Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Teşekkür ederiz canım kaydettim valla

Pompa olarak da lansinoh tekli aldım. Memnunum. Bir de süt toplama kabı diye bişey var namı diğer meşhur mochi. Süt sağarken ya da emzirirken boşta kalan memeye vakuming. Lansinoh ve ebebek markaları da var hepsi aynı işi görüyor. İndirimden alın ama acele edilmesi gereken bir ürün değil. Süt durumunuza göre doğumdan sonra alın bence. Süt saklama için de poşet öneririm buzlukta az yer tutuyor. Lansinoh ürünleri genelde amazonda en ucuz oluyor.
Bir de silikon meme ucu yenidoğan için büyğk nimet sadece bazı markalarda boyutu var yanlışlıkla l almışım ben bebelerin ağzına sığmadı

Çok güzel içerikleri temiz sanırım ben de bunlardan alacağım teşekkürler

neden sezeryan diyor acaba keyfi olarak mı yoksa size söylediği bir risk varmı?
Canım doktorum bana 20. Haftadan beri sezeryan olursun diyor. Plesentam aşağıdaymıs. Detaylı ultrasona bakan doktor ve bu hafta gittiğim başka doktor rahmim ve plesenta arasında 2 cm olduğunu, bunun da normal doğum için yeterli olacağını söyledi.

Bebek arabasına karar verip aldım sonunda ne zormuş karar vermek yahu
Kraft X55 kabin boy aldım
hayırlı olsun bence kabin boy en isabetli tercih olmus
Bende direkt kabin boy alicam
Yatma kısmı nasıl tamamen yatıyor mu
Bebegi ilk zamanlar yaturabilmek icin
Bu arada gece 3 te aldığım cantayla oyun matı
Gunduz 3 olmadan geldi
Canta gercekten kaliteli kumasi filan leke tutmaz pislik olmaz cinsten
Ben anne bebek çantalarını hic sevmezken nasıl oldu da aldım bilmiyorum (aslında biliiyorim indirimine kapıldım )
Normal buyuk şık bir cantada is görür
Sadece sırt kısmındaki omuz askılarını sevmedim okul çantası gibi
Daha zarif olabilirdi

Evet yenidoğandan itibaren kullanılıyor tam yatıyor uzun süreli kullanmak için ileriyi düşünerek kabin tercih ettim. Zaten ufak tefek bişeyim travellarla ugrasamam maşallah ne çabuk gelmiş hayırlı olsun bende begenemiyorum begendiklerim pahalı bide çok büyük olsun istemiyorum neyse artık bişeye karar verip almam lazım bugünlerde vaktim daralıyor

Kızlar günaydın sonunda bekleyişlerim dönüş aldı oğlumun bebek arabasını amcası alacakmış marka model istemiş benim pek bir fikrim yok hangi bebek arabasını önerirsiniz?
Ben kanz xgo plus travel aldım. Oto koltuğu da içinde geliyor. O kadar güzel vr kullanışlı ki. Travel ama ağır değil, kabin ya da baston gibi de sarsılmıyor. Ben henüz tecrübe etmedim ama iki çocuklu yani tecrübeli arkadaşım bize geldiğinde arabayı bayağı inceledi, 10 aylık bebeğini de bindirdi baktı ve bayıldı. Ben alırken hiç yoktu böyle şeyler dedi. Benim aldığım travel eşek ölüsü gibiydi, kıpırdatamıyordum dedi.

Fiyatı biraz çok ama hem çok sağlam hem de kullanımı çok kolay. Küçücük de katlanıyor. Ben 3.600'e aldım 2-3 hafta önce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…