Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar ben geçen hafta e-bebek e gittiğimde buradan alanlara hiç bakmadan eskiden okuduklarımın yanıltmasıyla unibaby yenidoğan ıslak mendil aldım 3 paketcik (Allahtan az almışım) ama yorumları okuyunca içeriğinin değiştiği inceldiği bebede pişik yaptığı yazılmış hep. Mühendisinoğlunun listesinde de yok.. sizler genel olarak sleepy mi tercih ettiniz? Ben sleepy mi alsam pampers pure mu emin olamadım

Ben sleepy organikten aldım canım. Baby turco da temiz içerikli, ve su an Hepsiburadada indirimde. Bir bak istersen

Baby me aldım bi kutu ebebekten.

Baby me aldım ebebekten

Pardon Fuzuli o
Öncelikle ben umursamaz ana değilim sadece cimri kayınvalidem hepsini alcam dedi hala almasını bekliyorum çünkü benim almam imkan dahilimde değil paraaa yokkkk
Çok lazımlı ihtiyaç çokkkk
Seninki dogru-yalan alicam demis, bizimkiler arazi...
Dogduktan sonra birsey yapsa icim yanmaz, kizimda a dan z ye yaptim hersey, giki cikmadi. O koca gobekle mevlut sekerlerini vs. almaya eminonune gittim sagolsun cok guzel fikir beyan etti, demedi ki bu da benden olsun.
Onlara guvenip cocuk yapmadim da sorsan en kiymetlisi torunlari... (daha fazla yazmayayim ban sinirina girebilir )
Ikizler de dogunca resim cektireceklermis "ben ve torunlarim" temali.. diyemiyorum ki ikiz bebek arabalari 7000Tl mesela, 2 tane besik off off, hani ev kurana yardim sevapti ya dogurana da olmuyor mu ? :))

Aç sen de bedeveye konu senin de kaynanaya giydirelim

Meme ucunun olup olmaması emzirmeye engel değil diyorlardı, zaten tum kahverengi kısmı ağzına almalı diye. Öyle mi acaba? Benim hiç ucu yok hala
Bebeğin kavraması tutması zorlaşıyor
Ama hızla çıktığı için sıkıntı olmaz Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…