnnnn rabbim bütün hastalarımıza şifalar versin.

filiz ablamada yazdım ya canım anne olmaz zor gerçekten çok çok büyük bir sorumluluk ama o kadar güzelki o kadar huzur dolu bir duyguki bunu ben tarif edemiyorum yaa ben en kızdırdığı sinirlendirdiği zamanlarda bile onu tekrar içime sokasım geliyor sevgimden sokayım kimse görmesin diyorum orda kalsın :):)
valla düşününce banada öyle geliyor gülüm yaaa karnım burnumda işe gidiyordum fidanlıkta doğurucaktım valla ama çok şükür hastanede doğdu doğduda üç ay bile oldu zaman ne çabuk geçiyor yaa

beyaz canımmmmmmmmmmm nasılsın birtanem
zeynebimizdemi hasta oldu ay kıyamam yaa onun nesi var kuzumun ya
canım bayramda mesajını okudum ama yazmadım bir türlü kusuruma bakma emi balım
geç oldu ama seninde bayramın mübarek olsun emi gülüm.

ablacım ilaç emziği şartmış valla bugn ilaç içirene kadar canım çıktı resmen

kesinlikle hayatım almak şart iyi yada kötü bebekler bir şekilde şurup kullanıyor malesef ve bu yüzden o emzik acaip iş görüyor :):)
mutlaka edinmelisin.

evet akıllıyımdır canikom :dilcikar: lülülülülülü
oda takımını bende görüceeeeeeeeeeeemmmmmmmmm klava:

tamam, linkini özelinden yolluyorum o zaman

umarım benim özelimde de vardır kötükedihüso

puanlarımız önce düşömüştü şimdi ise hiç yokkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kıızz ne puanı yaaawww ben anlamadım :uhm:

evet ablacım o ilaç emziğinin olduğu sitede birde sağlık seti var onun içinde ilaç şırıngası var bir kaç şey daha bunlarla ilgili ben onuda almıştım ne olur ne olmaz diye emzik şimdilik işimizi görüyor bakalım.

aman yarabbiiiiiiiiiiiiiiii
aşağıda tam 4 kişi online görünüyorrrrr

beyaz16+, kumsal+, nur_84+, RuzgarDeniz+
veeeeeeee
dördüde benim canlarım dostlarım cancan arkadaşlarımmm
uuyyyyy bunu görmeyi özlemişim ben yaaaa

aman yarabbiiiiiiiiiiiiiiii
aşağıda tam 5 kişi online görünüyorrrrr
veeeeeeee
beşide benim canlarım dostlarım cancan arkadaşlarımmm
uuyyyyy bunu görmeyi özlemişim ben yaaaa

ay evet canım ya hepimiz burdayız
benim zilli pusette sızdıkaydirigubbakcemile3

ne güzel yaa valla özlemişim ben bu tabloyu heee
varya tam üç makina çamaşır kurudu ütüler beni bekliyor ama sizi gördüm ya burda hiiiç kalkasım yok heee dahada makina çalışıyor :):)

bizimkide yatağında uyudu ses etmiyorum hiç :):)

eeee kızlar burdasınız diye sevindim emme yazmıyorsunuz sevincimi kursağımda bırakmayın haydin anacım yazın

arifeeem gülüm nasılsın birtanem iyimisin? soğan ve incir kürüne devam demek hadi hayırlısı okudum yazılarını accık ama sana yakıştıramadım yavrum haberin olsun karamsarlık sana göre değil sen çok sabırlı bir kadınsın bu günleri unutucaksın inşallah hayatım.

evet kış gelince hapishane hayatı da başlayacak ama olsun ben oğluşumla evde olmaktan son derece mutlu olacağım :)

valla bugün sabahleyin dinleyince ne kadar zor olduğunu öğrendim ve tırstım doğrusu... babasına havale edemem ki beeeeennnnnnn, kıyamam valla (duymasın hehehe)

eminim harika bir duygudur, karnımda oynadığı zaman öyle duygulanıyorum ki, kimbilir kucağıma alınca neler hissedeceğim... amin canım Allah isteyen ve hakeden herkesin kucağını doldursun ve bu duyguyu tattırsın inşallah :Saruboceq:

akıllı cadım benim :) kızma beee, sana da yollarım linki

:kedi: hmmm yollamamıştım ama yolluyorum hemen

dilini ısır valla
ben ısırmamışım benim zilli uyandı bide sırıtıyor bana
babamız alışveriş merkezine götürecek üzerimizi değiştik bekliyoruz ama anası daha giyinemedi

aaa evet o seti ben de gördüm, ihtiyacım olursa ileride alırım diye vazgeçtim, emzikle idare edeyim şimdilik diyorum
ben de ben deeeeeeeeeeeeeee
evet yaaa, bir türlü böyle bir araya gelememiştik :)
boşveeeeeerrrrrrr nasılsa ütülersin :)
dilini ısır valla
babamız alışveriş merkezine götürecek üzerimizi değiştik bekliyoruz ama anası daha giyinemedi
anası buraya takılıyor çünkü kaydirigubbakcemile3

valla bende evde olmaktan son derece mutlu olacağım kızım emeklemeye başlamış olucak nasipse yavaş yavaş ve ben onun peşimnden koşup fazla kilolarımıv ereceğim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bencede mehemt abi duymasın ablaaa kaydirigubbakcemile3

kesinlikle çok başka hissedeceksin kucağına aldığında tekmeleride tabii farklı ama kucağına alıp kokusunu duymak gözlerinin içine bakmak göğsünde yatması seni emmesi hepsi bambaşka duygular :asigim:
aayyy ben bir tane dahamı doğursam acep :uhm: Şeniz

demek bana yollamadın ben söyleyince aklına geldi heeee aşk olsun :dilcikar:

dilini ısır valla

bizimkinin mşallahı var tü tü tü evcil olucak bu kız nladım ben eve gelince böyle bir huzur kaplıyor çocuğun içini mutlu oluyor yavrucum :):)

bencede şimdilik emzik kafii ablam alma ileride duruma göre bakarsın ben sırf tedbir amaçlı aldım daha açmadım bile :):)

yaa boşverdim zaten nasılsa birazdan hepiniz döküleceksiniz kocişleriniz gelicek o zaman bende ütüye giderim malum benim kociş gececi

evet bu kış emeklemeye başlayacak minik cadı :)

doğur gülüm, doğur... bir sene daha kocişinle kardeş olursun kaydirigubbakcemile3

ayyyyyyy afedersin yaaaa :kedi:

aaaaa bu arada büyük görümcem ikinciyi doğurmaya karar veröiş, bu ne tesadüfse kaydirigubbakcemile3 karı çatlak yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…