Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yaaa bende soracaktım daha kullanmamışsındır diye sormadım satıcı bulursam yakınlarda bakıp alcam yaaa

Bu arada gözün aydın bebiş gelmiş sağlıkla mutlulukla büyüsün

Depend M bedeni 42 bedene kadar yazıyordu üzerinde.
Eşime eczaneden M vermişler normalde 38 giyiyorum diye ama doğumdan sonra genişlersem diye L ile değiştirttim. Herhalde sorun olmaz.

Yaaa bende soracaktım daha kullanmamışsındır diye sormadım satıcı bulursam yakınlarda bakıp alcam yaaa

Bu arada gözün aydın bebiş gelmiş sağlıkla mutlulukla büyüsün
İki kere kullandık bak bak sahibinden de var satıcılara sorarsın sıfır da satıyorlar
Saol darısı sana

peki ilk doğumdan kalan geceliğin artık bana olmaması
onda 2 xl yazıyor tam sarıyor, daha 9 hafta var doğuma o güne kadar olmaz artık
nete giriyorum 4xl - 5xl alayım diyorum bol olsun rahat olsun

kıtlık var anacım, yok doğru düzgün

Doğumdan sonra az da olsa göbekte şişlik gitmez mi ki

Doğru dikişler olucak haklısın cnm
Ben doğumdan sonra anında eski kilo a döndüğüm halde hâlâ hamileliğin sonuna kadar giydiğim büyük beden pantolona devam ediyorum. Sezeryandan ötürü göbek deliğimin altında geçmeyen bir şişlik ve sık sık vuran sancı var. O yüzden eski pantolonlarımı giyip bel bölgeme baskı yapamam. Pijamada bile eşiminkileri giymeye devam ediyorum, neredeyse mideme kadar çekiyorum bellerini. Yoksa benimkilerin beli direk göbek deliğimin altına denk geliyor ve o canımı çok yakıyor.

Doktora söyledin mi canım enfeksiyon filan olmasın Şişlik varsa dikkat et

Anladım cnm sağol önerin icin, bende diyodum cok giyemem diye ama sanırım bi süre onları giyeriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…