Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bebek arabası için ayy iyi ki almışım 😍
2-3 gündür kullanıyorum çok pratik müthiş hastanede bile kaç tane denk geldim 🤣
Bebek içindeyken kemer takılıyken aç kapa bile rahat oluyor
Şuan memnunum 😎 almak istersen al
Yaaa bende soracaktım daha kullanmamışsındır diye sormadım 😍 satıcı bulursam yakınlarda bakıp alcam yaaa🤗

Bu arada gözün aydın bebiş gelmiş sağlıkla mutlulukla büyüsün 🥰

Bi emzirme yastigi linki paylasan olur mu, aramayayim (tembelligim tuttu), 2 boyun fitigi bana yetti, emzirme yatak odasi var deseler alirim :KK70:

Emzik kizimda avent kullandim, bunlara tommie tippee aldim, kullanacaklar yok oyle begenmedim falan 🤣 Dolar 13TL benzin 10TL olmus!!

Bu depend kac beden alinmali mesela? Sevmiyorum ama bu kadar kadina direnmeyeyim vardir bi bildiginiz...
Depend M bedeni 42 bedene kadar yazıyordu üzerinde.
Eşime eczaneden M vermişler normalde 38 giyiyorum diye ama doğumdan sonra genişlersem diye L ile değiştirttim. Herhalde sorun olmaz.

Yaaa bende soracaktım daha kullanmamışsındır diye sormadım 😍 satıcı bulursam yakınlarda bakıp alcam yaaa🤗

Bu arada gözün aydın bebiş gelmiş sağlıkla mutlulukla büyüsün 🥰
İki kere kullandık 😍 bak bak sahibinden de var satıcılara sorarsın sıfır da satıyorlar
Saol darısı sana 🥰

peki ilk doğumdan kalan geceliğin artık bana olmaması :KK43:
onda 2 xl yazıyor tam sarıyor, daha 9 hafta var doğuma o güne kadar olmaz artık
nete giriyorum 4xl - 5xl alayım diyorum bol olsun rahat olsun

kıtlık var anacım, yok doğru düzgün :KK43:

peki ilk doğumdan kalan geceliğin artık bana olmaması :KK43:
onda 2 xl yazıyor tam sarıyor, daha 9 hafta var doğuma o güne kadar olmaz artık
nete giriyorum 4xl - 5xl alayım diyorum bol olsun rahat olsun

kıtlık var anacım, yok doğru düzgün :KK43:
Doğumdan sonra az da olsa göbekte şişlik gitmez mi ki

Doğru dikişler olucak haklısın cnm
Ben doğumdan sonra anında eski kilo a döndüğüm halde hâlâ hamileliğin sonuna kadar giydiğim büyük beden pantolona devam ediyorum. Sezeryandan ötürü göbek deliğimin altında geçmeyen bir şişlik ve sık sık vuran sancı var. O yüzden eski pantolonlarımı giyip bel bölgeme baskı yapamam. Pijamada bile eşiminkileri giymeye devam ediyorum, neredeyse mideme kadar çekiyorum bellerini. Yoksa benimkilerin beli direk göbek deliğimin altına denk geliyor ve o canımı çok yakıyor.

Ben doğumdan sonra anında eski kilo a döndüğüm halde hâlâ hamileliğin sonuna kadar giydiğim büyük beden pantolona devam ediyorum. Sezeryandan ötürü göbek deliğimin altında geçmeyen bir şişlik ve sık sık vuran sancı var. O yüzden eski pantolonlarımı giyip bel bölgeme baskı yapamam. Pijamada bile eşiminkileri giymeye devam ediyorum, neredeyse mideme kadar çekiyorum bellerini. Yoksa benimkilerin beli direk göbek deliğimin altına denk geliyor ve o canımı çok yakıyor.
Doktora söyledin mi canım enfeksiyon filan olmasın Şişlik varsa dikkat et

Anladım cnm sağol önerin icin, bende diyodum cok giyemem diye ama sanırım bi süre onları giyeriz

X