Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

dayanamıorum ablacım sert çıkıorum çok canımız yandı bizim sigaradan sırf o yüzden evlendiğimiz sene zehir oldu bize 1 gece babası(eşimin)yattığımız odayı dumana bodu ve eşim astım hastası oldu ömrüm gitti benim artık dayanamıorum sert yazdıysam da onun da beddua eder gibi yazması gerekmezdi benim canım yandı onların da yanmasın die yazdım ben onu.neyse ya ben herkesi kendim gibi sanıorum söölüorum içimdekini işte bi daha da başka topiklere takılmam zaten......

:))) ah bile edemiyorum zor bi durum
bir an önce bebeğimi kucağıma alayım unatayım herşeyi isstiyorum

haklısın güzelim ama burası ne de olsa sanal bir ortam, sadece yazılarımızı yazabiliyoruz, yazarken kırıcı olmamaya çalışmak lazım çünkü karşılığında sen de kırılabilirsin, ki öyle olmuş sana :)
:))) ah bile edemiyorum zor bi durum
bir an önce bebeğimi kucağıma alayım unatayım herşeyi isstiyorum
kıyamam yaaaaa... lütfen üzme kendini, Miraç'ı da üzüyorsun annesi :teselli:

yok aman zaten banane kimseye karışmam ilk defa yaptım zaten bidaha da ders oldu yorum falan yapmam kimseye allah herkese akıl vermiş ben ne uğraşıosam :umursamaz:
kırılmadım ben sinir oldum sadece......neyse zaten o vajinamdaki olayla ilgili bakmak için girmiştim salak gibi nie o konulara baktıysam............

:1hug: a.s.

ben gibi birileri daha varmış ablam başlık açmışlar bebek hareketleri çok aşağıda die başkalarına da oluo galiba....normal herhalde........yarın randevu alıcam doktora bi gitsem rahatlıcam üzerimde çok fena bi stres var...............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…