Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
60 cm düşüncesi korkunçç
Maşallah kuzucuğa ne güzel büyümüş ama.
Ben artık 40 ını geçtim hastane çıkışları idare etsin artık razıyım:)

Ben yenidoğan kıyafetlerini 2 kere felan giydirdim ikinciye küçük geldi canım 0 3 aylık almak gerekiyomuş. Pişman oldum çoğunu 0 3 aylık almadığıma. Kuzum şuan 0 3 ay kıyafetler giyiyor.
Maşallah kaç cm doğmuştu? Ben 1-3 aylıklar görmüştüm 60 falan yazıyordu üzerinde. Onlar daha iyi olurmuş demek

Boşver bacım kafaya takma
50 degil 1 ine kdar dmeis bide dr un
Benimki hic soylemez boy
Ben kendim bakip hesap etmeye çalışıyorum
Ultrasonlar yanıltıcı hem
Kizda bana denilenden 700 gram fazla doğurmuştum misal
Kafana takma alınan alınmış artık

Haha evet 1 cmine kadar söyledi zaten değişken oluyormuş. Bu kilo kısmı da korkutuyor beni.
6 hafta önceki 2 haftalık sürede 650 gram
4 hafta önceki 2 haftalık sürede 50 gram
Bu son 2 haftada 800 gram almış dedi
3000 gram olmuşuz şu an. Doğruysa nasıl böyle dengesiz değişiyor. Ya da bu hızla alır ve sonradan doğunca daha büyük olursa bu normal doğumda zorlamayacak mı nasıl çıkacak bu çocuk

Ultrasonun salladığı ordan belli diyip
Butun bilime cahilane bir kafa atmış olayım
Hayırlısı diyelim
Sağlıcakla dogsunlar ins
Benimde son bir hafta da 100 gram bilr almamış
Bana kalırsa resmen büyüdü gözümle görüyorum
Kendi ölçümüme ultrasondan daha cok guveniyorum

Bilimi bilmem ama doktorumun cihaz sallıyor gibi Zaten doktor değişikliğini 25. Haftada yaptım. O zamandan beri yavrucağımı göremiyorum düzgün. Cihazı çok kötü ama doktor iyi diye katlanıyorum.

Ben 5 haftadır hiç kilo almadım ama karnım benim de büyüyor gözle görülür bir şekilde benim besinlerimi emiyor gibi

Sağlıkla doğsunlar inşallah

Kızlar kullananlar veya bilenler , Dr.browns biberon options da dar ağızlı mi geniş ağızlı mi akışta daha iyidir daha doğrusu tıkanmasına izin vermez bebeğin ?

Kızlar kullananlar veya bilenler , Dr.browns biberon options da dar ağızlı mi geniş ağızlı mi akışta daha iyidir daha doğrusu tıkanmasına izin vermez bebeğin ?
Ağızdan kastı biberonun temizlik kısmıyla ilgili orta akış filan diyo ya ona bakcan.

Oğlum 54 cm dogdu 50 cm yazan kıyafetler oluyor kıyafetlerde ölçüler baş hariç veriliyor yani 50 cm boyundan alt kısmı baz alıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…