Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

çok normal canım, benim oğlan da aynı şeyi yapıyor sık sık :)

canıııııııııııııııımmmmmmmm... biz de merakla bekliyorduk haberini, hayırlısı olsun hayatım, hadi bakalım, yarın kavuşuyorsun inşallah kızına :) lütfen bizi kendinden haberdar etmeye çalış, tamam mı? doğuran kayboluyor birkaç kişinin dışında baksana :) dualarımız seninle canım :)

ay iyi ablacım sağol rahatladım hala yapıo oturunca çünkü çok korkmuştum..........:)

ay ne kadar değişik insanlar var burda ya çok sinir oldum gebelikte sigara konusuna yorum yazdım biri de cevap yazmış sinir oluorum işte ya sigaraya zaten hamileyken yanımda içen densizler oldu alt tarafı acıyorum bebeişlerinize dedim ya hemen kötü kötü şeyler yazmış birisi sinir etti beni sabah sabah...... :eek:lmaz:

kimse yok muuuuuuuuu?
selaaaaaaaaaaaammmmmmmmmm... nasılsın Nur'cum?
kızlar iş yerinde büyük sıkıntılar yaşadım benim izine ayrılmamla patrona büsürü şey söylenmiş hakkımda ve patron inanmış canım çok sıkkın kafamı toparlayamıyorum hiç aklım başımda değil napıcam bilmiyorum :sinifsinif:
aaaaaaaaa hayrola canım? neler demişler ki? anlat bakiim
ay iyi ablacım sağol rahatladım hala yapıo oturunca çünkü çok korkmuştum..........:)
korkma, bundan sonra daha sık hissedersin onu, bende iyice yoğunlaştı çünkü :)

kızlar iş yerinde büyük sıkıntılar yaşadım benim izine ayrılmamla patrona büsürü şey söylenmiş hakkımda ve patron inanmış canım çok sıkkın kafamı toparlayamıyorum hiç aklım başımda değil napıcam bilmiyorum :sinifsinif:

boşver canım ben de çok sinir oldum az önce insanlar birbirini sinir etmek için yer arıo sanki en iyisi onlara fırsat vermemek..........

şöle bi bbahsedem çok uzun bi mevzu bi müdür var çok belden aşşa konuşuo die konuşmuoduk biz iki kzı iş yerinde dün patron bbizle konuştu ona karşı müdür die çok saygısızmışım kötü davranıomuşum falan filan bende dedimki özel bi konu bizim aramızdaki işle ilgli değil bunu bi dedim anlatmıom die işten çıakrtırım gibi bişi söledi patron sorunları çözmeye yanaşmıosam şyerinde barınamzışım bizde patronun karısına anlattık neyse ben çıkdıkdan sonra müdrüle patron konuşmuş müdür öle bi yalan sölüoki ben komplo kurmuşum gider ayak ve patronda buna inanmış olan bana oldu iftiraya uradım ne desem patron o adama inanıo

doğum izniydi iş yerinde yükseliodum ama artık bitti sanırım neler neler denmiş hakkımda profosyonelce bide mümkün deel orda durmam ama bu şekilde bırakmamkda istemim

allah allah aman insanlara güvenmemek lazım işte dedim ya demin benim de sinirim bozuldu ne kadar içinde deiğişik niyetli insanlar var ya allah olardan korusun hepimizi.

şöle bi bbahsedem çok uzun bi mevzu bi müdür var çok belden aşşa konuşuo die konuşmuoduk biz iki kzı iş yerinde dün patron bbizle konuştu ona karşı müdür die çok saygısızmışım kötü davranıomuşum falan filan bende dedimki özel bi konu bizim aramızdaki işle ilgli değil bunu bi dedim anlatmıom die işten çıakrtırım gibi bişi söledi patron sorunları çözmeye yanaşmıosam şyerinde barınamzışım bizde patronun karısına anlattık neyse ben çıkdıkdan sonra müdrüle patron konuşmuş müdür öle bi yalan sölüoki ben komplo kurmuşum gider ayak ve patronda buna inanmış olan bana oldu iftiraya uradım ne desem patron o adama inanıo

hayatım bence çok fazla düşünme ve kendini de sıkma... kaç yıldır çalışıyorsun sen orada? bunca zamandır seni tanıyamamışlar mı? tanıyamamışlarsa bu onların kaybı... bulabiliyorlarsa senden daha iyi bir eleman buyursunlar bulsunlar... her neyse kafana takma ve bence doğumdan sonra başka bir iş ara güzelim... bütün yaz boyunca hamile elemanına sıcaklarda işkence eden bir patrondan da adam olmaz bence

hayatım bence çok fazla düşünme ve kendini de sıkma... kaç yıldır çalışıyorsun sen orada? bunca zamandır seni tanıyamamışlar mı? tanıyamamışlarsa bu onların kaybı... bulabiliyorlarsa senden daha iyi bir eleman buyursunlar bulsunlar... her neyse kafana takma ve bence doğumdan sonra başka bir iş ara güzelim... bütün yaz boyunca hamile elemanına sıcaklarda işkence eden bir patrondan da adam olmaz bence

ayynen katılıyorum ablama canım çok doğru zaten patronun çekilmez biri anladığım kadarıyla kendisi kaybeder seni de mumla arar.dediğim gibi allah a havale et canım iftira en büyük günah.............

ay ne kadar değişik insanlar var burda ya çok sinir oldum gebelikte sigara konusuna yorum yazdım biri de cevap yazmış sinir oluorum işte ya sigaraya zaten hamileyken yanımda içen densizler oldu alt tarafı acıyorum bebeişlerinize dedim ya hemen kötü kötü şeyler yazmış birisi sinir etti beni sabah sabah...... :eek:lmaz:
canım, az önce okudum yazdıklarını... şimdi kızma ama sen de çok sert ve acımasız bir çıkış yapmışsın yazında... ben sadece objektif bir gözle söylüyorum bunu... bence bu kadar sinirlenme çünkü sen de çok sert çıkışmışsın :)
doğum izniydi iş yerinde yükseliodum ama artık bitti sanırım neler neler denmiş hakkımda profosyonelce bide mümkün deel orda durmam ama bu şekilde bırakmamkda istemim
haklısın canım ama gerçekten canını sıkmana değmez... her iş yerinde ayak oyunları olur ve millet birbirinin kuyusunu kazar... ben neler gördüm neler bir bilsen... neyse şu an yapman gereken şey, herşeye kulaklarını tıkayıp, doğumdan sonra başka bir iş bulman :)

öyle ablacım zaten orda durmam mümkün değil ama böyle iftraya uğrayıpda çıkmak acayip koyyo bana

seni bilen biliyor, eğer hala atılan iftiralara inanan varsa onların salaklıklarına ver canım.... gerçekten geri zekalılıklarına doymasınlar... o iftira atanlar var ya, yarın bir gün patronun karşısında ne durumlara düşecekler tahmin bile edemezsin, Allahın sopası yok derler hayatım ve alma mazlumun ahını (hele de hamileyse kaydirigubbakcemile3) çıkar aheste aheste

X