Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ve bez konusunda bilgi vereyim bn prima premıum care 2 no almıştım iyi ki öyle almışım hafif bol belden bant ayarı yapıldığı için sorun olmuyor iyi ki almışım çok memnun kaldık
60 lı paketti 5. Günümüz 17 tane kalmış yarın yeni paket alınacak
Pampers Aqua care ıslak mendil almıştım çok memnun kaldım hastanede ve gece kullanıyorum Pamukları gündüz kullanıyorum çok güzeller 😍

Ve bez konusunda bilgi vereyim bn prima premıum care 2 no almıştım iyi ki öyle almışım hafif bol belden bant ayarı yapıldığı için sorun olmuyor iyi ki almışım çok memnun kaldık
60 lı paketti 5. Günümüz 17 tane kalmış yarın yeni paket alınacak
Pampers Aqua care ıslak mendil almıştım çok memnun kaldım hastanede ve gece kullanıyorum Pamukları gündüz kullanıyorum çok güzeller 😍

Kac kilo dogmustu bebeğiniz acaba

Doğum yapan anneler size sorum var dün nstye girdim sancı çıktı dr.ciger geliştirici iğne verdi dün bugün vuruldum fitil hap verdi iki hafta daha dursa iyi olur dedi Dr.
Ama bu sabahtan beri belimde ağrı kasigima vuran cinsten ilk defa böle ağrı oluyor normal mi yoksa korkmaliyim bilemedim

Doğum yapan anneler size sorum var dün nstye girdim sancı çıktı dr.ciger geliştirici iğne verdi dün bugün vuruldum fitil hap verdi iki hafta daha dursa iyi olur dedi Dr.
Ama bu sabahtan beri belimde ağrı kasigima vuran cinsten ilk defa böle ağrı oluyor normal mi yoksa korkmaliyim bilemedim
Gebeligim boyunca ne sancı ne kasılma yaşadım.Dogum yaptığım günün sabahı belimden kasığıma vuran sancım başlamıştı.İlk defa o zaman anladım farklı bısi yaşadığımı.Bu tamamen benim tecrübem belki sizinki sancı degildir.Bi nst ye bağlansaniz mi acaba?

Gebeligim boyunca ne sancı ne kasılma yaşadım.Dogum yaptığım günün sabahı belimden kasığıma vuran sancım başlamıştı.İlk defa o zaman anladım farklı bısi yaşadığımı.Bu tamamen benim tecrübem belki sizinki sancı degildir.Bi nst ye bağlansaniz mi acaba?
Dr um Perşembe tekrar nst dedi eğer yarında böyle olursa gitmeyi düşünüyorum zaten saol bilgin için evet tarifi zor bir ağrı oluyor
Bu arada bevladınız da analı babalı büyüsün bahtı kaderi güzel.olsun ins

Dr um Perşembe tekrar nst dedi eğer yarında böyle olursa gitmeyi düşünüyorum zaten saol bilgin için evet tarifi zor bir ağrı oluyor
Bu arada bevladınız da analı babalı büyüsün bahtı kaderi güzel.olsun ins
Teşekkür ediorum🥰darısı vaktinde,sağlıkla size olsun inşallah.

B BitterCikilata canım bizim bezimiz de Prima premium care.Cok memnunuz.Pisik kremimiz de Chicco 4 in 1 ondan da çok memnunuz.Hem mis gibi kokuo,hem de hiç pisik yaşamadık.Denemek isteyenlere kızım 3400 Gr doğdu premium care 1 numarayla başladık.
Deneyecem saol cnm 😍

B BitterCikilata canım bizim bezimiz de Prima premium care.Cok memnunuz.Pisik kremimiz de Chicco 4 in 1 ondan da çok memnunuz.Hem mis gibi kokuo,hem de hiç pisik yaşamadık.Denemek isteyenlere kızım 3400 Gr doğdu premium care 1 numarayla başladık.
Bu seneki genişlerimizin maşallahı var Rabbim nazarlardan korusun 🧡

Günaydın kızlar.Size kullanip memnun kaldığım olmazsa olmazim sleepy alt açma örtüsünden bahsedicem.Gercekten olmazsa olmaz diorum cunku alt değişirken bebisler çiş ve kaka yapabiliolar hatta benimki 3 5 defa yaptı bile🤭🤭Sleepynin su gecirmez yüzeyi var ve oldukça da geniş.Bebegi rahat rahat yerlestiriosunuz.Artik ister kakasını yapsın,ister çişini koltugunuz batmio.İslak mendil de sleepy kullanıyorum hicbi sorun,iritasyon yaşamadım.Bi de ben bakım çantasındaki alt degistirme ekipmanlarına kolay ulaşmak adına hepsini keseye koydum.Direk o keseyi alıp altını degistirebiliorum.Cantanin içinde bişey aramak durumunda kalmiorum.Kesenin içine bez,ıslak mendil,pisik kremi ve alt açma örtüsünü koydum.

Kızlar sizce hangisini almalıyım.Bi tanesi büyüyen beşik.Ölçüleri 80-115 cm .Büyüdüğünde ise 80 cm 180 cm oluyor.Diğeri İkra beşiği 2 kademeli.Sanırım anne yanıla olabiliyor.Taşınmamız gerekeceği için 3-4 yaşına kadar odasını yapamayacağım.Sizce hangisini☺️

Eklentiler

• 54B42345-DB52-4B86-8B37-42E4F998077C.png
    54B42345-DB52-4B86-8B37-42E4F998077C.png
    288,5 KB · Görüntüleme: 54
  • 5205FC21-D768-415B-BE56-32A1AFE28442.png
    5205FC21-D768-415B-BE56-32A1AFE28442.png
    269,5 KB · Görüntüleme: 55
X