Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

anladımm canımmm Allah şifa versin hemencik iyi olsun minik papatyamızzz anne olmak ne kadar meşakkatli bi iş yaaa herşeyini sen düşüncen kıyamaz insan bi solgun anına..
sanki daha dün doğurmuş gibi geliosun bana heee nerdeyse çalışırken doğuma gittin ve iznin bittide başlıyosun bile..Allah yardımcın olsun güzelimmm..

Demek hamilelikte sola yatmak gerekiyo hee rabbim nasıl dengelemiş herşeyi mucize walla..

ablacım sabah ateşi var gibiydi ilaç verdim şimdi yine başladı

kıyamam size de geçmiş olsun canım... şimdi havalar ısınmakla soğumak arası bir yerde, çok dikkat etmeniz gerekiyor, yavrucaklar ilk kez tanışacaklar kışla :) doğal olarak hastalanmaları da normal... tekrar geçmiş olsun güzelim

merhabalarrrrrrrrrrrrrr
naıslsınız güzeller
sabahda uğradım ama yazamadım
anammmmmmmmm bütün kuzular hasta olmuş ne oldu böyle ya
zeynep de hasta 2 gündür yatıyor
bayramda dolaşırken hsata ettik çocuğu hava soğuktu
aşıları da var yarın
aslında bugündü yarına aldım kendini biraz daha toparlasın diye
şimdi emzirio uyutayım tabi uyuırsa
uyku bile uyumuyo hep mızmızlanıyo
görürşrüz

hmmm bişey daha öğrenmiş oldum ablacımmm Şeniz
aaayyy bak erkek bebeklerle ilgili o detayı biliorum ablam oğluşunu bezlerken pipisini göbeğine doğru sıvazlayıp bezlerdi çok kızardım rahat edemicek diye meğer doktoru öle demiş testislerinin inmesi için öyle bezlemek gerekiyomuş yoksa fıtık ameliyatına kadar gidiyomuş allah korusun..

ablacım ilaç emziği şartmış valla bugn ilaç içirene kadar canım çıktı resmen

beyazcımm hoşgeldin canımm sanada geçmiş olsun insanın sakındığı göze çöp batıyoo..hava değişimleri etkilio bebekleri iştee...

aaaa kıyamam ben kuzularıma yaaaa... hava değişimi hasta etti çocukları resmen sana da geçmiş olsun beyazcım
bak ben de bunu bilmiyordum, merak da ediyordum üstelik aşağı doğru mu yoksa yukarı doğru mu nasıl altını bağlayacağım diye... iyi oldu öğrendiğim :)
ablacım ilaç emziği şartmış valla bugn ilaç içirene kadar canım çıktı resmen
di mi? valla ben Gülçin'de görünce şaşırdım, kesinlikle çok rahat bir şey, eee bizim kız akıllı kaydirigubbakcemile3... yarın vereceğim siparişlerimi, hatta oda takımını da seçtim, onun siparişini de yarın veriyorum inşallah... sen sipariş verdin mi emzikten?

daha vermedim ablacım şimdi alışveriş merkezine gidiyorum bi bakarım orda bulamazsam veririm siparişimi

beyazım çok geçmiş olsun kuzumuza inş bierran önce atlatır

ablacım seçtiğin oda takımının resmini bekliyorum

beyazcımm hoşgeldin canımm sanada geçmiş olsun insanın sakındığı göze çöp batıyoo..hava değişimleri etkilio bebekleri iştee...
aynen öyle cnm
sağolasın
bu arada hoşbulduk cnm
sen nasılsın?
sağol ablacım
sen naıslsın keyifler yerinde mi
bendde bakayım şu emziğekaydirigubbakcemile3
beyazım çok geçmiş olsun kuzumuza inş bierran önce atlatır

ablacım seçtiğin oda takımının resmini bekliyorum

sağol cnm sizede geçmiş olsuna.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…