Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ya ben yıne yokum lıstede ..benı nıye yazmıyosunuz ya...BENI BEGENMIYORMUSUNUZ((

aaaaa olurmu öle sey cicimm hosgeldin öncelikle opuyorumnanaktan
herkesı lısteye almıyolar cunku ısım yazdırıp gıdıyolar dıye ama bız hergun burda bulusmak uzere ayrılıyoruz topikten okişşş
testımızı bı yanıtla sen hergun gel ozaman lıstede olursun canım merak etme kaydirigubbakcemile2

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN UMUTLU HAMıŞ VE ANNE ADAYLARI
Topiğinin Yeni Üyelerinin Dikkatine....
SINAV 2

1- Ne kadarlık evlisin?

2- Ne zamandır çocuk istiyorsunuz?

3- ılk Hamileliğinmi?

4- Normal yollamı hamile kaldın? Tedavi uygulandımı?

5- Kaç Yaşındasın?

6- Kaç Kardeşsiniz?

7- Nerelisiniz?

8- Evin kaçıncı çocuğusun?

9- T.C. Kimlik No?

10- Meslek? Okul?

11- Eşin ne iş yapıyor?

12- Maddi durumunuz nedir?

13- Burayı nasıl buldunuz?

14- Burdaki üyelerden memnunmusunuz?

15- Samimiyetinize güvenebilirmiyiz?

hihoyyythihoyyythihoyyyt

ecel soruları -tatlicadiarzu- nüfusunamı alcan kız kaydirigubbakcemile3

hergun ugrayamam ama arayıda acmam sız merak etmeyın cicişler..bu soruların hepsını cvplamaka zorundamıyız?pardon..:)))

kaydirigubbakcemile2 sorular basittt sınıfta bırakmayıss merak etme sen çösss:jeyyar:

şaka bı yana eee nasılsın neler yapıyosun hamişliğin kacıncı haftada anlat bakalım bı ben var benden ıcerı topikte :)))) bıde hayatcım var zannumca

bu arada tc kimliği filan yazim deme şeker testte :))))

17. haftadayım oğlum olcak inşalllah
2.cocugum kızım var bı tane
senın ılkmı

ooo maşallahhh canım benım ilk burdaki bı cogumus gibi :kedi:
sen tecrubelerini aktarrırsın artıkın bise kaydirigubbakcemile3
çalışıyomusun evdemisin

ya ben cızelgeye yanlış yazdım galıba.anlamadımkı

yok 17 haftalıksın sanırım sadece 160 gunun kalmıs yazıyo :ecrin_bebek:

evde halen temizlik var kadın dip köşe yapıyor bu gün biraz uzayacak bende ütülere başlamadan evvel bir bakayım dedim kim var kim yok diye ama malum haftasonu herlkesler bir yerlerde :):)

vay beee topik ben geldiğimde nasıldı ben giderken nasıldı şimdi nasıl

yeni gelenler sağolsun sahiplenmiş topiği hemen hatta test sorularını bile

bir kötü oldum valla

neyse ütüler beni bekler ben kaçar byeee....

canım hosgeldinnn hemen geldın gıdıonn :kedi:
üsülme cicim eskisiniz diye sizi müzelik yapmadıkya Şeniz

nie öle düşünüosun ki kırıldım bak şimdi ben :sinifsinif: bz burda dertlerimize ortak olalım die burda deilmiyiz eskisi yenismi var nie ayrım yapıosun:gitme: ayy üzüldüm valla ya
canım hosgeldinnn hemen geldın gıdıonn :kedi:
üsülme cicim eskisiniz diye sizi müzelik yapmadıkya Şeniz

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................37. haftamızdayız (K) (29 Ağustos) {ECEM} Bugün doğması gerekiyooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

2. Karpuz ...................................35. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

3. Bulcuk....................................34. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................34. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................34. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................31. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................29. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................29. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................27. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 25. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 22. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................19. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 16. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................10. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

15. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

aayyyyyy ne güsel kaynatmışsınız dün gece kıskandım valla eski muhabbetler olmuo ya artık sanki şööle bi toplanamıoruz galiba artık.............neyse ben de gideyim kimse yok zati

Ya ben gene geldım bıŞey sorucam cevaplayın lÜtfen benım oĞlan Şeyım Şeyıme vuruo ya normal mı?aŞaĞıya doĞru vajınama sankı........

kızlar doğum pazartesiye kaldı. Girip haber veremedim kusura bakmayın. Drum rahatsızlanmış. Benim de sancılar fazla olmayınca girmedim. Nst normal. Drumun olmasını istiyorum doğumda. ıstirahatteyim şimdilik. Pzrtesi 7.30 da hastaneye yatacağım. 10 gibi sezeryana gireceğim. Hepinizi çok öptüm.

Ya ben gene geldİm bİŞey sorucam cevaplayın lÜtfen benİm oĞlan Şeyİm Şeyİme vuruo ya normal mİ?aŞaĞıya doĞru vajİnama sankİ........
çok normal canım, benim oğlan da aynı şeyi yapıyor sık sık :)

canıııııııııııııııımmmmmmmm... biz de merakla bekliyorduk haberini, hayırlısı olsun hayatım, hadi bakalım, yarın kavuşuyorsun inşallah kızına :) lütfen bizi kendinden haberdar etmeye çalış, tamam mı? doğuran kayboluyor birkaç kişinin dışında baksana :) dualarımız seninle canım :)

kızlar iş yerinde büyük sıkıntılar yaşadım benim izine ayrılmamla patrona büsürü şey söylenmiş hakkımda ve patron inanmış canım çok sıkkın kafamı toparlayamıyorum hiç aklım başımda değil napıcam bilmiyorum :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…