Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yoksa sen cadı mısın? kaydirigubbakcemile3

iyiyim hayatım, senden naber? Ceren nasıl?

eveeeeeeeeetttttt nerden bildin cadı olduğumu

yoksa sen beni tanıyormusun kaydirigubbakcemile3

iyi be ablam nasıl olsun hayat işte devam
cerenimde iyi oynarken kucağımda uyudu yavru kuşum birazdan yatağına yatırıcam :)

sen nasılsın rüzgarım aslanım nasıllar? keyifler yerindemi?

kardeşin gittimi sendemi? bayramı burdamı geçirecek?

bayramda bize neler yapacaksın nasıl ağırlayacaksın?

kaç gün katlanabiliceksin bize hee sööle bakim??

kıızz ablaa teknede kahvaltı yapçaz demii?
bak sözün vardı ona göre kaydirigubbakcemile3

canıııııııııııımmmmmmmmm gel bir sarılayım şöyle bir kocaman kocaman :1hug: :1hug: :1hug:

oyy ooyy geldim ablam geldimmmm

çok özlemişim seni yaawww Şeniz Şeniz

hehehe yapar mı yapar valla, geçen hafta uyanamıyordu ki garibim, hep uykuluydu, di mi Burcu? kaydirigubbakcemile3

benim dünür şuan kapsama alanı dışında kaydirigubbakcemile3

oyyyyy yerim ben o minik kuşu :)

iyiyim hayatım, Rüzgar bey de iyi, tekmeleri iyice kuvvetlendi, sarsmaya başladı iyice :) keyifler de idare eder, orta şekerli diyelim :)

kardeşim daha burada benimle, haftaya ctesi gecesi gidiyor çünkü Eylül'ün 10'unda Amerika'ya geri dönüyor

gülüm ne istersen onu yaparız, ne demek? siz gelin de :) ne demek katlanmak? aşkolsun lmaz: kahvaltı yapacağız tabii teknede, inşallah havalar iyi olsun da :)
ben geldimmmmmmmmmmmmm

aaaaa kimler gelmiş, yine eski günlerdeki gibiiiiiiiiiiiiii... ne güzel oldu bu ya :) hoşgeldin canikom :)

Uykusuz hatunlar napıyorsunuz??? Baktım bizim eskiler toplanmış kanbersiz düğün olmaz dedim ben de geldim..Hepinizi tek tek öpüyorum kocamannnnn..

ye teyzesi yeeee kaydirigubbakcemile3

hımm daha dur bunlr iyi günlerin daha ne tekmeler yicen sona yaklaştıkça kaydirigubbakcemile3

senin keyfin yerinde olsun gerisi mühim değil salla gitsin :):)

o zaman şimdiden allah kavuştursun ablacım ne diyim :) sağlıcakla gitsin inşallah kardeşten uzak zordur dimi :gitme:

ooyyy gerçekten ne istersek yaparmıyız bak bööle dersen bayram bitene kadar orda kalırım dönmem haa ona göre kaydirigubbakcemile3

ayy evet yaa inşallah havalar iyi olurda keyif yaparız çokta kötü olacağını sanmıyorum gerçi ama nasip tabii bellide olmaz eylül sonu nede olsa
mehmet abim biliyormu geleceğimizi abla?
onun işlerine engel olmayız inşallah

hoşbuldum canlarım valla çok özlemişim sizinle böyle görüşmeyi

bendeeeeeeeeeeeeeeeeeee zemuszemus zemuszemus

Uykusuz hatunlar napıyorsunuz??? Baktım bizim eskiler toplanmış kanbersiz düğün olmaz dedim ben de geldim..Hepinizi tek tek öpüyorum kocamannnnn..

aman yarabbiiiiiiiiiii :1shok:
kimleri görüyorum bu saatte burda
neşeeeeemmmm hoş geldin nassen CANIM Şeniz

aaaaaaaa neşem de gelmiiiiiiiiişşşşşşşşşşş.... ne güzel oldu böyle bu akşam zemuszemus zemuszemus zemuszemus

valla sabırsızlıkla bekliyorum o tekmeleri, mazoist bir yanım var, tekme yedikçe salak salak gülümsüyorum, aynen pişmiş kelle gibi kaydirigubbakcemile3

sağol birtanem ya, ondan uzak olmak gerçekten zor mafoldumben hele şimdi yanımdayken desteğe ne kadar ihtiyacım olduğunu farkettim :çok üzgünüm:

ne isterseniz yapacağız tabii ki, aşkolsun, ne demek? zemuszemus istediğiniz kadar kalın birtanem :)

ben de havanın kötü olacağını sanmıyorum, burası Eylül'de çok güzel oluyor... Mehmet'e şimdi söyledim, oh ne güzel bebek seveceğiz diyor :) onun işi olsa da biz istediğimizi yaparız güzelim, aman tur olsun da :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…