Bebek Planı Yaparken Eşim Tutuklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öğretimde maşallahımız var da eğitim de bitmişiz ülke olarak. 2 üniversite bitirmiş 26 yaşında mimar bir kadının kafası bu kafa olmamalı yaa.
Allahtan kocası mantıklı bir adammış da bir düzen oturtmadan zorla, da olsa korunmuş çocuk yaptırmamış.
Mimarlık üstü 2 yıllık sağlık okuyacağınıza 2 yıl daha ekleyip psikoloji okusaydınız keşke, Freud'da yok böyle çıkarımlar

Sizin kafa güzel mi?Adam hapse girmiş hapse sizin derdiniz hamile kalmak.Adam suçsuzsa yakında çıkar,sizde yaparsınız yapacağını.Suçluysa eğer böyle bir adamdan çocuk yapmak tam saçmalık silsilesi....
Kocam için ne yaparım??? diye düşünmek, uğraşmak , çabalamak yerine o hapisteyken avuntum olur ,uğraşırım diye çocuk yapmak
Ruhu , karakteri, duyguları olan bebeklere eğlence,zaman öldürme aracı görmek tam bir bencillik.

Sen kırka kadar bekle. O zamana beynin oluşursa ileriyi geriyi düşünmeyi öğrenirsin belki.

Gercekten esinizin sucsiz olduguna inaniuor musunuz.
Neden cevresinde sacma sapan insanlar var? Neden bizim basimiza belmiyor boyle seyler?
Esiniz hicte masum degil

Avukatiniz ne diyor? Kac yil yermis? Cikma ihtimali nedir?

Esiniz neden birilerinin senet imzalamasina on ayak olmus?

Siz birbirinizi sevmiyorsunuz..Kocam önemli değil yeterki çocuğum olsun kafasındasınız,bu kadar zor bir süreçte şu destan gibi yazının en sonuna onu da özlediğinizi yalandan iliştirmişsiniz..Eşiniz de çocuk yok bir şey yok arada bağlayıcı ceza alırsam bu kadın beni bırakıp gider kafasında şu an söz ettiği pişmanlık bundan kaynaklı

Pembe oda görüşme talep edin

Dayılarla evlenmeyin deyince kızıyorlar al işte. Ne işiniz vardı 40 yaşında çoluklu çocuklu herifle, yaş 26 daha? İstemez tabi çocuk, adamın çocuğu var zaten. Şimdi sadece korkuyor hapiste iken elinden kayarsınız diye. Çocuk falan yapacağı yok. Bi tane üye vardı böyle bi adamı boşanma tehditi ile baba yapmıştı, kendi başına uğraşıyo şimdi. Tek bakarım diyemiyorsanız girmeyin bu işlere. Boşanın çocuk isteyen bir adam bulun.

Senin kocan yok senin kocan hapiste

Sağlıklı düşünemiyorsunuz

ALDJSHAHAHAJAHAG, kahkaha attım kusura bakma.
Adam bencillik yapıp senden çocuk dahi yapmıyor, sen hala yok daldan dala viki viki vik. He tamam.

En doğru seçiminiz buysa kolay gelsin çok işiniz var hayatta.

Çete suçundan içerde olan birinden (suçsuz olduğunu bile düşünsek) çocuğunuz olmadığı için şükür etmelisiniz bence

Çete suçundan içerde olan birinden (suçsuz olduğunu bile düşünsek) çocuğunuz olmadığı için şükür etmelisiniz bence
Hıı kesin haberi yoktur ben şahsen ikna oldum. Kimse karısına ailesine ben bi halt yedim demiyor ki zaten, kader kurbanı hepsi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…