Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
llk oğlumda hasteneye mama götürmedim,
emzirmeyi öğrenme, meme tutmaya alıştırmak derken ilk anlar başaramadık,
hemşireler minicik mama yaptılar şırıngayla içirdik, sanırım şırınganın yarısı bile yoktu içirdiğimiz,
gün sonunda ikimizde öğrenmiş olduk.

aradan 1 ay gecti süt çok olmayınca başladık ucundan
alsaydım, büyük ihtimalle çöpe giderdi.
Anladim canim o zaman hastanrye gidip beklemek mantikli benm sabah dogumum olacak gun icinde zaten belli olur civar markrt veya eczaneden gerekirse alinir

Dogum yapan arkadaslar yenidogan bebek mamasi ne onerirsiniz hastaneye giderken alayim cantada olsun diye dsunuyorum
Ben sma aldım bizim hastane bir mama verdi ama ilk gün gerek duymadık yedirmek ikinci gün sarılık artınca sma verdik hala arada veriyorum

Anladim canim o zaman hastanrye gidip beklemek mantikli benm sabah dogumum olacak gun icinde zaten belli olur civar markrt veya eczaneden gerekirse alinir
Ben de hastanede veriyorlar diye biliyorum. Yine acil bir durumda zaten eczaneler hastane karşısında oluyor.

Bir de aptamil tatlı oluyor anne sütünü bebek zor kabul ediyor diyorlar. Sma daha yakın diye duymuştum

Bebek odası hazırlayanlar, halı olarak ne tercih ettiniz?
Oyun matı mı yoksa klasik halı mı aldınız?
Ben normal halı aldım üzeri hafıf yumusak gibi altıda kaymayavak cınsten, oyun matları bıraz plastıksı oldugu ıcın elekrıklenme fln yaparsa dıye dusundum

Ben normal halı aldım üzeri hafıf yumusak gibi altıda kaymayavak cınsten, oyun matları bıraz plastıksı oldugu ıcın elekrıklenme fln yaparsa dıye dusundum
Eşim de aynı şeyi söyledi. Hem de plastik kokusu olur dedi ama yeni nesiller nasıl bilemedim.
Alerjiye sebep olmayan tüy bırakmayan bir halı bakmak lazım sanırım

mat halı ile nerdeyse aynı para uzun kullanım açısından halı aldım kızımda çok memnunuz
Ben de hastanede veriyorlar diye biliyorum. Yine acil bir durumda zaten eczaneler hastane karşısında oluyor.

Bir de aptamil tatlı oluyor anne sütünü bebek zor kabul ediyor diyorlar. Sma daha yakın diye duymuştum
malesef her hastane vermiyor özellikle devlet hastanesi yoğun bakım dışında mama vermiyor hatta verdirmiyor sürekli emzirin diyor

•Aldığım halının özellikleri;
Mikro polyester ipliklerden dokunmuş soft ve kadifemsi kumaşı vardır.
•Toz tutmaz ve tüylenme yapmaz.
•Zemin kaymaz ve dökülmez suni deri malzemedir. (%100 Lateks)
•Kumaş ile zemin arasında ortopedik sünger kullanılmıştır. Zemindeki soğuğu geçirmez.
•Özel baskısı sayesinde renkler ve desenler çok net belli olur.
•Uzun süreli kullanıma dayanıklıdır.
•Halı şampuanı ile temizlenebilir.
•11 mm hav yüksekliğine sahiptir.
•Antialerjik üründür.

Yeni doğum yapmış anneler, bebişcanlarinizi sağlıkla mutlulukla büyütün inşallah 🤗 size bir sorum var, simdi 1 paket 1 numara ( içinde 43 tane var), 1 pakette 2 numara ( 70 tane var) bez aldım, yeni bebisler günde ortalama kaç adet bez kullanıyorlar mesela 1 no.dan 1 paket daha aliyimmi, aldığım bez pisik falan yaparsa diye bekleyim diyorum ama her gün zamlaniyor şuan da kuponum var alayim diyorum ama kaç no alsam bilemedim 🤔

•Aldığım halının özellikleri;
Mikro polyester ipliklerden dokunmuş soft ve kadifemsi kumaşı vardır.
•Toz tutmaz ve tüylenme yapmaz.
•Zemin kaymaz ve dökülmez suni deri malzemedir. (%100 Lateks)
•Kumaş ile zemin arasında ortopedik sünger kullanılmıştır. Zemindeki soğuğu geçirmez.
•Özel baskısı sayesinde renkler ve desenler çok net belli olur.
•Uzun süreli kullanıma dayanıklıdır.
•Halı şampuanı ile temizlenebilir.
•11 mm hav yüksekliğine sahiptir.
•Antialerjik üründür.
nerden aldınız acaba

Yeni doğum yapmış anneler, bebişcanlarinizi sağlıkla mutlulukla büyütün inşallah 🤗 size bir sorum var, simdi 1 paket 1 numara ( içinde 43 tane var), 1 pakette 2 numara ( 70 tane var) bez aldım, yeni bebisler günde ortalama kaç adet bez kullanıyorlar mesela 1 no.dan 1 paket daha aliyimmi, aldığım bez pisik falan yaparsa diye bekleyim diyorum ama her gün zamlaniyor şuan da kuponum var alayim diyorum ama kaç no alsam bilemedim 🤔
Günde 8-10 kadar bez tüketebiliyorlar, biraz bebeğe bağlı. Kilosuna göre 2ye çsbuk da geçebilirsiniz. Garanti olsun, 2 alın. Gerekirse sonra 1 alırsınız.

X