Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bende öyleydim hatırlıyormusun abla ne zaman hissedicem ben bu kızı yaa deyip deyp duruyordum tekmeleri hissettim de kendisi bile geldi beni emerken yine bacaklarıyle vuruyor biliyormusun alışkanlık oldu heralde kaydirigubbakcemile3

evet abla yaa benim kız kardeşim yok ama eminim olsaydı çok hissederdim yokluğunu :gitme: sağlık olsun ne yapalım doğuma gelebilecekmi??

tamam sözü aldım bayram sonuna kadar ordayım ona göre bu sayfayı kaydediyorum sana hatırlatıcam oflarsan eğer kaydirigubbakcemile3

bakalım inşallah dediğin gibi eylülde güzel olur oralar
hımm şimdiden görürsünüz işlte bebek nasıl oluyormuş nasıl bakılıyormuş antreman olur size kaydirigubbakcemile3
valla mehmet abinin turu olmasada bize tur attırır
parası neyse veririz canım müşteri olaraktan :):)
maksat gönüller hoş olsun cepler para dolsun zemuszemus

tickera resim eklemek yasakmış sildilersenağlamasenağlama

aaaaa çok saçma
ne salak bir durum
madem yasak neden resim ekleme gibi bir bölüm var

canııııııımmmmmm siz gelin yeter :) başka ne isteyeyim :)

aaaaa ne alaka? bizde de resimler var ama

biz gelcez zaten allahın izini ile kurtuluşun yok artıkın kaydirigubbakcemile3

evet yaaa bizimkilerde de resim var lmaz:

bendeeeeeeeeeeeeeeeeeee zemuszemus zemuszemus
aman yarabbiiiiiiiiiii :1shok:
kimleri görüyorum bu saatte burda
neşeeeeemmmm hoş geldin nassen CANIM Şeniz

Hoşbulduk canım, iyiyim şükür, prensesine bakıyordum maşallah ne tatlı olmuş. Canlarım ya hepiniz bebişlerinizi öpün benim için, hamişler de öpücük göndersin..Napim şler başladı koşuşturmacam başladı gene..Sağlık olsun. Geçen cuma adetim geldi hala devam ediyor. Benden başka hiçir haber yok günler su gibi akıyor, hepsi birbirinin aynı..Canım dün dolaptan bana gönderdiklerinin poşeti düştü elime nasıl sevindim anlatamam, unutmuşum..Sen nasılsın? Ceren neler yapıyor annesi???

neşem hoşgeldin canım nasılsın

iyiyim canım şükür halimize, sen nasılsın? Neler yapıyorsun???

Rüzgarım denizim sen nasılsın? İnşallah herşey yolundadır.

ayyyyyy yerim ben minnoşumun ayacıklarını :)

doğuma gelemeyecek çünkü tam o dönemde onun da sınavları olacak, ama yılbaşına doğru gelecek inşallah :)

tamam birtanem, aşkolsun :) sen kaydet sayfayı :)

hehehe... alemsin ya :)

koşturmacalar başladı ha? hadi bakalım Allah yardımcın olsun canım :) kürleri uyguluyor musun canım? nelere yaptın?

iyiyim hayatım, Allaha şükür bir yaramazlık yok :)

kızlar kocişim yatalım diye tutturmaya başladı, ben kaçıyorum :) iyi geceleeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr öpüyorum hepiciğinizi :) yarın uğramaya çalışın iki laf edelim ya... neyse, çok öpüyorum tekrar, byeeeeeee

oooyyy gülüm ya desene maraton başladı allah yardımcın olsun ne diyim

büyümüş dimi teyzesi ceren kocaman oldu :):)

adet olmanda iyi gülüm en azından olabiliyorsun boşver her şerde bir hayır var biliyorsun

ben iyiyim gülüm bebek büyütüyorum anneliğin tadına varıyorum doya doya malum bayramdan sonra bende iş başı yapıcam çok özlicem kuzumu :gitme:

cerende iyi teyzesi uyuyor şuan yoksa benim burda işim ne :):)

ye teyzesi yeeee çıtır çıtır :):)

olsun çok ayrı kalmayacak yılbaşına pek bişi kalmıyor doğumdan sonra sende toparlanırsın o gelene kadar :):)

evet alemimmm :):)

Canım kür falan yapmıyorum aslında buraya girmemi bile istemiyor eşim..Sıra tüpe gelince tıkandık biz.Herşeyi bıraktım oluruna. Elbet benim ihtiyaçlarımı en hayırlısını bilen ve veren bir Yaradan'ım var. Neylerse en güzelidir mutlaka...Hadi sen koş kocişinin yanına..Herkese hayırlı geceler...

uuyyy gidiyon demek ablam
neyse benim kocişte yoldadır birazdan gelir bende yavaştan kaçıyorum o zaman benim yarın temizlik günüm malum cerende var ütü çamaşır derken akşam olur yarın gece saat 10 dan sonra uğramaya çalışırım ancak o zaman rahat oluyorum :):)

o halde banada müsaade canlarım bende kaçıyorum kendinize çok çok iyi bakın neşecim öpüyorum canım seni bol bol mucx mucx

nuurrr senle görüşçez canım anladın sen oniii :):)

kaçtım ben byyeeee

aa herkes gidiyor yetişemedim maalesef misafir vardı bende..ancak geldim iki dk birşeye bakayım netten dedim cereni gördüm msnde sagolsuno haber verdi ..neyse saglık olsun sizleri görmek ne güzelmiş burada eskilerden kim kaldı kii...bende yatarım sanırım birazdan yarın benim için yorucu olacak sanırım ögleden sonra çıkacam mobilya falan bakcaz sonra alışveriş yapabiliriz akşama allah kerim...

yaw bende gelecektim işeri bitiremedim anca bitti
herkes burdaymış tühhhhhhh
üzüldüm şimdi
neyse zeyneb, doyurup yatıyorum bende

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................37. haftamızdayız (K) (29 Ağustos) {ECEM} Bugün doğması gerekiyooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

2. Karpuz ...................................35. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

3. Bulcuk....................................34. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

4. Musyas....................................34. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................34. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MıRAÇ}

6. Benssenb...............................31. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................29. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................29. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................27. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 25. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NıSA}

11. Slvmsstr................................ 22. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................19. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 16. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................10. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

15. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA} 2 Aylık

7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMıZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

gunaydınnn topitop şekerlerimmmm opuyorumnanaktan nasılsınız bu haftasonuuu zemuszemus
biz bugun gezıcez kızımla teyseleriii...
benım burdaki tek arkadasım cocukluk arkadasım oda gecen sene antalyalı bırıyle evlendı geldı gercı calıstıgı ıcın haftasonları gorusuyoruz ama bızım eskı cocukluk arkadaslarımıs bızı gormeye geldıler dun aksam bugun hep beraber gesicesss
uzun zamandır hıc bu kaa sefınmemıstımmm hihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…