Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aman biz yürüdükte nooldu Şaka şaka sağlıkla gelsin herkesin tam istediği gibi.

Aldığım ergobaby kanguru için yenidoğan aparatı bulamıyorum beyaz yada gri lazım ama yok yok yok (( kullanmayı çok istiyorum ama bulamadimki bi. Yeni kanguru almakta istemiyorum nasıl beklicem bebeğin aparatsiz kullanır olma şartlarını ya aparat lazım bana

Y yorgunnn_anne sen mi yenidoğanda yastık kullanıyodun kanguruda?

Maşallah

Çoğu direk çeşmeden sıcak su alıp kullanıyor canım

Aaaa çok geçmis olsun

Biraz sabir hepsi gececek büyüdükçe herşey daha güzel oluyor.

Hiç etkisi olmadı mı
Yürüyüs plates merdiven im cik elimden geleni yaptım 24 saat sanci çektim 8 cm açılma ile sezeryan oldum arkadasjm 9 ay yatti ev isi bile yapmadi dogumu suni sanci ile basladi bir kac saat icinde dogum yapti velhasıl kendini çok kasma bebek nasıl istiyorsa öyle doğuyor.

Ben ilk 1,5 ay hayatım bitti artık, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyordum. İş hayatına dönmem imkansız kimse sabredip dayanıp bakamaz diyordum.
Oğlum krizlere giriyordu. Meme ucu yaralarım daha az canımı acıtıyordu.

Hepsi geçti gitti. Hiçbir şey eskisi gibi değil oğlumla her şey daha güzel. İşe de döndüm. Evden çalışıyorum. Ve benim gibi işkolik birini nasıl değiştirdi anlatamam. Gözüm oğlumdan başkasını görmüyor

Aranızdaki bağ gün geçtikçe artacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…